• Informacje na temat:

  prezes jedynki

Artykuły na temat: prezes jedynki
 • To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  Podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej Jacek Kurski nie mógł wyjść z zachwytu nad wynikami flagowych pozycji Jedynki i Dwójki. Nie szczędził też krytyki największym konkurentom. Najwięcej dostało się TVN-owi.

 • Szefowa Jedynki złożyła dymisję

  Kierująca TVP1 Iwona Schymalla złożyła we wtorek na ręce prezesa TVP Juliusza Brauna rezygnację. Prezes nie zdecydował jeszcze, czy tę dymisję przyjmie; zdecyduje o tym po spotkaniu z Schymallą - poinformował Daniel Jabłoński z zespołu prasowego TVP.

 • Serialowa wiosna w Jedynce

  Swą wiosenną ofertę szefowie Jedynki zdecydowali się zaprezentować widzom na żywo w studiu programu Agaty Młynarskiej "Świat się kręci". Do udziału w rozmowie o tym, jakie seriale pojawiać się będą(...) i Paweł Królikowski, czyli Jola i Kusy, a na temat premierowego "Słodkiego życia" z ogromnym wdziękiem debatowali Robert Wójcik i Elżbieta Romanowska (będzie gwiazdą aż 2 wiosennych seriali Jedynki!), czyli...

 • Schymalla szefową Jedynki

  Iwona Schymalla została nową szefową telewizyjnej Jedynki. Zarząd TVP przyjął we wtorek, 12 października, rezygnację dotychczasowego dyrektora Witolda Gadowskiego - poinformowano po posiedzeniu zarządu.

 • Koszmarna wpadka dyrektora Jedynki w Opolu! Ale wstyd!

  Dyrektor radiowej Jedynki, Rafał Porzeziński nie popisał się wiedzą...

 • Kotecka szefem Jedynki?

  Jeszcze tylko brakuje Patrycji Koteckiej - żartowali kilka dni temu pracownicy TVP, komentujący ostatnie zmiany personalne w spółce. I wykrakali. Kotecka wraca na Woronicza. Będzie szefem TVP1?

 • ​"Echo serca": Jacek Kurski żongluje serialami! Co szef TVP wymyślił tym razem?

  Jacek Kurski po raz kolejny miesza w ramówce! Prezes TVP postanowił tym razem przenieść "Echo serca" z Jedynki do Dwójki, a "Kulisy M jak miłość" emitować... przed premierowymi odcinkami "Emki", a nie po, jak było dotychczas!

 • Jedynka dla PiS, Dwójka dla SLD

  Prawo i Sprawiedliwość i Sojusz Lewicy Demokratycznej podzieliły się Telewizją Polską.

 • "Stulecie Winnych": Ilona Łepkowska opiekunem serialu

  Wiosną 2019 roku na ekranach telewizyjnej Jedynki zagości serial "Stulecie Winnych". Opiekunem literackim projektu została Ilona Łepkowska.

 • TVP1 zapłaci jej 432 tys. zł!

  TVP słono zapłaci za odejście Małgorzaty Raczyńskiej. Według informacji "Dziennika" zwolniona dyrektor "jedynki" może otrzymać 432 tys. zł brutto.

Zdjęcia na temat: prezes jedynki
Wideo na temat: prezes jedynki
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • 9

  9

  "9" to emocjonujące połączenie kina akcji i przygody, animowana historia fantasy, będąca rozszerzeniem nominowanej do Oscara krótkometrażówki Shane'a Ackera pod tym samym tytułem. Scenariusz filmu napisała autorka "Strasznego domu" Pamela Pettler, a producentami "9"są mistrzowie gatunku fantasy - Tim Burton ("Sok z żuka", "Edward Nożycoręki", "Planeta małp") i Timur Bekmambetow ("Straż nocna", "Straż dzienna", "Wanted - Ścigani"). W niedalekiej przyszłości wszystkie maszyny świata, zasilane...

 • Porwanie

  Statek towarowy MV Rozen płynie w stronę portu, gdy zostaje porwany przez somalijskich piratów, grasujących na Oceanie Indyjskim. Na pokładzie znajdują się między innymi: kucharz Mikkel (Pilou Asb?k) i mechanik Jan (Roland M?ller). Razem z innymi marynarzami stają się oni zakładnikami, stawką w grze jest ich życie. Piraci żądają okupu w wysokości kilku milionów dolarów, pomiędzy nimi i prezesem towarzystwa żeglugowego (S?ren Malling) rozgrywa się psychologiczny dramat.

Dyskusje na temat: prezes jedynki