• Informacje na temat:

  prezes michał

Artykuły na temat: prezes michał
 • Dominika Tajner i Michał Wiśniewski jednak się nie rozwiodą? Pomoże... dziecko?

  Niebawem rodzina Tajnerów się powiększy. Apoloniusz Tajner (65 l.) i jego sporo młodsza ukochana zostaną rodzicami. Czy tak wspaniałe wydarzenia zmienią coś między Dominiką Tajner (40 l.) a Michałem Wiśniewskim (46 l.)?

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Michał Olszański poprosi TVP o jeszcze jedną szansę?!

  Michał Olszański (64 l.) prowadził „Pytanie na Śniadanie” przez 17 lat. Zwolnienie dziennikarza przez władze TVP odbiło się szerokim echem w mediach. Prezenter zapowiedział, że zamierza walczyć o to, by móc jeszcze poprowadzić najpopularniejszy program śniadaniowy!

 • Piotr Duda, szef "Solidarności" pozywa Czesława Mozila

  Prezes NSZZ "Solidarność", Piotr Duda, oznajmił na Twitterze, że spotka się z Czesławem Mozilem w sądzie za wykorzystanie symbolu "Solidarności" bez zgody związku zawodowego.

 • Michał Czernecki stanął przed trudną decyzją

  Zawodowy sukces Michała Czerneckiego (40 l.) staje się dla niego i jego bliskich źródłem coraz większego problemu. W związku z tym aktor i jego żona mają teraz nie lada dylemat...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Żona Michała Wiśniewskiego dostała się na studia. Jakie?

  Czwarta żona Michała Wiśniewskiego i córka prezesa PZN Apoloniusza Tajnera rozpoczyna studia na kierunku Psychologia kliniczna i zdrowie. "Tadam... Dostałam się na Uniwersytet SWPS na kierunek(...) działać a nie czekać" (pis. oryg.). Warto przypomnieć, że żona Michała Wiśniewskiego przyjaźniła się ze znanym trenerem gwiazd. Po tym jak informacja o jego śmierci obiegła Internet, opublikowała na...

 • Album "40 lat Festiwalu Filmowego w Gdyni"

  Stowarzyszenie Filmowców Polskich przygotowuje książkę "40 lat Festiwalu Filmowego w Gdyni". Będzie to publikacja jubileuszowa, zawierająca kompletną informację na temat największego festiwalu polskich filmów.

 • Michał Tusk ruszył z własnym biznesem. Wozi ludzi

  Michał Tusk (34 l.) znalazł pomysł na biznes. Właśnie rozwija swoją firmę, która wozi ludzi z dworca w Bydgoszczy na lotnisko w Gdańsku.

 • Magdalena Górska: Powrót do "Klanu" po 16 latach

  Po raz pierwszy pojawiła się w tym serialu jako 15-latka. - Grałam wówczas zagubioną i próżną dziewczynkę - wspomina. Dziś jej bohaterka Sandra to dorosła, silna kobieta, która wie, czego chce i uparcie dąży do celu.

Zdjęcia na temat: prezes michał
Wideo na temat: prezes michał
 • Stylistka Michała Piroga ubiera Kaczyńskiego

  Karina Kosson to nowa stylistka prezesa PiS. Wcześniej pracowała między innymi dla Michała Piróga. Ubierała też Joannę Krupę, Paulinę Sykut, Dorotę Wellman i Marcina Prokopa. Rzecz jasna, dla Jarosława Kaczyńskiego przygotowuje mniej śmiałe stylizacje. – Współpraca przebiegała wzorowo. Pan prezes jest przesympatycznym człowiekiem. Atmosfera na planie była bardzo miła i tak naprawdę to

 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • "Druga szansa": To będzie kluczowa postać

  Bartłomiej Topa dołączył do obsady serialu "Druga Szansa". O swojej roli opowiedział w "Dzień Dobry Wakacje". Jak współpraca z nim podoba się Małgorzacie Kożuchowskiej? Jego pracę na planie ocenił również reżyser serialu Michał Gazda. Czy zdaniem Krystyny Tkacz aktor odnajdzie się w roli prezesa telewizji? Źródło: X-News/TVN

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

Dyskusje na temat: prezes michał
 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  Poranek z Adolfem, Minął 1945 zaprasza Michał Srachoń

 • Re: "Barwy szczęścia": ​Michał Witkowski w serialu

  Prezes nie panuje nad tym komu płaci! Nawet teraz lubi rowerzystów, a może sam z nim się zabawia? Jarek powinien zrobić porządek z tv bo PIS traci elektorat.

 • Re: „Komisarz Alex”: Parapetówka u Orlicza

  Ja bym chciała, żeby ta prezes Siedlecka została na dłużej :) Fajnie razem wyglądają. Na pewno lepiej niż z Rosnowską. I chociaż para Michał - Lucyna byłaby najlepsza, to nie oszukujmy się, jeżeli scenarzyści chcą uśmiercić Michała (rozpacz z mojej strony) to nie połączą go z Lucyną. Niestety raczej nici z tego romansu M&L...