• Informacje na temat:

  prezes prywatnego

Artykuły na temat: prezes prywatnego
 • "Ucho Prezesa": Minister Wojny z wizytą u Prezesa

  ..."Ucho Prezesa" to internetowy serial satyryczny Kabaretu Moralnego Niepokoju, którego bohaterem jest Jarosław Kaczyński i rządząca partia PiS. Lider kabaretu Robert Górski powiedział, że - tak jak w poprzedniej kadencji żartował z gabinetu Donalda Tuska - tak w tej kadencji bierze na celownik prezesa Prawa i Sprawiedliwości wraz z rządem Beaty Szydło, jej ministrami i prezydentem Andrzejem...

 • Olaf Lubaszenko: Prawdziwe życie w remizie

  Olaf Lubaszenko szczerze przyznaje, że w serialu "Strażacy" czuje się jak prezes klubu piłkarskiego, a emocje sportowe są jego największą namiętnością.

 • "Ucho Prezesa": Cezary Pazura po raz czwarty został ojcem!

  Cezary Pazura, czyli Donald z Brukseli z "Ucha Prezesa", ma wielki powód do dumy. Właśnie po raz czwarty został tatą! Rita - córeczka aktora i jego ślicznej żony Edyty - przyszła na świat w jednej z prywatnych warszawskich klinik w Dzień Dziecka.

 • Polska na Eurowizji 2015: Nie ma miejsca dla Dody

  Dziś (9 marca) poznamy polskiego reprezentanta na Eurowizję. Nie będzie nim Doda, na co liczyło wielu jej fanów.

 • "Ucho Prezesa": "Sprawa przycichnie, to go wywalimy"

  W gabinecie Prezesa pojawia się nowy bohater. "To jest minister ochrony środowiska" - wyjaśnia pani Basia. "Tego szkodnika już mi tu proszę więcej nie wpuszczać" - mówi Prezes po wizycie ministra. Co stało się w 10. odcinku "Ucha Prezesa"?

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • "Ucho Prezesa": "Dlaczego nie poprze pan Donalda?"

  ..."Angela tu jedzie! Chce się z panem spotkać i porozmawiać w cztery oczy" - mówi Mariusz, wpadając jak burza do gabinetu Prezesa. W ósmym odcinku serialu "Ucho Prezesa" pojawiają się trzy nowe bohaterki.

 • Ustawa o kinematografii: Nadawcy prywatni

  Wojciech Kostrzewa, prezes nadawcy telewizyjnego ITI, będącego właścicielem TVN, przedstawił w poniedziałek, 16 maja, alternatywne wobec poselskiego projektu nowej ustawy o kinematografii propozycje finansowania polskiego kina. W Sejmie trwają obecnie prace nad projektem nowej ustawy o kinematografii, która ma poprawić kondycję polskiego kina.

 • "Druga szansa": Kim jest kochanka prezesa?

  A mowa o Żanecie Łabudzkiej, która zagra Andżelikę. To kochanka Prezesa (Jacek Braciak), początkująca aktorka. Z wielkimi marzeniami i oczekiwaniami wobec losu. Chciałaby zostać sławna i żyć tak, jak znani z pierwszych strony gazet celebryci. W drodze do celu nie cofnie się przed niczym... Prywatnie Żaneta to młoda, szalenie utalentowana osoba. Wspaniale śpiewa, o czym można było przekonać...

 • Herbie Hancock ujawni prywatne szczegóły

  Legendarny jazzman Herbie Hancock ujawni prywatne szczegóły ze swojego życia w przygotowywanej autobiografii. Wydawnictwo Viking Press potwierdziło, że wspomnienia wybitnego pianisty mają trafić na rynek jesienią 2014 roku.

Wideo na temat: prezes prywatnego
 • "Ucho Prezesa": Coś wisi w powietrzu

  Prezes martwi się zachowaniem jednego z ministrów, zaprasza go więc na prywatną rozmowę na tematy zawodowe.

 • "Ucho Prezesa" odc. 10: "Ludzkie pany"

  Służbowo - minister, prywatnie - myśliwy odwiedza gabinet, tradycyjnie przynosząc niewielki upominek. Zdając prezesowi relację z osiągnięć swojego resortu, nie traci swojej myśliwskiej czujności, narażając się tym samym swojemu zwierzchnikowi.