• Informacje na temat:

  prezes radia

Artykuły na temat: prezes radia
 • "Druga szansa": Paweł Królikowski został... prezesem

  Paweł Królikowski, czyli Dariusz Zubek z "Drugiej szansy" i Jakub Kusy z "Rancza", kilka dni temu został nowym prezesem Zarządu Głównego ZASP-u. Aktor zastąpił na tym stanowisku swego starszego kolegę - Olgierda Łukaszewicza, czyli Andrzeja Pietrzaka z "Na dobre i na złe" - który kierował związkiem przez niemal 12 lat.

 • Janusz Daszczyński prezesem TVP

  Janusz Daszczyński prezesem; Marian Zalewski i Wiesław Rola członkami zarządu TVP na kolejne cztery lata - zdecydowała w środę, 12 czerwca, Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej. Teraz decyzja o powołaniu lub odrzuceniu składu zarządu należy do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

 • Co prezes Jacek Kurski zrobi z tak gigantyczni pieniędzmi z nowego abonamentu?

  ...przygotowanie nowej formy opłaty audiowizualnej, zapowiedział, że niebawem taka opłata będzie dołączana do rachunku za prąd, co oznacza, że zapłacą też ci, którzy nie mają radia i telewizora w domu.  Na(...) z misją poszukiwania żony dla rolnika" - szydzi tabloid "Fakt". Mamy tylko nadzieję, że pieniądze te faktycznie pójdą na wartościowe programy i audycje, a nie na podwyżki dla prezesa i jego pupili! 

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • Tomasz Zimoch nie żałuje, że krytykował Polskie Radio! "Nie powiedziałem przecież nieprawdy"

  ...radia dziennikarz nie będzie komentował Euro 2016 i Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. To kara za słowa, jakie wypowiedział na łamach jednego z dzienników w połowie maja. Skrytykował wówczas zmiany kadrowe w publicznym radiu i Telewizji Polskiej. Ponadto poparł stanowisko prezesa Trybunału Konstytucyjnego i skrytykował wypowiedzi posłów PiS na temat sędziów. Dodał także, że niedopuszczalna...

 • Jerzy Stuhr: 30 lat "Kontrabasisty"

  Jerzy Stuhr od 30 lat występuje z monodramem "Kontrabasista". Jubileusz zostanie uczczony radiową premierą spektaklu. "Publiczność dziś bardzo mocno wyczuwa aspekt samotności bohatera" - mówił we wtorek, 24 lutego, aktor i reżyser.

 • Monika Olejnik wkrótce znika z anteny radia! Co stoi za taką decyzją?

  ...czternaście lat był prezesem Radia Zet, wyklucza taką możliwość. Podkreśla, że jest to stacja komercyjna, więc politycy nie mają wpływu na jej funkcjonowanie. W rozmowie z "Party" potwierdza to(...)Kilka tygodni temu media obiegła zaskakująca wiadomość. Monika Olejnik z początkiem wakacji odchodzi z Radia Zet, gdzie od piętnastu lat prowadziła poranne rozmowy z politykami. Do tej pory nie...

 • Nagroda im. Wojciecha Kilara

  Podczas finałowego koncertu 7. Festiwalu Muzyki Filmowej ogłoszono ustanowienie Nagrody im. Wojciecha Kilara. Inicjatywę ogłoszono podczas uroczystej Międzynarodowej Gali Muzyki Filmowej: FMF świętuje 100-lecie ASCAPu, która odbyła się w niedzielę, 28 września, wieczorem, w Hali Ocynowni Arcellor Mittal Polska w Krakowie.

 • Jarosław Kaczyński (67 l.) w wywiadzie radiowym skomentował satyryczny serial "Ucho prezesa" stworzony przez Kabaret Moralnego Niepokoju i parodiujący jego osobę oraz partię rządzącą.

 • Eliminacje do Przystanku Woodstock 2015: Znamy półfinalistów

  24 wykonawców znalazło się w gronie półfinalistów Eliminacji do Przystanku Woodstock 2015.

Wideo na temat: prezes radia
 • Kozyra o Lisowskiej: Ulepszona wersja Bolter

  Były prezes Radia Zet podróżuje po świecie, ale przy tym bacznie obserwuje polskie media i show-biznes. Uważa, że dwie edycje "Mam talent!", w których był jurorem, zasługiwały na uwagę. Teraz w związku ze zmniejszającą się ilością ciekawych uczestników, potencjał show kończy się. Kozyra stwierdził, że swojego czasu dobrze zapowiadająca się Ewelina Lisowska obecnie uprawia "pop najniższego gatunku

Dyskusje na temat: prezes radia