• Informacje na temat:

  prezes telewizji

Artykuły na temat: prezes telewizji
 • Doda zachwycona nowym prezesem TVP! "Telewizja w końcu słucha głosu widzów!"

  Poprzednie szefostwo TVP nie pałało zbyt wielką sympatią do kontrowersyjnej piosenkarki. Po pyskówkach z Justyną Steczkowską w "Gwiazdy tańczą na lodzie" Doda nie miała wstępu na Woronicza. "Nie ma uzasadnienia dla obecności Dody w telewizji publicznej" - informowała ówczesny prezes, Juliusz Braun. Sytuacja uległa jednak zmianie w momencie, gdy na fotelu prezesa zasiadł Jacek Kurski.  W tym roku...

 • Janusz Daszczyński prezesem TVP

  Janusz Daszczyński prezesem; Marian Zalewski i Wiesław Rola członkami zarządu TVP na kolejne cztery lata - zdecydowała w środę, 12 czerwca, Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej. Teraz decyzja o powołaniu lub odrzuceniu składu zarządu należy do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

 • "Druga szansa": Paweł Królikowski został... prezesem

  Paweł Królikowski, czyli Dariusz Zubek z "Drugiej szansy" i Jakub Kusy z "Rancza", kilka dni temu został nowym prezesem Zarządu Głównego ZASP-u. Aktor zastąpił na tym stanowisku swego starszego kolegę - Olgierda Łukaszewicza, czyli Andrzeja Pietrzaka z "Na dobre i na złe" - który kierował związkiem przez niemal 12 lat.

 • Kto zostanie nowym prezesem TVP? Nie Odorowicz...

  Dwunastu kandydatów weźmie udział w przesłuchaniach przed Radą Nadzorczą, które będą ostatnim etapem konkursu mającego wyłonić zarząd i prezesa Telewizji Polskiej - poinformowało w poniedziałek, 18 maja, Centrum informacji TVP. Do dalszego etapu konkursu nie przeszła Agnieszka Odorowicz, szefowa PISF.

 • Pogrzeb Cezarego Mocka z "Sanatorium miłości". Wieniec złożył sam prezes!

  Cezary Mocek, uczestnik "Sanatorium miłości", został pochowany we wtorek 26 lutego na Starym Cmentarzu w Łodzi. Na uroczystościach pogrzebowych pojawili się włodarze telewizji publicznej z prezesem Kurskim na czele.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Jarosław Kaczyński zdradził, co ogląda nocami w telewizji!

  Jarosław Kaczyński (66 l.) udzielił wywiadu telewizji Superstacja. Dziennikarzowi wyznał, co robi po przyjściu z siedziby Prawa i Sprawiedliwości do domu.

 • Niski poziom konkursu na prezesa i zarząd TVP

  W środę, 27 maja, późnym wieczorem Rada Nadzorcza TVP zakończyła przesłuchania uczestników ostatniego etapu konkursu, który wyłoni prezesa i zarząd TVP. Jednak zdaniem jej członka Tadeusza Kowalskiego, konkurs został przygotowany mało starannie, na czym ucierpiał jego poziom.

 • "Ucho Prezesa": "Wiara góry przenosi, a wiara i pieniądze to już przenosi wszystko"

  Tym razem w gabinecie Prezesa pojawia się słynny duchowny z Torunia, a pani Basia nie wpuszcza na rozmowę światowej sławy kompozytora i dyrygenta. Kim są bohaterowie 11. odcinka serialu "Ucho Prezesa"?

 • Internauci jednocześnie oglądają tv i surfują w sieci

  Przeciętny Polak ogląda telewizję więcej niż cztery godziny dziennie. Na niegasnącą popularność telewizji wpływają internauci. Trzech na czterech z nich każdego dnia korzysta także z tego medium. Branża reklamowa widzi szansę na rozwój rynku właśnie w multiscreeningu, czyli jednoczesnemu konsumowaniu przez użytkownika zarówno przekazu telewizyjnego, jak i internetowego.

Zdjęcia na temat: prezes telewizji
Wideo na temat: prezes telewizji
 • Jacek Kurski: TVP nie zamierza ścigać się ze stacjami komercyjnymi

  Powrót wysokiej kultury, ambitnej rozrywki i uczciwej publicystyki – zapowiada Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, i podkreśla, że tym zamierza wygrywać ze stacjami komercyjnymi. Telewizja publiczna przedstawiła wiosenną ramówkę, która zacznie obowiązywać od marca. Na antenie TVP1 pojawi się więcej programów kulturalnych i sportowych, wróci telewizja śniadaniowa i utworzone zostanie nowe

 • Potwory kontra Obcy

  Znakomita animacja dla wszystkich . Bohaterem historii jest łowca potworów, który stawi czoło obcy, którzy zakłócają odbiorniki telewizji kablowych.

 • "Druga szansa": To będzie kluczowa postać

  Bartłomiej Topa dołączył do obsady serialu "Druga Szansa". O swojej roli opowiedział w "Dzień Dobry Wakacje". Jak współpraca z nim podoba się Małgorzacie Kożuchowskiej? Jego pracę na planie ocenił również reżyser serialu Michał Gazda. Czy zdaniem Krystyny Tkacz aktor odnajdzie się w roli prezesa telewizji? Źródło: X-News/TVN

 • Zbyt wielcy by upaść

  "Zbyt wielcy, by upaść" to kolejna po "Decydującym głosie" i "Zmianie w grze" produkcja telewizji HBO poświęcona najważniejszym wydarzeniom z amerykańskiej historii najnowszej. Oparty na faktach film opowiada o przyczynach wybuchu kryzysu ekonomicznego w 2008 roku oraz o kulisach wprowadzenia Planu Paulsona - programu ratowania amerykańskiego sektora finansowego kosztującego podatników 700 miliardów dolarów! W sierpniu 2008 roku dochodzi do załamania na amerykańskiej giełdzie. Wszystko...

Dyskusje na temat: prezes telewizji
 • Re: "M jak miłość" wciąż hitem! Co chcą oglądać Polacy?

  Jeśli zaoferowano by mi stanowisko prezesa telewizji pierwszą decyzją byłoby wyrzucenie z anteny: M jak miłość, Barw Szczęścia, Klanu, Ojca Mateusza i Komisarza Aleksa- z zakazem puszczania powtórek. I zanim nie wymyślono przyzwoitych seriali na okrągło leciałby konkurs chopinowski (powtórki od początku jego rejestrowania). Tak byłoby :)

 • Re: "M jak miłość": Odcinek 1370.

  Ten serial obecnie wpisuje się w zalecenia zarządu TVP, czyli ma straszyć ludzi przemocą, oszustwami i kłamstwami. Do scenariuszu pewnie mocno przyczynia się pan prezes telewizji, a pośrednio też inny prezes. To jest taktyka polityczna.

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Markus Tellenbach , od 1 września 2009 prezes Grupy TVN. Do czasu objęcia funkcji prezesa stacji TVN pełnił rolę szefa Rady Nadzorczej SKY Deutschland, wiodącego w Niemczech nadawcy płatnej telewizji. Teraz wiem dlaczego TVN nie lubi Kaczyńskiego

 • Re: "M jak miłość": Józef Modry zostanie następcą... Lucjana?

  Ogromny serial tyle lat leci w telewizji, tym serialu może grać kilka tysięcy aktorów , przepraszam , polskich gwiazd będzie to przegląd naszego aktorstwa , czekam na Jandę ,Olbrychskiego, Seweryna niech zobaczą jaki dobry jest prezes Kurski.

 • Re: "Drogi wolności": Pilot serialu już 15 lipca!

  Ech, w tej naszej polskiej telewizji to już tak jest, że wiele produkcji ocenia się głównie po tym, kto je produkuje i gdzie są puszczane. Obecna władza, a zwłaszcza obecny prezes TVP często z góry psują ogólny odbiór danej produkcji, ze względu na nadmierne przechwalstwo. Mundial jest tego najlepszym przykładem. Przekaz: "Pobiliśmy rekord oglądalności, bo jesteśmy PiS i TVP kieruje Kurski

 • Re: "Komisarz Alex": Renata Dancewicz i Wojciech Brzeziński w "Komisarzu Aleksie"

  nie wymagaj za wiele jak tvp prezesuje brat redaktorzyny z GW. Przecie nie będą palić mostów. Tyle to wszystko warte. Gdyby były to rzeczywiście dobra zmiana nikogo by nie importowali z rosyjskiego tvn do polskiej tvp. Ale to by musiał być prezes telewizji z jajami polskimi. Wystarczy o tych układach i układzikach posłuchać Gadowskiego. W pisie mają za dużo kretów i ryją pod nimi cały czas.

 • Re: "M jak miłość": Trochę przyjaźń, trochę miłość

  A co na to mocherowi i PiS oraz Prezes Telewizji? Tyle ludzi i programów wyrzucili a ten bzdurny tasiemiec jest kontynuowany. Dlaczego? Czy to jest film wychowawczy, gdzie nasze młode społeczeństwo ma się uczyć jak należy żyć, czy PiS tego nie widzi? Może nie chce widzieć by uśpiony tymi tandetami narodek nie zauważył ich rewelacyjnych rządów, popierając ich. Brawo to im się udaje.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Spektakularny finał

  o takiej tematyce nie wspominając. Serial wcale nie propaguje islamu gdyby tak było to prezes Kurski kazał by go zdjąć już przed nowym rokiem. Produkcja ma raczej wydźwięk uniwersalny. To historia walki o władzę, a nie promocja religii muzułmańskiej. jakoś nikt nie nar\zeka że w naszej telewizji za dużo Amerykańskiego dziadostwa , a jak się tam góra 3 seriale inne niz amerykańskie czy Polskie to od

 • Doręczyciel

  wie ktos moze jaka piosenka leci w klubie GoGo w skrocie jaki mozna zboaczyc w telewizji?! prosze o pomoc