• Informacje na temat:

  prezydent kilka

Artykuły na temat: prezydent kilka
 • Prezydent Andrzej Duda miał wypadek nad Bałtykiem!

  Jak donosi "Super Express", prezydent Andrzej Duda (45 l.) "przeszarżował na skuterze i wpadł do morza". Jak to się skończyło?

 • Pogrzeb Tadeusza Konwickiego

  Tadeusz Konwicki został w czwartek, 15 stycznia, pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. "Żegnamy człowieka, który sam o sobie mówił, że zawsze był w drodze. Trochę tak jak całe jego pokolenie z Wilna" - mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas pogrzebu pisarza.

 • Piotr Kaszubski prosi prezydenta o ułaskawienie!

  Kilka dni temu głośno było o ułaskawieniu Mariusza Kamińskiego przez obecnie sprawującego władzę prezydenta. Decyzja ta była o tyle zaskakująca, że wyrok w sprawie byłego szefa CBA wciąż nie był(...) czekać. Andrzej Duda postanowił bowiem "uwolnić wymiar sprawiedliwości od podejmowania tak ciężkiej decyzji". Do miłosiernego prezydenta postanowił teraz zwrócić się niejaki Piotr Kaszubski, którego...

 • USA: Polityczny spór o... Beyonce

  Wokalistka Beyonce może stać się jednym z tematów kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych.

 • Kontrowersyjny polityk kolejny raz stara się o fotel prezydenta. Sondaże oczywiście nie dają mu żadnych szans, ale Janusz nie traci nadziei. Uważa, że tym razem powtórzy "sukces" Stana Tymińskiego(...) turze" - oznajmił. Kuba Wojewódzki próbował wyciągnąć od polityka, jak będzie wyglądał nasz kraj pod jego rządami... "Kiedy zostanę prezydentem, zrobię wszystko, żeby nas wyrzucili z Unii.Tam siedzą...

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • Monika Olejnik ma chrapkę na fotel prezydenta!?

  ...twierdząc, że prezydent "odleciał" i obraża Polaków nazywając ich szaleńcami. Parę dni później doszło z kolei do spięcia pomiędzy Moniką a posłem Zbigniewem Girzyńskim, który wytknął jej brak(...) najwyższa pora, aby 57-letnia Olejnik zaczęła myśleć o emeryturze! Monika nie skomentowała całego zamieszania, ale kilka dni później zaskoczyła na swoim Facebooku. Dziennikarka zamieściła tam bowiem...

 • Martyna Wojciechowska: Chcę, żeby ludzie na świecie o tym usłyszeli

  Film "Ludzie duchy" Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo.

 • Zbigniew Ziobro kilka dni temu został ojcem! Okoliczności porodu były dramatyczne!

  ...żona kilka dni temu urodziła mu kolejnego syna! Jak dowiedział się "Fakt", sytuacja przed porodem była wręcz dramatyczna, a rodzice przeżyli istne chwile grozy. "Lekarze właściwie w ostatniej chwili(...) kilograma i mierzy 53 centymetry. Synek prawdopodobnie otrzyma na imię Andrzej, na cześć św. Andrzeja Boboli. Ten wybór ucieszył niezmiernie prezydenta Andrzeja Dudę, który już złożył gratulacje świeżo...

 • 4. Festiwal Filmowy im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim

  Tymon Tymański, Bartosz Chajdecki i Maciej Bochniak będą gośćmi 4. Festiwalu Filmowego im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim. O Grand Prix festiwalu, który rozpocznie się 19 czerwca, zawalczy 12 filmów, w tym "Bogowie", "Miasto 44" i "Jack Strong".

Zdjęcia na temat: prezydent kilka
Wideo na temat: prezydent kilka
 • Piotr Kraśko zachwycony pracą w TVN

  Piotr Kraśko pozytywnie ocenia kilka miesięcy pracy w TVN. Twierdzi, że tworzenie dwóch całkiem odmiennych formatów, takich jak „Fakty z zagranicy” oraz „Dzień Dobry TVN”, daje mu ogromną satysfakcję(...) główne wydanie serwisu CBS. Kandydaci walczący o urząd prezydenta ogłaszają, że będą kandydować w telewizji porannej, więc to jest bardzo poważny format – podkreśla Piotr Kraśko.

Dyskusje na temat: prezydent kilka
 • Re: "Strażnik Teksasu": W drużynie siła

  przechwytywał gołębie z listami Roosevelta do Japończyków, w których to listach amerykański prezydent namawiał Japończyków na atak i obiecywał, że nie będzie czynił żadnych przeszkód po drodze do Pearl Harbor. dopiero na kilka dni przed pamiętnym dniem udało się jednemu gołębiowi przelecieć bo mały Chuck miał akurat wzdęcia a potem sraczkę.

 • Re: "Ranczo": Wielkie wyzwanie

  . zważywszy, że już teraz balansuje na granicy jakości jak na swoje standardy. dlaczego Ostrowska mówi, że odetchnęła z ulgą że seria się kończy? Albo Żak, że to i tak o kilka lat za dużo w jednym projekcie(...) zagrali już wszystko co było możliwe. I czas kończyć. Poza tym... Kozioł Prezydent, Kusy ojciec ponownie, Amerykanka ponownie przyjeżdżająca i zostająca w Wilkowyjach - dobra puenta całego Rancza.

 • Re: "Na dobre i na złe": Latoszek opuści Leśną Górę?

  grosz!” Widać jak Komuch bardzo boi się utraty stołka! ……..PREZYDENT PRZEZ 5 LAT NIC NIE ROBIŁ, DOPIERO TERAZ NA KILKA DNI PRZED WYBORAMI OBIECUJE POLAKOM WSZYSTKO, a poprzednich obietnic wyborczych do(...) czas był i jest za obniżeniem wieku emerytalnego że jest to niemożliwe i że będzie to kosztowało miliardy złotych!..... Teraz Prezydent w akcie desperacji zmienia zdanie, skłonny jest wiele obiecywać