• Informacje na temat:

  prezydent na mszy

Artykuły na temat: prezydent na mszy
 • Szok! Magda Ogórek zaatakowana w kościele!

  ..."Super Express" donosi o nieprzyjemnym incydencie, który przydarzył się Magdalenie Ogórek (38 l.) podczas niedzielnej mszy.

 • Pożegnano małżeństwo dziennikarzy - ofiary wybuchu gazu

  Setki osób pożegnały we wtorek w Katowicach małżeństwo dziennikarzy Brygidę i Dariusza Kmiecików oraz ich 2-letniego syna, którzy zginęli w wyniku wybuchu gazu w kamienicy, gdzie mieszkali. Pozostały wasze dzieła - "zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił abp Wiktor Skworc.

 • "Dobry Tydzień" chwali zachowanie Andrzeja Dudy i Marty Kaczyńskiej!

  Nauczeni przykrym doświadczeniem w tym roku podczas obchodów rocznicy smoleńskiej zachowywali się oficjalnie. Dzięki temu prezydent i Marta Kaczyńska (36 l.) nie dali złośliwcom tematów do plotek!

 • Rodzina, przyjaciele, uczniowie i miłośnicy twórczości Jana Machulskiego żegnali w piątek zmarłego artystę podczas mszy świętej w warszawskim kościele sióstr wizytek. Urnę z prochami złożono na warszawskim Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

 • Tomasz Lis kpi z wiary Andrzeja Dudy. Nazywa go "strażnikiem biskupiego baldachimu"!

  Tomasz Lis (49 l.) znany jest ze swojego negatywnego podejścia do partii Jarosława Kaczyńskiego oraz wyboru Andrzeja Dudy (43 l.) na prezydenta kraju. Dziennikarz nie ustaje w atakach i po raz kolejny ostro wypowiada się na temat Dudy.

 • Pogrzeb Hanki Bielickiej

  podczas mszy w kościele św. Karola Boromeusza ksiądz prałat Andrzej Przekaziński, proboszcz parafii św. Trójcy na Solcu w Warszawie.

 • Niebywałe sceny w nowej willi Komorowskich! Wezwano księdza!

  O tym, że dacza Komorowskich w Budzie Ruskiej przechodzi generalny remont pisaliśmy kilka miesięcy temu. (Przeczytacie o tym  TUTAJ ). Były prezydent poganiał pracowników, by ci wyrobili się przed(...) nocnych. Następnego dnia też przygotowano dla gości nie lada atrakcję.  Do pałacyku sprowadzono bowiem księdza, który odprawił w ogrodzie mszę dla zebranych.  "Podczas mszy, która odbyła się dzień po...

 • Pogrzeb Gustawa Holoubka

  Wybitny aktor, reżyser, pedagog, dyrektor Teatru Ateneum Gustaw Holoubek został pochowany w środę na warszawskich Starych Powązkach. Prezydent Lech Kaczyński uhonorował pośmiertnie artystę najwyższym polskim odznaczeniem - Orderem Orła Białego.

 • Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Do Krakowa zjechały tłumy gwiazd!

  Podczas mszy świętej, którą odprawił bp Tadeusz Pieronek, odczytano przemowę, którą przygotowali bliscy: żona Krystyna, córki Katarzyna, Joanna oraz syn Paweł. "Pierwsze słowo dziękuję kierujemy do(...) harmonii i radości. Podglądamy tę scenę oczami wiary". Podczas uroczystości przeczytano również list od Andrzeja Dudy. Prezydent ustami Wojciecha Kolarskiego napisał, że Zbigniew Wodecki "przez całe...

 • Pokażą zaprzysiężenie prezydenta

  W piątek, 6 sierpnia, tylko w TVP Info będzie można obejrzeć pełną relacje z uroczystego zaprzysiężenia prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego.

Wideo na temat: prezydent na mszy
 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.

 • Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1

  Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) trafia do Dystryktu 13 po tym, jak raz na zawsze położyła kres Głodowym Igrzyskom. Pod przewodnictwem Prezydent Coin (Julianne Moore) i przy wsparciu zaufanych przyjaciół, Katniss rozpoczyna walkę o uratowanie Peety (Josh Hutcherson) i całego narodu, któremu dała przykład swoją wielką odwagą.

Dyskusje na temat: prezydent na mszy
 • Re: "Barwy szczęścia": Tajemnice i rozczarowania

  Dziś wobec tej tragedii w Gdańsku jest taki czas, żeby powstrzymać się od komentarzy politycznych. Lepiej mówić o budowie wspólnoty narodowej Polaków, o którą tak często apeluje prezydent Duda, lepiej wysłać samolot rządowy po żonę śp. Adamowicza do Londynu, na który to gest zdobywa się premier Morawiecki albo mianować komisarzem w Gdańsku zastępczynię Adamowicza, wziąć udział w pożegnalnej Mszy