• Informacje na temat:

  prezydent ogłosił

Artykuły na temat: prezydent ogłosił
 • Agata Załęcka wściekła! Żąda odszkodowania za ogłoszenie żałoby narodowej!

  Agata Załęcka ubolewa, że z powodu ogłoszenia przez prezydenta żałoby narodowej po śmierci Jana Olszewskiego, straciła pieniądze. Chce zadośćuczynienia...

 • Paweł Kukiz na tropie kolejnego spisku. "Wpisuję 'kuk' i..."

  Muzyk i kandydat na prezydenta RP Paweł Kukiz sugeruje, że jego przeciwnicy mogli grzebać w mechanizmach wyszukiwania popularnego serwisu z klipami wideo.

 • Boscy z wizytą u... Prezydenta Polski

  ...producentki "rodzinki.pl" Doroty Kośmickiej-Gacke. Ale tylko oni mieli okazję stanąć na jednej scenie obok Prezydenta i jego Małżonki! Zostali zaproszeni, by ogłosić laureatów konkursu "Dobry Klimat dla(...). Szczęśliwa rodzina jest ogromnie ważna dla zdrowej demokracji. Dlatego planujemy kolejne edycje konkursu "Dobry Klimat dla Rodziny"- napisał Prezydent RP wraz z Małżonką w liście do Laureatów i Nominowanych...

 • Nagroda im. Wojciecha Kilara

  Podczas finałowego koncertu 7. Festiwalu Muzyki Filmowej ogłoszono ustanowienie Nagrody im. Wojciecha Kilara. Inicjatywę ogłoszono podczas uroczystej Międzynarodowej Gali Muzyki Filmowej: FMF świętuje 100-lecie ASCAPu, która odbyła się w niedzielę, 28 września, wieczorem, w Hali Ocynowni Arcellor Mittal Polska w Krakowie.

 • Schwarzenegger i Shriver ogłosili separację

  .... Shriver, która jest siostrzenicą prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego, zrezygnowała z pracy dziennikarki w stacji telewizyjnej NBC, kiedy Schwarzenegger został gubernatorem. Jako pierwsza dama Kalifornii(...) Shriver, Roberta Sargenta Shrivera - założyciela Korpusu Pokoju i byłego kandydata Demokratów na wiceprezydenta USA.

 • Tomasz Stockinger: To Wojewódzki "wkręcił" Krystynę Jandę

  - Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego - mówi Tomasz Stockinger. Dziennikarz w swoim programie radiowym próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu "Klan".

 • Chelsea Clinton spodziewa się drugiego dziecka!

  Córka byłego prezydenta oczekuje kolejnego potomka!

 • "The Interview": Obama krytykuje Sony

  Prezydent USA Barack Obama skrytykował w piątek firmę Sony Pictures za odwołanie pokazów filmu "The Interview" po groźbach hakerów z Korei Północnej. Podkreślił, że to może zachęcać innych do zastraszania twórców, których dzieła zawierają niewygodne treści.

 • Aleksander Kwaśniewski przeszedł ogromną metamorfozę!

  ..."Super Express" ogłosił, że w rodzinie Kwaśniewskich doszło w ostatnim czasie do sporych zmian...

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

Zdjęcia na temat: prezydent ogłosił
Dyskusje na temat: prezydent ogłosił