• Informacje na temat:

  prince i paris jackson

Artykuły na temat: prince i paris jackson
 • Syn Michaela Jacksona nie zapłacił za warszawski hotel! "Międzynarodowy skandal"

  Brandon Howard (37 l.), nieślubny syn Michaela Jacksona, zalega jednemu z polskich hoteli 15 tys. złotych. Właśnie pojawił się komentarz jego przedstawicieli. "To międzynarodowy skandal" - pisze tabloid.

 • Ich tata odszedł 5 lat temu: Jak radzą sobie dzieci Michaela Jacksona?

  Być może dla większości był Królem Popu i największą gwiazdą muzycznego show-biznesu. Ci, którzy jednak znali go bliżej, podkreślali jedno: dla Michaela Jacksona najważniejsze zawsze były dzieci - córka Paris oraz synowie Prince Michael i młodszy Prince Michael II zwany pieszczotliwie Blanketem. A jak sieroty po artyście radzą sobie pięć lat po tragicznej śmierci ukochanego taty?

 • Dzieci Jacksona trafiły pod opiekę babci i kuzyna

  Po długim sporze sąd w Los Angeles podjął decyzję o przyznaniu prawa do opieki nad dziećmi zmarłego trzy lata temu króla pop Michaela Jacksona ich babci i kuzynowi.

 • Majątek Michaela Jacksona wciąż rośnie

  Pomimo potężnych długów, jakie pozostawił po sobie zmarły w 2009 roku Michaela Jackson, majątek piosenkarza wciąż generuje potężne zyski.

 • Jackson najgorszym tatą

  W internetowym sondażu na najgorszego rodziciela, przeprowadzonym przez witrynę Maxim.com, nieoczekiwanie pierwsze miejsce zajął Mchael Jackson.

 • Prince Michael: Tata nas ostrzegał

  Starszy syn Michaela Jacksona, 15-letni Prince Michael, po raz pierwszy zabrał głos w sprawie rodzinnej awantury, jaka się rozegrała na oczach całego świata.

 • Dzieci Jacksona miały wypadek!

  Żądny zdjęć paparazzo podążający w środę, 21 października, za samochodem z dziećmi zmarłego Michaela Jacksona w środku, spowodował wypadek w Kalifornii, uderzając w eskortujący go pojazd.

 • Katherine Jackson wróciła do domu i przerwała milczenie

  Po 10 dniach Katherine Jackson wróciła do kalifornijskiego domu rodzinnego, w którym mieszkają jej wnuczęta - dzieci zmarłego Michaela Jacksona. Jak 82-letnia Katherine wyjaśniła tak długi brak kontaktu z Paris, Prince Michaelem i Blanketem?

 • Była żona Jacksona zaprzecza

  Adwokat Debbie Rowe, byłej żony zmarłego przed trzema tygodniami Michaela Jacksona , zaprzeczył we wtorek, 14 lipca, doniesieniom, jakoby jego klientka zgodziła się zrzec praw do wychowywania ich wspólnych dzieci w zamian za ogromną sumę pieniędzy od rodziny króla popu.

 • M. Jackson: Powtórka z Jackson 5?

  Niewykluczone, że Michael Jackson, który rozpoczynał swa niewiarygodną karierę w rodzinnej grupie Jackson 5, złożonej z jego braci, będzie chciał powtórzyć ten manewr z własnymi dziećmi. Podobno wokalista w Londynie zabierał ostatnio trójkę swych synów do studia, by tam uczyć ich śpiewu.