• Informacje na temat:

  prince muzyk

Artykuły na temat: prince muzyk
 • Prince nie żyje. Zmarł w wieku 57 lat

  ...​Prince Roger Nelson (†57 l.) nie żyje. Muzyk został znaleziony w swojej amerykańskiej posiadłości. Jeszcze nie są znane przyczyny jego śmierci.

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Prince gościem u Jess i chłopaków

  Amerykański piosenkarz Prince zatęsknił za aktorstwem. Ponad dwie dekady od jego ostatniego występu na ekranie, widzowie zobaczą go w gościnnej roli w sitcomie "Jess i chłopaki".

 • Steve Albini: Prince to fioletowy karzeł, którego muzyka jest trucizną

  Członek grupy Shellac oraz producent płyt Nine Inch Nails, Nirvany i PJ Harvey, Steve Albini, w wywiadzie dla "The Guardian" nazwał księcia popu...fioletowym karłem.

 • Prince ukarany!

  Wygląda na to, że Prince będzie musiał zapłacić prawie 4 mln. dolarów kary. Muzyk nie wywiązał się bowiem z umowy z firmą kosmetyczną, której produkt miał promować swoim nazwiskiem.

 • Muzyka łagodzi obyczaje? Raczej nie w Guantanamo

  Tortury można przeprowadzać w różny sposób. Jak pokazuje niedawno opublikowany raport Komisji Senatu USA w dzisiejszych czasach można stosować jeszcze bardziej wymyślne środki przekonywania więźniów niż było to kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu. Jedną z metod, stosowanych przez żołnierzy Stanów Zjednoczonych było puszczanie więźniom muzyki.

 • Prince przeciwko swoim fanom?

  Wszystko zaczęło się od oficjalnej prośby prawników Prince'a o usunięcie wszystkich grafik (zdjęć, okładek albumów itp.) z kilku stron prowadzonych przez fanów piosenkarza.

 • "We Are The World": Muzyka zmienia świat

  Dokładnie 30 lat temu, 7 marca 1985 roku, opublikowany został charytatywny singel "We Are The World", skomponowany przez Michaela Jacksona i Lionela Richiego.

 • Muzyk znalazł się w szpitalu

  ...zamierza potem jeszcze przez jakiś czas odpoczywać. 37-letni muzyk bardzo zaangażował się w pomoc mieszkańcom stolicy Haiti - Port-Au-Prince - zniszczonej przez silne trzęsienie ziemi w styczniu tego(...) na tej karaibskiej wyspie. Piosenkarz i producent na stałe mieszka w stanie New Jersey w USA. W oficjalnym oświadczeniu na temat stanu zdrowia muzyka wydanym przez jego rodzinę czytamy: "Ostatnie...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

Zdjęcia na temat: prince muzyk
Wideo na temat: prince muzyk
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...