• Informacje na temat:

  priscilla chan

Artykuły na temat: priscilla chan
 • Mark Zuckerberg (33 l.) i Priscilla Chan (32 l.) właśnie po raz drugi zostali dumnymi rodzicami! Szef Facebooka pochwalił się tym wydarzeniem oczywiście za pośrednictwem swojego portalu.

 • Twórca Facebooka ożenił się

  Mark Zuckerberg nie jest już kawalerem. 28-letni założyciel portalu społecznościowego Facebook i jeden z najbogatszych Amerykanów poślubił w sobotę (19 maja) w Kalifornii 27-letnią Priscillę Chan.

 • Pod koniec listopada na świat przyszło pierwsze dziecko założyciela Facebooka. Mark Zuckerberg nie krył radości z powodu narodzin jego córeczki. 31-latek oraz jego żona Priscilla Chan dali jej na imię Max. Zuckerberg postanowił również podzielić się swoim szczęściem z całym światem. W tym celu zamieścił na Facebooku wzruszający wpis, w którym podziękował wszystkim za wsparcie i miłość, jaką...

 • Twórca Facebooka o filmie Finchera

  Założyciel Facebooka - Mark Zuckerberg - skrytykował film "Social Network", twierdząc, że jedyną prawdziwa rzeczą w obrazie Davida Finchera jest... ubranie głównego bohatera.

Zdjęcia na temat: priscilla chan
Wideo na temat: priscilla chan
 • Władcy wojny

  Miłosny czworokąt na tle wielkiej wojny i bezwzględnej walki o władzę. Epicka megaprodukcja, zrealizowana z rozmachem godnym największych kinematografii. Jesienią 1870 roku generał Pang (Jet Li) stoi na szczycie murów miejskich ubrany w szaty gubernatora. Jego serce wypełniają marzenia o przyszłości. Mógłby zmienić bieg historii... Ale to jedna kobieta i dwóch mężczyzn zmienią całe jego życie. Pomogli mu osiągnąć władzę, lecz teraz zbliża się dzień upadku.

 • Stoker

  Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga.

 • Karate Kid

  Dre (Jaden Smith) razem z matka przeprowadza się do Chin gdzie postanawia ćwiczyć sztuki walki i poznaje pana Hana (Jackie Chan). Ten będzie wprowadzał go we wszystkie tajniki walk. "Dre Parker to fajny dzieciak, który wyjechał z rodzinnego miasta i teraz musi dać sobie radę w Chinach," mówi Jaden Smith, który wcześniej zagrał z ojcem w filmie W pogoni za szczęściem (The Pursuit of Happyness). "Jest mu naprawdę trudno - po prostu czuje, że nie pasuje do otoczenia. Trochę nie z własnej woli...