• Informacje na temat:

  próba generalna

Artykuły na temat: próba generalna
 • Festiwal w Opolu: Awantura na próbie Jana Pietrzaka

  W sobotę kabareciarz będzie świętował w Opolu swoje 50-lecie. W koncercie "Pół wieku kabaretu pod Egidą - od PRL do Polski" weźmie udział piętnastu wykonawców, a wśród nich wielu amatorów. Próby trwają już od poniedziałku. Najwięcej zamieszania wywołało jednak pojawienie się w amfiteatrze Jana Pietrzaka. Już sam fakt, że próba odbyła się z półtoragodzinnym opóźnieniem, zdenerwował kabareciarza...

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

 • Na Wspólnej

  Dziś próba generalna przed nagraniem teledysku Zuzy i Karola. Kamil nie potrafi ukryć swojej zazdrości… Zuza stara się uspokoić męża _ jest i będzie mu...

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W pierwszym polskim serialu stacji AXN "Zbrodnia" gra "babskiego boksera". Dostał tę rolę, bo na castingu rozśmieszył komisję.

 • Janek Pietrzak się wścieknie? Kasia Nova zamiast wkuwać tekst, robi sobie "inwazję tlenową"

  Kasia Nova (36 l.) wystąpi podczas sobotniego jubileuszu Janka Pietrzaka (80 l.) w Opolu, śpiewając jeden z jego przebojów. Na próbie wokalistce oberwało się od "mistrza" za nieznajomość tekstu. Zamiast wkuwać słowa piosenki, Nova skupia się jednak na "rozświetlaniu" twarzy.

 • Dariusz Kordek niczym kowboj

  Dariusz Kordek jeździ konno od 25 lat! Aktor zdradza, że spróbował nawet western riding. "To taka jazda kowbojska. Ma wpływ relaksacyjny i dla konia i dla jeźdźca" - zapewnia artysta.

 • Ewa Kasprzyk jako... Violetta Villas!

  W Teatrze Kamienica odbyła się próba generalna do przedstawienia "Kallas". Jest to opowieść o spotkaniach dwóch diametralnie różnych artystek - Violety Villas i Kaliny Jędrusik. W rolach głównych występują Ewa Kasprzyk, czyli Katarzyna z "Ja to mam szczęście!" i Joanna Kurowska, czyli Jadwiga Graczykowa z serialu "Graczykowie, czyli Buła i spóła".

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • "Na Wspólnej": Zuza w namiętnym pocałunku z Karolem!

  Czy Maks straci kolejną miłość? Na imprezie u znajomej Miśka postanawia wyluzować. Maks obserwuje, jak ukochana upija się i zaczyna obściskiwać ze swoim byłym chłopakiem. Brzozowski nie wytrzymuje - próbuje ją powstrzymać. W odpowiedzi słyszy, że jest nudziarzem. Po południu pijana Miśka zderza się z Iloną... Zuza w namiętnym pocałunku z Karolem! Dziś próba generalna przed nagraniem...

 • Tomasz Szymuś: Gwiazdy tańczą, jak im zagra

  - Najtrudniej znaleźć klucz do aranżacji danego utworu. Każdy musi być dostosowany do poszczególnego tańca, ale nie każda przeróbka jest odpowiednia. Z lirycznej piosenki nie da się stworzyć skocznej i wesołej - wyjaśnia dyrygent orkiestry "Tańca z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: próba generalna