• Informacje na temat:

  problem dotyka

Artykuły na temat: problem dotyka
 • Hanna Lis walczy z problemem zdrowotnym! Podzieliła się wstydliwym sekretem!

  Hanna Lis (49 l.) za chwilę będzie świętowała 50. urodziny. jednak okazało się, że gwiazda od lat boryka się z poważnym problemem, na który głównie cierpią nastolatki. Swoją tajemnicą podzieliła się z fanami na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 • "Gerontofilia" : Kiedy chłopiec kocha starca

  W "Gerontofilii" Bruce LaBruce dotyka niepopularnych w debacie publicznej tematów seksualności osób starszych i tytułowego fetyszu. Jednak w odróżnieniu od swoich poprzednich filmów, tym razem nie korzysta z estetyki szoku, czym - o dziwo! - wywołuje niechęć młodych krytyków.

 • Małgorzata Kożuchowska zbulwersowana: Skala problemu jest olbrzymia

  Grająca ją Małgorzata Kożuchowska (46 l.) nie kryła, że nie było jej łatwo zmierzyć się z tym niezwykle trudnym, ale i szalenie aktualnym tematem. Chodzi o problem molestowania kobiet czy przemoc(...) i ukarać gwałciciela. To kolejny ważny problem, o którym chcielibyśmy opowiedzieć widzom. Monika walczy, jednak nikt jej w tej walce nie chce pomóc. Strach przed utratą pracy, obwinianie siebie samej za...

 • Joanna Jabłczyńska: Utrata dziecka, trudne sceny

  W nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej" borykająca się z problemem alkoholowym Marta, którą gra Joanna Jabłczyńska, z pewnością otrzeźwieje. Były mąż odbierze jej bowiem synka! Aktorka mówi, że były to dla niej trudne sceny.

 • "Azja Express": Michał Żurawski opowiedział o problemach z alkoholem. "Stwierdziłem, że już dosyć"

  Michał Żurawski (37 l.) w najnowszym odcinku „Azja Express” zdecydował się na odważne wyznanie. Jedno z zadań skłoniło go do wyjawienia, że swego czasu miał problem z alkoholem. Na szczęście wtedy pomogła mu żona, Roma Gąsiorowska (35 l.).

 • "Spódnice w górę!" : Być kobietą, być kobietą

  Bohaterki filmu Audrey Dany podnoszą spódnice w górę, a tam... No, właśnie; nic odkrywczego ani nic nowego, ani nawet nic kontrowersyjnego. Nie zmienia to jednak faktu, że temu gestowi należy się uwaga.

 • "Druga szansa": Dramat w milczeniu

  Ten sezon „Drugiej szansy” porusza trudny temat molestowania. Dlaczego twórcy serialu postanowili się nim zająć? Co zrobić, jeśli ten problem kogoś bliskiego?

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: W torebce gaz pieprzowy

  Prowadzącą nowego programu "Niepokonane" na kanale ID została Marta Żmuda Trzebiatowska. Gwiazda przedstawia w nim historie kobiet, które wpadły w sidła oprawców, ale nie pozwoliły, by strach je obezwładnił. W wywiadzie zachęca kobiety, by nosiły przy sobie gaz pieprzowy.

 • "Druga szansa": Nowi aktorzy debiutują na planie

  ...główna bohaterka znajdzie się w samym centrum poważnego problemu, który choć dotyka wielu kobiet, to często pozostaje tematem tabu...

 • Oscarowa suknia Lupity Nyong'o skradziona

  Perłowa suknia Lupity Nyong'o została skradziona. Oscarowa kreacja warta 150 tys. dolarów zniknęła z hotelu tuż po gali.

Zdjęcia na temat: problem dotyka
Wideo na temat: problem dotyka
 • Depresja dotyka również skórę?

  dermatologii estetycznej – mówi dr Agnieszka Bliżanowska, specjalista dermatologii i ekspert medycyny estetycznej w Centrum WellDerm. Rozwiązywanie problemów warto zacząć od oczyszczenia cery

 • Herman w spocie przeciwko homofobii

  Katarzyna Herman postanowiła wesprzeć swoją osobą Kampanię Przeciw Homofobii. Ostatnio wzięła udział w spocie, który ma przekonywać o tym, że problem homofobii dotyka nie tylko jej ofiar, ale także samych propagatorów nienawiści wobec mniejszości seksualnych. Oprócz Herman w spocie stylizowanym na zwiastun filmu wzięli udział także Wojciech Zieliński, Piotr Garlicki, Bartłomiej Firlet

 • Magdalena Boczarska o depresji: Zaczyna się o tym coraz więcej mówić. To piekielnie trudna i okrutna choroba

  Depresja dotyka coraz więcej osób w każdym wieku, niezależnie od płci, poziomu zamożności i wykształcenia. Często bywa bagatelizowana, a ci, których dotknęła, często są stygmatyzowani i słyszą, żeby po prostu wzięli się w garść. Na szczęście ostatnich latach ten problem nie jest już takim tabu. - Zaczyna się o tym coraz więcej mówić. To piekielnie trudna i okrutna choroba - zauważyła Magdalena

Dyskusje na temat: problem dotyka
 • Re: Ricki Lake: Po latach przyznała się do wstydliwej przypadłości

  Akurat problem wczesnego siwienia dotyka komórek wytwarzających melatoninę tylko na głowie... cały zarost, broda, ręce, nogi itd. są ciemne... i to powoduje że ta biel na głowie jeszcze bardziej denerwuje... poza tym inne części ciała można ogolić i nie ma z tym problemu a takie ogolenie głowy na zero jednak nie każdemu pasuje a ja się w tej kategorii mieszczę...

 • Re: Grzech Fatmagül

  Może nie jest to arcydzieło kinematografii światowej, ale z pewnością dotyka bardzo trudnych wątków. Nie widziałam dotąd filmu, który by tak szeroko przedstawiał problem gwałtu. Nikt nie zmusza do oglądania, a jak ktoś ogląda regularnie, to mniej się dziwi "dziwnej" nocy poślubnej.