• Informacje na temat:

  problem leży

Artykuły na temat: problem leży
 • Gdzie leży Grabina?

  ...lokalizacjach? Bo czasami ekipa kręci w danym miejscu tylko jedną scenę w skali miesiąca. A kwiaty, które przecież rosną, muszą wyglądać identycznie. To jest problem. Nie lubią ich także operatorzy(...) i czerwieni, bo w obiektywie przybierają bardzo dziwne odcienie. Problemy sprawia także beż, który zlewa się z twarzami aktorów. Najlepsze są kolory ziemiste, szare czy piaskowe. W zależności od sposobu ich...

 • Artur Żmijewski i "Geneza grzechu"

  Gdzie leży granica człowieczeństwa i jaka jest geneza grzechów głównych, które doprowadzają zwykłych ludzi do zbrodni? W poniedziałek, 15 czerwca, w telewizji ID odbędzie się premiera nowej serii programu "Geneza grzechu" z Arturem Żmijewskim w roli prowadzącego.

 • Jarosław Kaczyński nie leżał na ortopedii? Zaskakujące doniesienia tabloidu

  ...prezes PiS opuścił w sobotę i wrócił do swojego domu na Żoliborzu. Tam odwiedziła go m.in. bratanica Marta Kaczyńska. Do szpitala wrócił w niedzielę. O jego problemach ze zdrowiem opinia publiczna...

 • "Fru!": Katarzyna Kwiatkowska biedronką

  Znana z błyskotliwych ról komediowych, niekwestionowana mistrzyni parodii Katarzyna Kwiatkowska, to kolejna z gwiazd polskiej wersji językowej "Fru!".

 • Potocka przyznała się do poważnych problemów! Ukrywała to przez lata!

  Małgorzata Potocka (64 l.) udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej walce z nałogiem...

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

 • Łukasz Garlicki o swoich problemach z alkoholem!

  ..." - dodaje. Teraz odmieniony Garlicki postanowił mówić głośno o problemie, jakim jest alkoholizm, który w naszym kraju jest zjawiskiem coraz bardziej powszechnym! "Za przyzwoleniem państwa alkohol w ludzi niemalże się wtłacza. Całodobowy sklep z alkoholem jest prawie zawsze za rogiem. Pije się na potęgę, a jednak ludziom wygodniej jest żyć iluzją, że pijak to żul, bej, który leży ob***ny...

 • "Fru!": Maja Bohosiewicz została matką

  Maja Bohosiewicz - aktorka ("W ciemności", "Pani z przedszkola") i mistrzyni zdumiewających transformacji z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Fru!".

 • Cezary w teleturnieju "Milion Leży"!

  Wkrótce po zaręczynach Cezary (Grzegorz Małecki) weźmie udział w teleturnieju "Milion Leży". Cel? Zdobycie pieniędzy na zorganizowanie wesela. Oczywiście z Moniką (Anna Mucha).

 • Charlie Sheen wylądował w szpitalu

  Przedstawiciel Charliego Sheena wyjawił, że poważne zatrucie pokarmowe, jakie przeszedł aktor, było spowodowane przez spożycie małży.

Wideo na temat: problem leży
 • Młynarska: Codziennie trafia do mnie cała masa gróźb karalnych!

  i bezlitośni. Potrafią dobierać słowa tak, żeby najbardziej zabolały. "W Polsce jest przyzwolenie na mowę nienawiści, wszyscy to wiemy, i to się nakręca, i rozkręca. Mam ogromny problem z mową nienawiści

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?

 • 1000 lat po Ziemi

  Tysiąc lat po kataklizmie, który zmusił ludzkość do opuszczenia Ziemi, planeta Nova Prime stała się nowym domem człowieka. Legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) po latach pełnienia obowiązków powraca do rodziny, którą zmuszony był opuścić. Jego syn, 13 letni Kitai (Jaden Smith), wreszcie będzie miał ojca. Niespodziewanie burza meteorytów niszczy statek bohaterów i rozbijają się oni na obcej, niebezpiecznej teraz Ziemi. Kitai zmuszony jest samotnie przemierzyć wrogie terytorium, by...

Dyskusje na temat: problem leży
 • Re: "Barwy szczęścia": To nie ciąża, ale... Zuzia ma inny problem!

  Taka młoda a już w ciąży!A gdzie leży miejscowość ,,barwy szczęścia" bo szukam na mapie i nie mogę dojrzeć!?Może jakąś zbiórkę by ogłosił na wyprawkę dla bachorka!

 • Re: "M jak miłość": Weronika Rosati słono płaci za szczerość

  Wielce poszkodowana, z nikim sobie życia nie może ułożyć dlatego zostanie sama. Teraz należy sobie zadać pytanie czy problem leży po jej stronie czy tych wszystkich niedoszłych którzy byli rzekomo "źli"

 • Re: "M jak miłość": Paweł straci żonę, ale zyska pierwszą miłość! Mamy zdjęcia z planu!

  Problem zawsze leży po stronie popytu a nie podaży!!! Nie jest problemem, że cała TV to jedna szmira i kicz, ale że aż tak wielu chce to oglądać!!! Podobnie jest z politykami. Nie jest problemem, że są niedokształceni, chamscy i pogardzają narodem /po wyborach/, ale że tak wielu na nich głosuje!

 • Re: "M jak miłość": Zaloty Otara

  Stoi Gruzin Otar nad urwiskiem i płacze. Podjeżdża mercem do niego inny Gruzin: - Witaj, Otar, przyjacielu, dlaczego płaczesz? - Popatrz tam - i pokazuje palcem w dół urwiska, a tam leży merc w drzazgi rozbity. - E tam, nowego sobie kupisz, nie martw się. - Popatrz na przednie siedzenie - a tam Maria leży, ręce i nogi osobno. - Przykre, ale to też nie problem, nową sobie znajdziesz.Nie płacz

 • Re: Grzech Fatmagül

  Problem Kerima leży w jego wyrzutach sumienia. Gniew na samego siebie przenosi na pozostałych. Niemniej niż Fatma cierpi, gdyż dopiero teraz dochodzi do jego świadomości okrucieństwo tego gwałtu.

 • Re: "Teoria wielkiego podrywu": Dostaną milion dolarów za odcinek!

  tu problem nie leży w wysokości ich zarobków, tylko po stronie ludzi którzy dają się szmacić za cyt."grosze"

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  I co z tego, że będzie nadal pracowała. Nie wszystkie dzieci rodzą się zdrowe. Ja walczę o "normalne" życie od 8 lat. Córka jest niepełnosprawna. I też jeszcze nie mówi. I ciągle się uczy wielu innych rzeczy. Świetnie, że są pozytywnie nastawione matki. Z innym podejściem, gdy jest problem się leży. Nie pomaga się ani sobie, ani dziecku. Kobieta się nie poddała i niech nadal walczy o dziecko. To

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Moda w szesnastowiecznej Turcji

  się nic nie da. Do kogo więc masz pretensje, po czyjej stronie leży wina - młodych ludzi w Polsce, którzy potrzebują ciekawych, ładnie pokazanych historii, i są zafascynowani historią w takiej formie, w jakiej akurat ktoś chce im ją pokazać? Problem leży w tym, że w Polsce NIE MA NIC, ani seriali ani filmów historycznych, dosłownie nic. Mamy ministerstwo kultury, w którym siedzi legion polityków

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka Perepeczko uważa, że starość jej nie dotyczy...

  Kolego problem nie leży w wyglądzie tylko w zachowaniu starszej pani, która pozuje na podlotka.

 • Re: Joanna Jabłczyńska odchodzi "Na Wspólnej"?!

  A mnie bardziej takie komentarze jak twój. Każdy ma swoje sympatie i antypatie. Normalna rzecz ! Problem leży wyłącznie w ich wyrażaniu.... świętoszku. Ty też spójrz w lustro. Może zobaczysz, że wcale nie jesteś inna. Nie ma ludzi, którzy lubiliby wszystkich i wszystko !