• Informacje na temat:

  problem ulicznych

Artykuły na temat: problem ulicznych
 • Kości

  Uliczny artysta Seth Zalinsky spada z dużej wysokości wprost na... zwłoki mężczyzny ze strzałą w głowie. Nie odnosi żadnych obrażeń. Problem w tym, że...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.

 • Mikołaj Roznerski: Kobiety są w stanie skoczyć za nim w ogień. On ma to gdzieś!

  ...zostawiał. Masz podobne problemy? - Mój syn ma 5 lat i też trzyma się poręczy, bo za bardzo chce iść do przedszkola (śmiech). Ma także różne fochy, jak to pięciolatek i często w samochodzie mówi mi(...). Wyglądam tak jak wyglądam i tego nie zmienię. Możesz zatem spokojnie wyjść na ulicę? - Nie mam z tym problemu. Nawet jak ktoś mnie zaczepia i prosi o zdjęcie, to chętnie się zgadzam. To moja powinność...

 • Waleczny Wojciech Zieliński

  Wojciech Zieliński, znany m.in. z serialu "Lekarze", bez względu na role, jakie gra, cały czas dba o tężyznę fizyczną. Od siedmiu lat trenuje krav magę, a od dzieciństwa ćwiczy wschodnie sztuki walki - taekwondo i jujitsu.

 • Uliczny artysta Seth Zalinsky spada z dużej wysokości wprost na... zwłoki mężczyzny ze strzałą w głowie. Nie odnosi żadnych obrażeń. Problem w tym, że...

 • "Spectre": Bond nie daje rzymianom spać

  James Bond daje się rzymianom we znaki. Wszystko z powodu zdjęć do 24. filmu o słynnym agencie kręconym w tych dniach na ulicach Wiecznego Miasta. W ich trakcie mieszkańcy okolicznych domów nie mogą nawet z nich wychodzić.

 • Tomasz Jarosiński był dziecięcą gwiazdą! Dlaczego nagle zniknął?

  ...dziś. Nie wiem, jakim cudem nauczyłem się chłopskiego akcentu, ale na planie nie miałem z nim żadnego problemu. Przeżyłem jednak katusze, gdy reżyser kazał mi chodzić na bosaka po świeżo ściętym(...) Jarosiński jest byłym mistrzem Polski w psich zaprzęgach. "Przez sześć lat trenowałem ze swoją ukochaną suczką. Teraz biegam już sam, pojawiam się na wielu zawodach i maratonach ulicznych" – zdradza.

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Na planie "Policjantek i policjantów"

  Dla widzów to gratka, by zobaczyć najpiękniejsze miejsca, dzięki którym Wrocław został wybrany Europejską Stolicą Kultury 2016, ale też zajrzeć w zakamarki, na które nie pada światło ulicznych(...) to już we krwi. A samo wcielenie się w rolę odważnej, szybkiej, nieugiętej policjantki, dowódcy patrolu, nie jest jakimś większym problemem w porównaniu do ról jakie tworzę w kabarecie. Wyzwaniem...

 • "Wiarygodność dla ulicznego rapu"

  Po okresie wydawania "lajtowego", imprezowego rapu, płyta "W pogoni za lepszej jakości życiem" Małolata i Ajrona (2005) była kubłem zimnej wody na rozpalone gorącym "bouncem" głowy. Wielu fanów hardcore'owego, ulicznego rapu, odetchnęło z ulgą. Hip hop znów zaczął brzmieć w myśl zasady "Keep It Real". Z Małolatem i Ajronem rozmawiał Kamelito.