• Informacje na temat:

  problem victorii

Artykuły na temat: problem victorii
 • Victoria Beckham zdruzgotana po wywiadzie męża. Co takiego powiedział David?

  Ciemne chmury nad popularną parą? Podobno Victorii Beckham (44 l.) nie spodobał się wywiad, jakiego udzielił jej mąż. David Beckham (43 l.) powiedział coś, co bardzo dotknęło jego żonę. "Płakała przez dwa dni" - wyznała jej koleżanka. Coraz częściej mówi się o problemach w ich małżeństwie, a nawet o rozwodzie! Czyżby ta kropla przelała czarę goryczy?

 • 10 naukowych faktów na temat muzyki

  Muzyka w wielu przypadkach może być świetnym obiektem badań dla naukowców, którzy analizują ludzkie zachowanie. W końcu słuchanie piosenek i innych dźwięków towarzyszy nam niemal codziennie. Oto 10 faktów na temat muzyki, firmowanych przez uczone głowy.

 • Victoria zaprojektuje luksusowy hotel?

  Victorii jest astronomiczne - powiedziała "Daily Mirror" osoba z bliskiego otoczenia celebrytki. - Była zupełnie zaskoczona, ale jeśli się zaangażuje, to chce mieć duży wpływ na projekt i podejmowanie decyzji. Nie zamierza jedynie sygnować czegoś swoim nazwiskiem za pieniądze. Inny problem to czas. Jest mamą i jest jednocześnie bardzo zapracowana przy swoich kolekcjach mody. Victoria Beckham...

 • Siostra gwiazdy poważnie chora?

  Czy siostra Victorii Beckham, Louise, cierpi na nowotwór mózgu?

 • Victoria zrezygnuje ze szpilek?

  Kobieta, która powiedziała kiedyś, że "nie zakłada płaskich butów, chyba że na lekcje baletu" odstawiła swoje szpilki? Mowa o Victorii Beckham , która, wbrew swoim kategorycznym stwierdzeniom, coraz częściej pokazuje się w baletkach.

 • Spice Girls szykują reaktywację! Co z Victorią?

  Mimo że występ na zamknięciu Igrzysk Olimpijskich miał być ich ostatnim, dziewczyny ze słynnego girlsbandu Spice Girls przymierzają się do powrotu na scenę!

 • Victoria: Nie jestem za chuda!

  Brytyjska projektantka i żona Davida Beckhama w wywiadzie dla "Harper's Bazaar" podkreśla, że nie ma żadnych problemów z wagą. Choć odżywia się jedynie gotowanymi na parze warzywami, rybą, i z łatwością mieści się w ubrania dla dzieci, uważa, że daleko jej do anorektycznych modelek. "Czasami sobie myślę, że powinnam sama występować na wybiegu. Jak patrzę na 17-letnie chude modelki, które...

 • Szpiegowana Victoria Beckham?

  W Wielkiej Brytanii szerzy się epidemia kradzieży ubrań należących do sławnych osób. Niedawno muzycy grupy U2 oskarżyli swoją byłą stylistkę o zabór kapelusza i spodni należących do Bono. Z poważniejszym problemem zetknęła się Victoria Beckham. Projekty jej nowej kolekcji ubrań odzieżowej firmy Rock & Republic zostały skradzione, a podejrzenia padają na konkurencję ze świata mody.

 • Victoria Beckham będzie mamą

  ...ceremonię także pozostałe koleżanki z zespołu. Nie pojawi się tylko Mel B, która nabiera sił po niedawnym porodzie i problemach uczuciowych.

 • Zaprojektuje hotel za 25 mln funtów

  Pojawiły się pogłoski, że Victoria Beckham ma zaprojektować w Dubaju ekskluzywny hotel, a całe przedsięwzięcie odbywać się będzie pod patronatem Karla Lagerfelda.