• Informacje na temat:

  problem weroniki

Artykuły na temat: problem weroniki
 • Wypadek Weroniki Rosati zniszczy jej karierę?! Aktorka katuje się na rehabilitacji

  Trzy lata temu Weronika Rosati uległa wypadkowi samochodowemu, który spowodował jej ówczesny partner - Piotr Adamczyk. Od tamtej pory Rosati walczy z problemami spowodowanymi złamaną nogą. Jak donosi(...) problemem dla producentów i reżyserów. Weronika od dawna narzekała na stojącą w miejscu karierę, lecz teraz istnieje szansa, że aktorka już nigdy nie otrzyma poważnych propozycji. "Weronika ma problem nawet...

 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  - Nie mam problemu z nagością na ekranie - mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu "Na krawędzi". Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • Weronika Rosati ma problemy w związku? Jej facet jest zazdrosny!

  Jeden z tygodników donosi, że nowy facet Weroniki Rosati (32 l.), Robert Śmigielski (50 l.), obawia się, iż aktorka wda się w romans z kolegą z pracy!

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

 • Weronika Rosati żałuje, że rozebrała się przed kamerą. Los aktorki jest trudny?

  ...o wiele więcej ciekawych kreacji niż dla kobiet. To nie wszystko. Jest też spora różnica w zarobkach. "Problem jest, bardzo duży, choć o tym się nie mówi. Ja wiem, ile zarabiają moi koledzy, a ile ja(...) będzie wszystko wypominać" - opowiada Rosati. Rzeczywiście, trudno wyprzeć z pamięci sceny Weroniki w negliżu.

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

 • Weronika Rosati ma poważny problem!

  Weronika Rosati (30 l.) wyznała, że od lat cierpi na silną alergię.

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • "Barwy szczęścia": Weronika, Jaga i Honorata namieszają w serialu!

  ...trzyletniej przerwie. - Zapukała w nocy do drzwi domu Pyrków. Przyszła po pomoc, bo Wiktor (Bartosz Fajge), z którym jest związana, ma poważny problem alkoholowy. Dramat Weroniki trwa od wielu miesięcy(...) życie. Nie ma problemu z tym, że spotyka się z byłym striptizerem, jest zaintrygowana. Moja bohaterka pragnie doświadczać, poznawać ludzi - dodaje. Otwartość Jagi dość szybko skomplikuje jej znajomość...

 • "Strażacy" spodobają się widzom?

  Walka z żywiołem o ludzkie życie, konflikty, sercowe rozterki i ulubieńcy telewidzów w głównych rolach. Nowy serial Jedynki - "Strażacy" - otwiera sezon premier.

Zdjęcia na temat: problem weroniki
Wideo na temat: problem weroniki
 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy, nie mam się czego wstydzić

  Nie mam problemu z nagością na ekranie – mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu „Na krawędzi”. Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • "Trzecia połowa": Zwiastun serialu

  Od 22 marca w TVP2 zagości sportowy komediowy serial „Trzecia połowa” czwartek, godz. 20:45. Na co dzień kibice zakochani w swoich partnerkach, ciężko pracujący, zmagający się z życiowymi problemami, raz w tygodniu stają się prawdziwymi wojownikami. Stosując przeróżne fortele, wyrywają się z domu, żeby w pobliskim pubie wspólnie obejrzeć mecz. Emocje sportowe, rywalizacja, trzymanie kciuków za

 • Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  Nie mam problemu z nagością na ekranie – mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu „Na krawędzi”. Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże już nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

Dyskusje na temat: problem weroniki