• Informacje na temat:

  problemy personelowi

Artykuły na temat: problemy personelowi
 • Kaczyński ma kolejne problemy ze zdrowiem! Do jego domu przyjechał sam szef szpitala!

  Od kilkunastu dni w Sejmie protestują niepełnosprawni, którzy domagają się wypłacania im specjalnego dodatku w wysokości 500 złotych, by ich ciężkie życie stało się nieco bardziej godne. Na razie nie ma na to zgody od rządzących, ale być może niebawem to się zmieni. Wszystko z powodu prezesa, który ma ostatnio problemy z chodzeniem.  "Kaczyńskiego boli kolano. Prezes PiS od dawna cierpi na jego...

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

 • Skrawki pamięci

  Personel szpitala próbuje nawiązać kontakt z Anną po tym, jak wyszła w końcu ze śpiączki. Wiktora czeka jednak kolejny cios. Okazuje się, że jego ukochana straciła pamięć. Tymczasem na dyżurze doktor Banach musi pomóc starszemu mężczyźnie, który wpadł pod samochód. Jego pacjent _ ranny i zdezorientowany _ wspomina o kobiecie, która ma problemy z oddychaniem. Lekarz i policjantka Moniką próbują ją...

 • "Kebab i Horoskop": 4 fragmenty filmu Grzegorza Jaroszuka

  Dystrybutor debiutanckiego filmu Grzegorza Jaroszuka "Kebab i Horoskop" zaprezentował 4 fragmenty komedii, która 13 lutego trafi do kin w całej Polsce.

 • Edyta Górniak wyczerpana. Ma dość!

  Czuwanie przy łóżku chorego dziecka, długie loty przez Atlantyk. Edyta Górniak (43 l.) daje z siebie wszystko, ale jej organizm słabnie. Przed laty też miała problemy ze zdrowiem. Podczas musicalu "Metro" zemdlała. Na pomoc ruszyła wtedy znana prezenterka.

 • Co nas czeka jesienią, czyli telewizyjne nowości

  Za oknem wciąż lato, ale najważniejsze stacje ogłosiły już, co widzowie będą mogli zobaczyć jesienią. Prezentujemy wszystkie nowe pozycje, jakie pojawią się na ich antenie.

 • "Na dobre i na złe": Kto stoi za atakiem na Consalidę?

  ...mnie oskarżasz?! Moje życie, moja praca, opinia, Andrzej.  Wszystko przez ciebie się rozwaliło! Jednak na tym problemy doktor Consalidy się nie kończą. Po ciężkiej operacji, w szpitalu wciąż leży...

 • "Lekarze": Kłopoty dyrektor szpitala

  Elżbieta cały czas ma poważne problemy w pracy. Nie przeprowadziła przetargu, dzięki czemu dała kolejny argument Karkoszce... Tym razem w Copernicusie zrobi się naprawdę gorąco!

 • "Hotel 52": Andrzej w tarapatach, Igor między młotem a kowadłem...

  Kłopoty u ojca: Andrzej odkrywa, że firma Edyty nie istnieje! Nie wie, co ma zarobić... I problemy u syna: Nagły powrót Marzeny wywraca życie Igora do góry nogami. Czy kobieta będzie chciała mu odebrać dziecko? Zapraszamy na 88. odcinek "Hotelu 52", a w nim...

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

Zdjęcia na temat: problemy personelowi
Dyskusje na temat: problemy personelowi
 • Re: Co się stało z Laurą Samojłowicz?

  Co to w ogole za serial? Wiecznie albo zdrady, albo ten personel zajmujacy sie sprawami klientow... Czy ktos widzial taki hotel? Zeby personelowi chcialo sie kogos kryc, pomagac, rozwiazywac problemy osobiste...??? Oni chca odbebnic robote i do domu, a nie urozmaicac sobie czas.