• Informacje na temat:

  problemy sercowe

Artykuły na temat: problemy sercowe
 • Beata Kozidrak: Sercowe problemy wokalistki. Pomaga mąż znanej dziennikarki

  Rozstanie z mężem było dla Beaty Kozidrak (56 l.) większym ciosem, niż sądziła. Przypłaciła to zdrowiem. Ale znalazła wsparcie w osobie męża znanej dziennikarki.

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • Sercowe problemy Ingi

  Inga (Małgorzata Socha) decyduje się spędzić weekend z Rafałem (Michał Rolnicki), choć nadal myśli o Piotrze (Mariusz Zaniewski). Jak zareaguje, gdy wieczorem w przeddzień wyjazdu w jej drzwiach niespodziewanie stanie Matysiak? Co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku "Przyjaciółek"? Uwaga, spoilery!

 • "Spojrzenia" na DVD: O trzech gejach z San Francisco

  23 stycznia na sklepowe półki trafił nowy serial komediowy HBO "Spojrzenia", opowiadający o trójce trzydziestoparoletnich gejów z San Francisco odkrywających ekscytujące, a czasem przytłaczające możliwości dostępne dla ich pokolenia.

 • "Na dobre i na złe": Sercowe problemy i tajemnica sprzed lat

  ...niego. Chłopczyk nie może ponosić odpowiedzialności za problemy swoich rodziców. Teściowa daje Latoszkowi do zrozumienia, że jego małżeństwo z Leną jest skończone! Kilka dni później do Witka...

 • "Matki, żony i kochanki": Kownacka zagrała żonę Stroińskiego

  Byli ulubioną przez widzów parą popularnego serialu "Matki, żony i kochanki". Oboje świetni aktorsko - zarówno w teatrze, jak i w filmach.

 • "Barwy szczęścia": Kolejne problemy Marii

  ....  A kolejne problemy przywiezie ze sobą Iwona, która bez zapowiedzi wróci z Bangladeszu. I nie będzie chciała rozmawiać o Alku, zdradzi jedynie, że przyleciała specjalnie na sprawę rozwodową! Sercowe kłopoty nie opuszczą Klary i Huberta. Pyrka zdenerwuje się nie na żarty, gdy narzeczona przyprowadzi do domu Milenkę, by zamieszkała z nimi przez kilka dni. Śliwińska nie tylko zaopiekuje się...

 • Pfeiffer: Problemy z miłością

  Michelle Pfeiffer ( "Co kryje prawda" , "Biały oleander" ) będzie gwiazdą komedii romantycznej "I Could Never Be Your Woman", nad którą pracuje Amy Heckerling. Produkcją filmu zajmie się Scott Rudin ( "Truman Show" , "Godziny" ).

 • Sercowe perypetie kanalarza z Woli

  ...oczekiwania od życia: poszukuje prawdziwej miłości, a w dodatku nie wie, czy coś takiego naprawdę istnieje. No, nie! Polacy mieli wtedy na głowie prawdziwe problemy i nie chcieli zajmować się...

 • Wokalista Radiohead doradza... nastolatkom

  Zaskakująca rola Thoma Yorke'a! Brytyjski artysta zgodził się odpowiedzieć na listy zdesperowanych nastolatków i doradzić im, jak rozwiązać problemy sercowe.

Dyskusje na temat: problemy sercowe