• Informacje na temat:

  próby programu

Artykuły na temat: próby programu
 • Patrycja Markowska i Paweł Deląg: Dawne wspomnienia ożyją w programie telewizyjnym?

  Gdy dostała propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji programu "Ameryka Express", od razu podzieliła się tą informacją z Jackiem Kopczyńskim (48 l.). Para jest ze sobą od kilkunastu lat, razem wychowują 11-letniego syna Filipa. Zgodnie z zasadami programu uczestnik sam wybiera sobie partnera, z którym przeżywa przygody, a piosenkarka zapragnęła mieć u boku ukochanego. Narzeczony Patrycji...

 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Co zaśpiewa gospodyni programu "You Can Dance"?

 • "Rolnik szuka żony 2": Anna Michalska odmówiła Manowskiej. Gorzkie słowa o programie

  ...w całej Polsce, ale też realizowała tajny projekt.   Odwiedziła uczestników poprzednich trzech edycji programu i przeprowadziła z nimi wywiady, które następnie zebrała w książkę. Pozycja ukazała się pod koniec września i z pewnością ucieszy fanów programu "Rolnik szuka żony", którzy są ciekawi, jak potoczyły się ich losy. Kto znalazł miłość, kto ma już dzieci, a kto nadal jest sam.   - Martę...

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczy Agnieszka i Stefano?

  Zbliża się półfinał programu "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Już w piątek, 6 listopada, przekonamy się, kto będzie walczył o Kryształową Kulę. Tymczasem trwają przygotowania i próby - co zatańczą Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino?

 • Beata Tadla i Jarosław Kret w programie "Taniec z gwiazdami": Takiej stawki nie dostał jeszcze nikt

  .... Wielogodzinne próby sprawiają też, że uczestnik programu ma niewiele czasu dla bliskich. Rodzina i związek może na tym ucierpieć. *** Zobacz więcej materiałów:(...) tanecznych partnerów i rozpoczną treningi, by w marcu zaprezentować się w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jeszcze nigdy w historii 20. edycji polskiej wersji programu nie...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Marcel Sabat o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Po programie będę szkolić wokal

  ..., napięcie było niesamowicie duże, spadek emocji też odczuwam, nie miałem siły w ogóle na próby, a trzeba było od razu wpaść w wir pracy do kolejnych odcinków - mówi agencji Newseria Lifestyle(...) oddechowy, próby i opracowywanie utworów. - Jestem odważny, odkryłem kolejną swoją pasję i po programie będę chciał dalej prowadzić lekcje śpiewu. Nie myślę o tym, żeby być piosenkarzem...

 • "The Voice of Poland": Robert Gawliński odpowiada

  Jeden po drugim wokaliści przymierzani do roli jurorów "The Voice of Poland" dementują pogłoski o swoim udziale w tym programie.

 • Druga edycja programu "Rolnik szuka żony" obfitowała w miłosne zawirowania. Niestety, większość par, które połączyła telewizja, nie przetrwało próby czasu. Do ich grona dołączył właśnie rolnik Rafał i jego wybranka Justyna.

 • "Celebrity Splash!": Przed finałem

  Już w sobotę, 25 kwietnia, wielki finał "Celebrity Splash!", w którym powalczą: wokalistka Saszan, paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny i aktorki Julia Wróblewska oraz Misheel Jargalsaikhan. Zobaczcie ich ostatnie, nie zawsze udane próby przed finałowym odcinkiem.

Zdjęcia na temat: próby programu
Wideo na temat: próby programu
 • Bosacka będzie odchudzać Polaków

  Katarzyna Bosacka (47 l.) w nowym programie TVN Style po raz kolejny zmierzy się z tematem, który jest jej bardzo bliski. Sama bowiem niejednokrotnie - z różnymi efektami podejmowała próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Nie poddaje się i mimo wcześniejszych niepowodzeń po raz kolejny przechodzi na dietę.

Dyskusje na temat: próby programu
 • Re: TVN chwali się wynikami

  TVN to przykład programu dla od m ó ż d ż o n ej tłuszczy. G l u p k o w a t e wywiady z nikim i o niczym, gotowanie, pranie, potańcówki, amatorskie, nieudolne próby śpiewu, + kiepscy dziennikarze. Dno dna.

 • Re: To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  Zrobienie programu śniadaniowego 15 minut wcześniej może mieć jeszcze sens. Bo w każdej tego typu telewizji mówi się o tym samym. A to o diecie, a to o modzie. Trochę o zdrowiu i kulinariach. Ale(...) pogniótł. Będzie też "setka" Ziobry o ograniczeniu dostępu do dopalaczy dla polityków PO. Dowiemy się też, że tego typu próby wskakiwania do samochodów polityków PiS już były, a prezes PiS powie