• Informacje na temat:

  proces grupie

Artykuły na temat: proces grupie
 • Alergia pokarmowa u niemowląt. Sprawdź, czy twoje dziecko jest w grupie ryzyka!

  ...maluszka występuje uczulenie na mleko i niemowlę znajduje się w związku z tym w grupie podwyższonego ryzyka, możesz skorzystać z rady specjalisty, który udzieli Ci wskazówek związanych z profilaktyką(...) nie są już karmione piersią. Bazą tego typu produktów jest mleko krowie, jednak pochodzące z niego białko poddane zostało procesowi częściowej hydrolizy, czyli pocięciu na mniejsze fragmenty...

 • "Twarz anioła": Morderstwo z pierwszych stron gazet

  Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Cara Delevingne, Daniel Brühl i Kate Beckinsale grają główne role w filmie "Twarz anioła".

 • Doda o procesie z Grupą Operacyjną

  Rabczewska poczuła się obrażona tekstem piosenki "Podobne przypadki", w której hip-hopowy zespół nazwał ją "blacharą", "żywym banerem", "blond billboardem". Wyrok nie jest prawomocny. Na swojej stronie Doda informuje, że ma zamiar złożyć apelację: "Po wygranych w warszawskim Sądzie Okręgowym procesach z Faktem i Super Exspressem , proces w Zielonej Górze zakończył się bardzo subiektywnym...

 • AC/DC na Grammy: Przepraszamy za tajność

  Podczas występu na gali Grammy w składzie AC/DC po ponad 20 latach znów pojawił się perkusista Chris Slade. Zastąpił on Phila Rudda, który czeka na proces w Nowej Zelandii.

 • Mroczkowie wytoczą proces za parodię? (WIDEO)

  "Gwiazdy" "M jak miłość" nie mają do siebie żadnego dystansu...

 • Nergal o wyroku Sądu Najwyższego: Dostałem wiele wsparcia od katolików

  Cała ta sytuacja miała kafkowski charakter - podsumowuje Adam Darski "Nergal" zakończony po sześciu latach proces o obrazę uczuć religijnych. W marcu 2015 roku Sąd Najwyższy ostatecznie uznał lidera grupy Behemoth za niewinnego.

 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki: Rozwód tuż-tuż?

  Za trzy miliony złotych kaucji Marcin Dubieniecki (36 l.) wyszedł z aresztu. Do procesu zostanie na wolności. Czy wykorzysta to jego żona, Marta Kaczyńska (36 l.), żeby się z nim rozwieść?

 • Death Wolf przed premierą

  Szwedzka grupa Death Wolf wyda pod koniec roku nowy album "III: Östergötland".

 • Maja Nizio musi przeprosić sponsora

  Maja Nizio (23 l.) musi przeprosić sponsora konkursu Miss Wielkopolski i zapłacić mu 50 tys. złotych zadośćuczynienia - to wynik przegranego przez modelkę procesu sądowego.

 • Przystanek Woodstock 2015: Shaka Ponk dołącza do składu!

  Francuska grupa Shaka Ponk wystąpi na 21. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

Wideo na temat: proces grupie
 • Proces Marcina Dubienieckiego za rok, dwa?

  Po tym, jak Marcin Dubieniecki usłyszał zarzuty kierowania grupą przestępczą, mężczyzna przebywa w krakowskim areszcie. O skomplikowanym procesie Dubienieckiego w „Dzień Dobry TVN” opowiedział dziennikarz "Superwizjera" Tomek Patora. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Iluzja

  Film opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

 • Pan Lazhar

  Film jest adaptacją sztuki pod tym samym tytułem, kanadyjskiej dramatopisarki Evelyne de la Cheneliere. Bachir Lazahr, algierski imigrant, zostaje zatrudniony w szkole podstawowej w miejsce zmarłego tragicznie nauczyciela. Podczas gdy klasa przechodzi powolny proces wychodzenia z traumy, nikt w szkole nie uświadamia sobie trudnej i bolesnej przeszłości nowego opiekuna, ani ciągłego ryzyka deportacji w obliczu, którego bohater stoi. Z poczuciem humoru i wrażliwością, reżyser Philippe Falardeau...