• Informacje na temat:

  proces klubowi

Artykuły na temat: proces klubowi
 • Dariusz K. zeznawał w procesie dilera gwiazd. Doprowadzili go w kajdankach

  Dariusz K. (42 l.) jest jednym ze świadków podczas głośnego procesu dilera gwiazd.

 • "Dzika droga" : Dzika blondynka

  Nowy film twórcy "Witaj w klubie" to pretensjonalna, feministyczna (sic!), wersja historii z rodzaju "Into the Wild" czy "Droga". Zmierzenie się z dziką naturą ma pomóc uporać się z sobą samym i przeszłością. Wyszło słabo.

 • Rusza proces Agnieszki Szulim!

  Agnieszka Szulim (35 l.) już niebawem stanie przed sądem oskarżona o naruszenie dóbr osobistych przez rodziców Dody, Wandę i Pawła Rabczewskich.

 • Polscy muzycy w konflikcie z Kościołem

  W poniedziałkowy (6 października) wieczór w poznańskim klubie Eskulap wystąpić miała grupa Behemoth. Miała, ponieważ koncert nie dojdzie do skutki z uwagi na protesty środowisk katolickich. Nie jest to zresztą pierwsza potyczka pomiędzy muzykami oraz instytucją Kościoła i jego zagorzałymi wiernymi.

 • Doda opublikowała zdjęcie z sali sądowej! Szulim znowu nie przyszła na proces!

  Agnieszka Szulim (37 l.) po raz kolejny nie stawiła się na rozprawie!

 • Wojtek z "Warsaw Shore": Zobacz klip "Ponad horyzont"

  "Ponad horyzont" to pierwszy singel uczestnika programu "Warsaw Shore" Wojtka Goli. Do współpracy zaprosił on wieloletniego przyjaciela i rapera - Diego.

 • "Barwy szczęścia": Miłość i tajemnice

  ...13 września - w odcinku numer 1492 - zakończy się proces w sprawie wypadku, który doprowadził do śmierci Marii. Marek pozna w sądzie mecenas Sylwię Paszkowską (w tej roli gwiazda znana m.in. z serialu "Na dobre i na złe" - Olga Bończyk). A wkrótce ich drogi znów się przetną... Podczas spotkania prawniczka Sylwia wyzna Złotemu, że go podziwia i mimo iż stała po przeciwnej stronie, to po...

 • Orange Warsaw Festival: Noel Gallagher i inni

  12 czerwca na Orange Warsaw Festival wystąpi zespół, którego liderem jest ikona brytyjskiej muzyki rockowej - Noel Gallagher's High Flying Birds.

 • Pierwsza miłość

  Emilka zamierza wytoczyć Skowronkowi proces w sądzie, przedtem jednak pragnie zasięgnąć porady prawnika. Pozostali mieszkańcy wspólnie próbują wymyślić...

 • Startuje 8. edycja festiwalu "Pięć Smaków"

  "Bez przebaczenia", "Niech zatańczą kule", "Raid" - m.in. te produkcje znajdą się w programie 8. edycji festiwalu filmów azjatyckich "Pięć Smaków". Impreza potrwa w Warszawie od 12 do 20 listopada. Seansom towarzyszyć będzie cykl wykładów "Ciało i seksualność w Azji".

Wideo na temat: proces klubowi
 • "Pierwsza miłość": "On na to nie zasługuje"

  odc. 2210 Po rozmowach z mieszkańcami Wadlewa Emilka postanawia wytoczyć Skowronkowi proces. Jednak przedtem pragnie zasięgnąć porady prawnika. Tymczasem Norbert próbuje odbudować swój związek z byłą żoną. Melka z kolei, za namową Marysi, decyduje się na spotkanie z Krystianem. odc. 2211 Mimo wielu prób Natan wciąż nie może dogadać się z ukochaną. Natomiast Radek dowiaduje się od zmartwionego

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.