• Informacje na temat:

  proces nastolatka

Artykuły na temat: proces nastolatka
 • Krzysztof Antkowiak został terapeutą

  ...trzeba zawierzyć do końca. Mój proces nawracania się ciągle trwa. Codziennie o tym z Bogiem rozmawiam i to on sprawił, że zrozumiałem, jak wiele życzliwych osób jest wokół mnie - mówi. Antkowiak...

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

 • Kamil Durczok ma wsparcie żony w sądzie! "Przykro mi, że Kamil musi coś udowadniać"

  W procesie, jaki Kamil Durczok (47 l.) wytoczył tygodnikowi "Wprost", przesłuchanych zostanie stu świadków. Na wrześniowej rozprawie zeznania składali koledzy dziennikarza ze stacji TVN. Na kolejnej, 16 października, pojawi się żona Kamila, Marianna Dufek-Durczok.

 • Joanna Jabłczyńska: Z ekranu na salę sądową

  Niektórzy żartują, że Joanna Jabłczyńska urodziła się w studiu dubbingowym. Rzeczywiście, miała 5 lat, kiedy Kasia z "Tajemnicy zielonej skarbonki" przemówiła jej głosem.

 • "Szkoła": Nowy sezon, nowe dylematy dorastania

  Droga do dorosłości często jest wyboista i z wieloma zakrętami, ale każdy z nas kiedyś musiał ją przebyć.     I choć zmieniają się czasy, nastają różne mody i każdy człowiek jest inny, to potrzeby nastolatków pozostają takie same - pragnienie miłości, bezpieczeństwa, przynależności i akceptacji. To wszystko ma ogromne znaczenie w procesie kształtowania charakterów młodych ludzi. To, co...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • "Beverly Hills, 90210": Brenda Walsh była królową dramatu

  ...kamerą. Aktorstwo to moja pasja, wielka miłość, z której nie potrafiłabym zrezygnować na zawsze. Zwłaszcza, gdy trafiają ci się niesamowite role. A reżyseria... Uwielbiam obserwować proces...

 • "Birdman" czy "Boyhood"? "Lewiatan" czy "Ida"?

  Tegoroczna gala Oscarów zapowiada się ciekawiej niż zwykle, bo trudniej przewidzieć, kto otrzyma główne statuetki. Faworytami są "Birdman" i "Boyhood". Znawcy z branży filmowej uważają, że w kategorii filmów nieanglojęzycznych "Ida" pokona "Lewiatana".

 • Peja usłyszy wyrok za kilka dni

  ...6 kwietnia ogłoszony będzie wyrok wobec rapera Pei za publiczne nawoływanie do pobicia 15-latka podczas koncertu. Muzyk przyznał się do zarzuconego czynu. We wtorek, 30 marca, zielonogórski sąd rejonowy zakończył proces w tej sprawie.

 • Metallica żegna przyjaciela. Bruce Sinfosky nie żyje

  W sobotę (21 lutego) w wieku 58 lat zmarł Bruce Sinfosky, współtwórca dokumentalnego filmu "Metallica: Some Kind of Monster".

Zdjęcia na temat: proces nastolatka