• Informacje na temat:

  proces skazanego

Artykuły na temat: proces skazanego
 • "Skazane": Zaczynamy współczuć mordercom

  Chociaż do więziennych sag skutecznie zniechęciły przydługie i przyciężkie 4. sezony "Skazanego na śmierć", tym razem postanowiliśmy dać szansę polskiej wersji "Prisoners Wives", czyli "Skazanym". Sprawdźcie, co z tego wyszło!

 • Zabójca "snajpera" skazany na dożywocie

  Eddie Ray Routh został we wtorek, 24 lutego, skazany na dożywotnie więzienie, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia, za zabójstwo słynnego amerykańskiego snajpera Chrisa Kyle'a i jego przyjaciela.

 • "Zabić Jennifer Aniston". Szokujące słowa skazanego Harveya Weinsteina

  Producent filmowy Harvey Weinstein (67 l.) został uznany za winnego molestowania seksualnego swojej asystentki oraz aktorki. Czekają go 23 lata w więzieniu. Podczas procesu ujawniono prywatne dokumenty i wiadomości, które producent wysyłał w ostatnich latach.

 • Sąd: 10 miesięcy więzienia dla opiekunki Violetty Villas

  Na karę 10 miesięcy więzienia skazał w piątek (14 listopada) Sąd Rejonowy w Kłodzku opiekunkę Violetty Villas - Elżbietę B. Sąd uznał kobietę winną nieudzielenia pomocy artystce w okresie bezpośrednio poprzedzającym śmierć Villas.

 • Dariusz K. został skazany, a jego żona, Izabela Adamczyk, "chilluje" na Mazurach!

  To był długi i kontrowersyjny proces! Dariusz K. spędził w areszcie niemal dwa lata po tym, jak śmiertelnie potrącił na pasach 63-letnią kobietę. Muzyk w chwili wypadku był pod wpływem kokainy(...), jakie celebrytka umieszcza na swoim Instagramie. Widać, że żona skazanego jest w świetnej formie i "chilluje" sobie w najlepsze! Czyżby Izabela Adamczyk spisała już na straty swoje małżeństwo...

 • "Twarz Anioła": Morderstwo, seks i narkotyki

  W ostatni piątek włoski Sąd Najwyższy uniewinnił Amerykankę Amandę Knox i jej byłego chłopaka Włocha Raffaele Sollecito, którzy wcześniej zostali skazani przez sąd apelacyjny na wieloletnią karę więzienia za zabójstwo brytyjskiej studentki Meredith Kercher w 2007 roku w Perugii.

 • "Opiekunka" Violetty Villas ponownie skazana. Szczegóły sprawy szokują!

  ..."opiekunkę", Elżbietę B.  Przeszło trzy lata trwał proces przeciwko kobiecie. W kwietniu 2015 roku została skazana na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia za nieudzielenie pomocy umierającej Villas. Część kary odbyła na wolności w systemie dozoru elektronicznego.  Lecz to nie koniec problemów kobiety. W kwietniu 2016 roku ruszył kolejny proces, a prokurator sformułował poważne zarzuty o znęcanie...

 • "Twarz anioła": Morderstwo z pierwszych stron gazet

  Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Cara Delevingne, Daniel Brühl i Kate Beckinsale grają główne role w filmie "Twarz anioła".

 • Jak donosi "Fakt", we Frankfurcie zakończył się proces 32-letniej wokalistki, którą zatrzymano w listopadzie 2016 roku pod zarzutem sutenerstwa i oszustw podatkowych.

 • Artyści czy sadyści?

  Muzyka kojarzy nam się w większości przypadków z rzeczami przyjemnymi, chociaż często zdarza nam się wykrzykiwać w złości, że jeżeli jeszcze raz usłyszymy "Włączamy niskie ceny", to nie wytrzymamy i coś komuś zrobimy. W przeszłości okazywało się, że sami artyści dokonywali najgorszych czynów.

Zdjęcia na temat: proces skazanego
Wideo na temat: proces skazanego
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2769.

  Po tym jak Marta dowiedziała się o zaniedbaniach podczas procesu Niwirskiego, spotyka się z jego obrońcą sprzed 16 lat. Prawnik pamięta, że Irek miał nawet alibi. Skazano go jednak, gdyż presja opinii publicznej była ogromna. Tymczasem Olaf dowiaduje się, że Ada zrezygnowała z treningów. Zaczyna walczyć o niewidomą sportsmenkę!

 • Wilk

  Trzymający w napięciu film akcji z Peterem Stormare w roli głównej, znanym z takich filmów jak "Fargo" braci Coen, "Parnassus" czy serialu " Skazany na śmierć". Film jednego z najpopularniejszych szwedzkich reżyserów, twórcy kultowych ekranizacji "Millenium" cz.1 i 2. Na dalekiej północy dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Hodowcy reniferów, stając w obronie swojego stada, zabijają znajdującego się pod ścisłą ochroną wilka. Za swój czyn trafiają przed sąd. Klemens (Peter Stormare) i jego...

 • Rita Ora trafiła do szpitala!

  Rita Ora trafiła do szpitala. Gwiazda cierpi na chroniczne zmęczenie. Poinformowała o tym swoich fanów na Instagramie, zamieszczając zdjęcie z placówki, gdzie leży pod kroplówką. "Dziś było ciężko, ale przechodzę przez to. Dziękuję za wasze wsparcie, kocham was!" - napisała na profilu społecznościowym. Wokalistka ma ostatnio sporo stresu. Niedawno zakończył się proces mężczyzny, który włamał się

 • Nagroda

  "To autobiograficzna historia - zaznacza Paula Markovitch - Jej akcja rozgrywa się w miejscach, które pamiętam z dzieciństwa. Powracam do nich w snach. To wrogie czasy". W tle zainspirowanej wspomnieniami opowieści reżyserki tkwi dramatyczna wielka historia współczesnej Argentyny: wojna domowa i wojskowy zamach stanu, który w 1976 roku rozpoczął najbardziej brutalną w XX wieku w tym rejonie świata dyktaturę wojskową czterech junt, trwającą do 1983 roku; stan wyjątkowy i tzw. Proces...