• Informacje na temat:

  producenci czwartej

Artykuły na temat: producenci czwartej
 • "Sherlock": Toby Jones w czwartej serii

  .... Toby Jones pojawi się już w drugim odcinku czwartej serii "Sherlocka".

 • Vesania: Nowa płyta "Deus Ex Machina"

  Muzycy blackmetalowej Vesanii ujawnili szczegóły premiery czwartej płyty.

 • "Druga szansa": Nowy producent i zmiany w obsadzie!

  Trwają prace nad czwartym sezonem „Drugiej szansy” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Nowym producentem serialu został Robert Wieczorek, wcześniej współodpowiedzialny za sukces „Brzyduli”.

 • Będzie czwarty sezon "House of Cards"

  W 2016 roku na ekrany powróci głośny serial "House of Cards" - o intrygach na szczytach amerykańskiej władzy. O planowanym czwartym sezonie serialu, którego producentem jest platforma internetowa Netflix, poinformowano w nocy z 2 na 3 kwietnia.

 • "Narcos: Mexico": Czwarta odsłona serialu zadebiutuje na Netfliksie w 2018 roku!

  W 2018 roku na Netfliksie fani serialu "Narcos" będą mogli zobaczyć jego najnowszą odsłonę. Tytuł czwartej części to "Narcos: Mexico".

 • Clödie "Kobieta": Prezent na Dzień Kobiet

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Kobieta" krakowskiej grupy Clödie, na czele której stoi Klaudia Trzepizur, uczestniczka czwartej edycji "The Voice of Poland".

 • „Lekarze”: Największe zmory producentów

  ...etapie kręcenia ostatnich z 13. odcinków czwartej serii, która na antenę TVN trafi wiosną br. Jednocześnie planujemy i pracujemy już nad scenariuszem do piątego sezonu, ale nie zapadła jeszcze oficjalna(...) całe zło, jakie znamy na temat lekarzy i medycyny. Jego syn chciałby być kimś zdecydowanie innym. Ale czy daleko padło jabłko od jabłoni - widzowie przekonają się wiosną. W czwartej serii pojawi się...

 • Twórcy "Piratów z Karaibów" szukają aktora

  Producenci piątej części przebojowych "Piratów z Karaibów" szukają młodego aktora, który zagrałby jedną z głównych ról w filmie. Kto zostanie przeciwnikiem kapitana Jacka Sparrowa?

 • Co w czwartej serii "Prawa Agaty"?

  W poniedziałek, 10 czerwca, ruszyły zdjęcia do czwartej serii "Prawa Agaty". Co czeka bohaterów w kolejnej odsłonie serialu?

 • Kaya Scodelairo nową gwiazdą "Piratów z Karaibów"

  Brytyjska aktorka Kaya Scodelairo zagra główną kobieca postać w piątej części "Piratów z Karaibów" - producent serii, Jerry Brickheimer, poinformował na Twitterze. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w lutym w Australii.

Wideo na temat: producenci czwartej
 • "Barwy szczęścia": To on stoi za sukcesem serialu

  „Barwy szczęścia” są czwartym polskim serialem (po „Klanie”, „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości”), którego liczba odcinków przekroczyła 2000. - To powód do wielkiej dumy – stwierdził na jubileuszowym bankiecie producent Tadeusz Lampka.

 • Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D

  Bohaterowie "Epoki lodowcowej" powracają w cyfrowej wersji 3D, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata. W czwartej części "Epoki lodowcowej" Wiewiór nadal próbuje dorwać "orzeszka", czym zajmuje się od zarania dziejów. Dochodzi do kataklizmu, a Maniek, Diego i Sid przeżywają kolejną przygodę. Sid odnajduje babcię, a cała ekipa musi stawić czoło bandzie piratów, którzy chcą uniemożliwić im powrót do domu. Kolejna część jednej...

 • "Narcos": Netflix zamawia trzeci i czwarty sezon

  Cztery dni po premierze drugiego sezonu serialu "Narcos" Netflix zamówił trzecią i czwartą serię swojej sztandarowej produkcji. Trzecia część zadebiutuje w 2017 roku. Tym razem fabuła będzie osnuta wokół kolejnej krucjaty przeciwko narkotykowym gangom, którą będzie prowadzić agent Javier Peña (Pedro Pascal). Producentami wykonawczymi pozostaną José Padilha i Eric Newman.

 • 9 mil

  Co roku 500 ton narkotyków przekracza granice Maroko i Hiszpanii. Nigdy dotąd 9 mil nie było tak cenne. Nigdy, nie było tak niebezpieczne. Producenci filmu "Niemożliwe" przedstawiają nowy thriller twórcy filmu "Cela 211". Gibraltar, południowa granica Europy. Dwa kontynenty, trzy państwa, czternaście kilometrów. Raj dla przemytników. Pieniądze są na wyciągnięcie ręki. Wszystko, czego potrzebujesz, to odwaga, by przepłynąć przez wąską granicę dwóch kontynentów w łodzi wypełnionej haszyszem,...