• Informacje na temat:

  producenci kamer

Artykuły na temat: producenci kamer
 • Kinga Preis zarobiła na reklamie fortunę: cieszę się, że producenci nie wzięli plastikowej lali!

  ...jeśli wiem, że spędzę przed kamerą wiele godzin. W ogóle nie czuję się tym zmęczona. Ostatnio pani praca to również udział w kampanii reklamowej pewnej firmy kosmetycznej. Udziałem w reklamie...

 • Matt Damon znów zagra Bourne'a

  Matt Damon ponownie wcieli się w postać Jasona Bourne'a - poinformował serwis Deadline. W produkcji Universal Pictures za kamerą stanie twórca "Ulitmatum Bourne'a" - Paul Greengrass.

 • "Through My Eyes": Nowy serial stacji FOX od producenta "Fringe. Na granicy światów"

  ...) i przedstawiał historię jednego z bohaterów. Aby jak najlepiej odwzorować rzeczywistość najwięcej ujęć nakręcili... sami aktorzy. Rosjanie nosili na głowach hełmy z doczepioną do nich kamerą, która ważyła ok...

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Znów razem?

  To zapowiadało się na największą sensację nadchodzącej wiosny! Para w życiu miała stanąć razem przed kamerą i zagrać w nowym serialu komediowym TVN-u. Czy rzeczywiście tak się stanie?

 • Producenci popularnych seriali walczą o Wiktora!

  Bardzo emocjonująco zapowiada się walka o tegorocznego Wiktora w kategorii Twórca lub Producent Programu Telewizyjnego. Największe szanse na zwycięstwo mają producenci uwielbianych przez widzów seriali - Dorota Kośmicka-Gacke ("rodzinka.pl") i Michał Kwieciński ("Czas honoru").

 • Twórca "Bogów" o Dywizjonie 303

  Łukasz Palkowski, reżyser nagradzanych "Bogów", znów stanie za kamerą. Ma nakręcić film o polskich lotnikach, którzy walczyli w bitwie o Anglię - informuje "Rzeczpospolita".

 • Alex dostał własną kamerę!

  Komisarz Alex, tytułowy bohater bijącego rekordy popularności serialu TVP 1, ma teraz własną kamerę! Jej oko śledzi każdy jego ruch. Poznaj szczegóły!

 • "Wkręceni 2": Anna Mucha reżyseruje

  Energiczna, pewna siebie i wiecznie zapracowana - Anna Mucha znów stanęła przed kamerami! Aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2" w towarzystwie m. in. Pawła Domagały, Małgorzaty Sochy, Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Filipa Bobka.

 • Pół wieku przed kamerą!

  Zofia Merle, czyli pani Stenia, gospodyni Lubiczów z "Klanu", debiutowała przed kamerą dokładnie pół wieku temu. Swoją pierwszą rolę zagrała w 1961 roku w filmie Marii Kaniewskiej "Komedianty".

 • Bérénice Bejo: Myślałam, że będzie łatwiej

  Bérénice Bejo zagrała główną rolę w walczącym o Złotą Palmę na zeszłorocznym festiwalu w Cannes filmie "Rozdzieleni". Dla aktorki był to kolejny występ przed kamerą swojego męża - Michela Hazanaviciusa, z którym zrealizowała między innymi oscarowego "Artystę".

Zdjęcia na temat: producenci kamer
Wideo na temat: producenci kamer
 • Edyta Górniak po raz pierwszy o udziale w programie "Agent - Gwiazdy": Pozwoliłam się obnażyć

  życzliwość ze strony producentów, że trochę dałam się nakłonić, ba, nawet wiem, kto jest agentem" - śmieje się wokalistka. Jak wspomina samą przygodę? "Pozwoliłam się sobie obnażyć przed kamerami, bo mając przyczepioną kamerę, nie sposób cokolwiek udawać. Sytuacje były bardzo różne, bardzo skrajne, czasem były dużym wyzwaniem i każdy radził sobie ze swoimi emocjami, lękami, obawami. (...) Była

 • "Newsroom 2": Oficjalny zwiastun DVD

  Drugi sezon serialu twórców „Prezydenckiego pokera” oraz scenarzysty „The social network” opisujący kulisy pracy w newsroomie stacji telewizyjnej, gdzie rytm życia wyznacza praca telewizyjnych kamer. Akcja drugiego sezonu koncentruje się wokół dramatycznych wydarzeń z lat 2011-2012, kiedy to Atlantis Cable News Network (ACN) zmaga się z poważnym problemem – były producent rzekomo zafałszował

 • Kasia Tusk wychodzi za mąż!

  Sopot. Kasia Tusk już od 6 lat spotyka się z producentem listew, Stanisławem Cudnym. Półtora roku temu szafiarka otrzymała od chłopaka pierścionek zaręczynowy, który ukrywa przed oczyma gapiów i obiektywami kamer oraz aparatów. Na czas swoich blogowych sesji zdjęciowych zawsze go zdejmowała. Teraz, jak podają serwisy plotkarskie oraz brukowce, ślub blogerki modowej będzie wydarzeniem roku