• Informacje na temat:

  producenci lubią

Artykuły na temat: producenci lubią
 • Joanna Osyda straciła pracę w "M jak miłość"?! Nie lubią jej?

  ...pożegnać z ekipą. Podobno Osyda nie jest lubiana przez widzów. Jej postać nie wzbudza takiej sympatii, jak na przykład poczciwy Lucjan czy też Barbara. Dlatego producenci telenoweli mają twardy...

 • Recenzja Hades "Czasoprzestrzeń": Kosmos osiedla

  Jako raper jesteś tyle wart ile twój ostatni producent. Tam gdzie prosta forma i prosty przekaz potrafią Hadesa aż nadto ograniczyć, tam Emade rozwija skrzydła. "Czasoprzestrzeń" się broni.

 • ​Widzowie jej nie lubią?!

  Podobno kiedy Maja Ostaszewska dostała Telekamerę, Magda Kumorek poprosiła scenarzystów, by sprawili, że jej postać będzie cieszyć się większą sympatią widzów...

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

 • Widzowie jej nie lubią?!

  Podobno kiedy Maja Ostaszewska dostała Telekamerę, Magda Kumorek poprosiła scenarzystów, by sprawili, że jej postać będzie cieszyć się większą sympatią widzów...

 • Stefano Terrazzino do teraz spotyka się z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz

  Stefano Terrazzino wciąż utrzymuje zażyłe relacje z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, z którymi wywalczył pierwsze miejsca w poprzednich edycjach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tancerz jeździ z nimi m.in. na pokazy tańca.

 • "MacGyver": (Nie)godni następcy

  Brak pomysłów lub chęć ​powtórzenia sukcesu: producenci z różnych pobudek sięgają po ukochane tytuły widzów i poddają je własnej obróbce. Czy jednak odgrzewany kotlet to zawsze przepis na sukces?

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Elżbieta Romanowska wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Elżbieta Romanowska (32 l.) wystąpi w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”?! Podobno producenci właśnie takie mają plany. Chcieliby zatrudnić aktorkę, ale pojawiły się pewne kłopoty.

 • Przemysław Sadowski: Seksowny drwal

  Przemysław Sadowski opowiada o tym, czy lubi podobać się kobietom, dlaczego nie zrobił kariery w Hollywood, co go łączy z Columbo i jak doszło do wypadku, w którym złamał rękę.

Wideo na temat: producenci lubią
 • Małe stłuczki

  "Małe stłuczki" to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy z różnych powodów nie lubią wyznaczonych szlaków. Chcą szczęścia na własnych, a nie podyktowanych przez innych warunkach. Fabularny debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba to niekonwencjonalna historia miłosna o tym, jak zaskakująca bywa codzienność i jak ekscentryczne mogą być sprawy najprostsze. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują,...

 • 9 mil

  Co roku 500 ton narkotyków przekracza granice Maroko i Hiszpanii. Nigdy dotąd 9 mil nie było tak cenne. Nigdy, nie było tak niebezpieczne. Producenci filmu "Niemożliwe" przedstawiają nowy thriller twórcy filmu "Cela 211". Gibraltar, południowa granica Europy. Dwa kontynenty, trzy państwa, czternaście kilometrów. Raj dla przemytników. Pieniądze są na wyciągnięcie ręki. Wszystko, czego potrzebujesz, to odwaga, by przepłynąć przez wąską granicę dwóch kontynentów w łodzi wypełnionej haszyszem,...

 • Ted 2

  Po wielkim sukcesie kasowym pierwszej części (550 milionów dolarów - jedna z najlepiej zarabiających komedii wszech czasów), niegrzeczny Ted powraca. Producenci obrazu obiecują, że nowa historia będzie jeszcze bardziej szalona i zabawna - pluszowy miś ma walczyć o możliwość posiadania dziecka wraz ze swoją ludzką dziewczyną - a u boku Johna Bennetta (Mark Wahlberg) i Teda, któremu głosu użycza reżyser filmu Seth MacFarlane, pojawi się nowa kobieta (Amanda Seyfried). Do obsady dołączyli też...

Dyskusje na temat: producenci lubią
 • Re: ​"Na Wspólnej": Stażystka Roma uwiedzie szefa!

  Prawdopodobnie wszystko przez to ze Roma i Maciek lubią kakao i często się nim delektują. Ciekawi mnie jeszcze jaką durnotę wymyślą producenci?

 • Re: Powrót Ludmiły

  Wielu ludzi, którzy lubią i oglądają te seriale nie wypowaida się na forach, więc mam nadzieję, że producenci ni ebędą się kierować takim oto opiniami internautów. Nie chcesz, nie oglądaj i tyle. Podróżuj po internecie i już.