• Informacje na temat:

  producenci oficjalnie

Artykuły na temat: producenci oficjalnie
Zdjęcia na temat: producenci oficjalnie
Wideo na temat: producenci oficjalnie
 • Netflix: Oficjalny zwiastun serialu "Glow"

  "GLOW" to nowy serial Netflixa. Produkcja powstała na podstawie programu z lat 80. "GLOW" to historia, której bohaterką jest Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotna aktorka. Aby zostać gwiazdą postanawia zająć się wrestlingiem. Twórcami serialu są Liz Flahive („Homeland”, „Siostra Jackie”) i Carly Mensch („Siostra Jackie”, „Orange Is The New Black”, „Trawka”); producentami wykonawczymi: mi.n Jenji Kohan („Orange Is the New Black"). Premiera: 23 czerwca.

 • "Pozostawieni", sezon 1. - oficjalny zwiastun DVD

  Nowy serial HBO na motywach bestsellerowej powieści Toma Perrotty. Kiedy nagle znika 2% ludności, ci, którzy pozostali, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Producentami serialu są Damon Lindelof (laureat Emmy® za Lost: Zagubieni) oraz uznany powieściopisarz Tom Perrotta (nominowany do Oscara® za Małe dzieci).

 • "Newsroom 2": Oficjalny zwiastun DVD

  Drugi sezon serialu twórców „Prezydenckiego pokera” oraz scenarzysty „The social network” opisujący kulisy pracy w newsroomie stacji telewizyjnej, gdzie rytm życia wyznacza praca telewizyjnych kamer. Akcja drugiego sezonu koncentruje się wokół dramatycznych wydarzeń z lat 2011-2012, kiedy to Atlantis Cable News Network (ACN) zmaga się z poważnym problemem – były producent rzekomo zafałszował prawdę o użyciu gazu sarin, co wywołało potężne konsekwencje. Sezon 2 na DVD już od 21 listopada.

Dyskusje na temat: producenci oficjalnie
 • Re: Wentworth Miller: W latach 2005-2006 nal...

  . "a co do prac nad wpływem hormonów na płód to najlepiej na ten temat wypowiedzieli sie naukowcy z dziedziny biologii pracujący dla National Geographic (publikacja bodajże z 2002) "... jeżeli producenci(...) działającego przy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oficjalnie potwierdza to, co eksperci powtarzają od lat - nie ma zagrożenia pandemii AIDS wśród populacji heteroseksualnej.Według raportu

 • Re: Oficjalnie wyrzucony!

  Jestem na Niego wściekła!Taki fajny serial! Myślę ,że ma już tak wielkie dziury w mózgu,że nic Mu nie pomoże. Wiem , że pisałam zupełnie w innym tonie, ale chciałam wierzyć ,że pokona nałóg i wróci na plan.Mam nadzieję,że producenci i scenarzyści jakoś wymiksują go z seralu i będą kręcić następne oddcinki serialu.