• Informacje na temat:

  producenci okien

Artykuły na temat: producenci okien
 • Paweł Deląg znów zakochany?

  ...znaczącą był film "Wiking" o początkach chrześcijaństwa na Rusi Kijowskiej. Film zarobił ogromne pieniądze - ponad 2 mld rubli w samej Rosji! Ale to nie ja zarobiłem, a producenci - opowiada aktor...

 • "Epicentrum" na Blu-ray i DVD

  "Epicentrum", trzymający w napięciu film katastroficzny, zadebiutował 5 grudnia na płytach Blu-ray i DVD. "Mam nadzieję, że kiedy widzowie obejrzą ten film, będą pod wrażeniem potęgi Matki Natury" - mówi reżyser Steven Quayle.

 • "Klan": Czy Daniel jest... mordercą?

  Wiadomość, że producent Karlicki zmarł nagle w tajemniczych okolicznościach, Daniel (Marek Kossakowski) przyjmie ze stoickim spokojem. - Wymknął się drań! A miałem mu jeszcze tyle do powiedzenia - zakpi. Okaże się, że mężczyzna, z którym Ross był mocno skonfliktowany, został zamordowany!

 • Benoit Jacquot: Kobiety zawsze tak się zachowują

  "Lubię romantyczne spotkania, które zaczynają się właśnie tak, od spojrzenia, które wyzwala iskrę między bohaterami" - mówi Benoit Jacquot, reżyser "3 serc". W filmie, który miał premierę na tegorocznym festiwalu w Wenecji, występują Charlotte Gainsbourg, Chiara Mastroianni i Catherine Denevue. "To kobieca królewska obsada" - napisał dziennikarz magazynu "Variety".

 • Awantura o reklamę z Clooneyem

  Awantura o reklamę kawy z udziałem George'a Clooneya i Johna Malkovicha wybuchła między producentem słynnej włoskiej Lavazzy, a szwajcarskim Nespresso.

 • "Sędzia" na płytach DVD i Blu-ray

  Film "Sędzia" - opowieść o cynicznym adwokacie broniącym w sądzie swojego oskarżonego o morderstwo ojca - dostępny jest już na płytach DVD i Blu-ray.

 • Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła to pierwszy raz po śmierci męża! Wzruszające!

  ...pojawią się w mediach.  W komentarzach posypały się ciepłe słowa dla wdowy po producencie filmowym, które z pewnością bardzo się teraz Agnieszce przydają.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • Na Wspólnej

  Ilona spotyka naczelnika urzędu skarbowego, z którym kiedyś zdradziła Maksa. Wszoła namawia ją na powtórkę! Zdybicka stanowczo odrzuca zaloty obleśnego...

 • Najgorszy dzień w życiu?

  Miewacie dni, kiedy nic nie idzie po waszej myśli? Twórcy "Dnia z życia blondynki" prezentują najbardziej pechowe 24 godziny z życia pięknej dziennikarki, w którą wcieliła się Elizabeth Banks.

Wideo na temat: producenci okien
 • "Na Wspólnej": Zwiastun. Maj

  Co wydarzy się w majowych odcinkach "Na Wspólnej"? Do Zdybickiej wracają koszmary z przeszłości Ilona spotyka naczelnika urzędu skarbowego, z którym kiedyś zdradziła Maksa. Wszoła namawia ją na powtórkę! Zdybicka stanowczo odrzuca zaloty obleśnego typa. Ale Wszoła nie daje się spławić – dzwoni do Ilony wieczorem i ponawia propozycję. Czy Joanna posłucha męża i zrezygnuje z niebezpiecznego śledztwa? Na oknach kliniki weterynaryjnej Joanny ktoś napisał sprayem „Morderczyni zwierząt”! W...

 • Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

  Niezwykła komedia, okrzyknięta przez amerykańskich krytyków nowym "Forrestem Gumpem", przebojem zdobywająca europejskie kina. Adaptacja bestsellerowej powieści Jonasa Jonassona, która sprzedała się na całym świecie w ponad sześciomilionowym nakładzie. Zabawna i podnosząca na duchu historia stulatka, który dochodzi do wniosku, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Allan Karlsson przez 100 lat trzymał świat w niepewności, wpływając na bieg historii, a teraz - po brawurowej...

 • 9 mil

  Co roku 500 ton narkotyków przekracza granice Maroko i Hiszpanii. Nigdy dotąd 9 mil nie było tak cenne. Nigdy, nie było tak niebezpieczne. Producenci filmu "Niemożliwe" przedstawiają nowy thriller twórcy filmu "Cela 211". Gibraltar, południowa granica Europy. Dwa kontynenty, trzy państwa, czternaście kilometrów. Raj dla przemytników. Pieniądze są na wyciągnięcie ręki. Wszystko, czego potrzebujesz, to odwaga, by przepłynąć przez wąską granicę dwóch kontynentów w łodzi wypełnionej haszyszem,...