• Informacje na temat:

  producenci płacą

Artykuły na temat: producenci płacą
 • Rozwodów i rozstań w show-biznesie coraz więcej. Opuszczeni partnerzy nie mogą jednak narzekać na wysokość alimentów, jakie otrzymują na dzieci. Oto rekordziści...

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Magdalena Schejbal żyje na dwa domy! To była trudna decyzja!

  Magdalena Schejbal (39 l.) z partnerem zrealizowała swoje największe marzenie, jednak cena, którą za nie płacą, jest bardzo wysoka – to związek na odległość i ciągła tęsknota.

 • Zatańczy, jak dobrze zapłacą

  Amerykański bokser, a ostatnio gwiazdor filmowy, Mike Tyson, wyklucza swój udział w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Powód? Bynajmniej nie dwie lewe nogi. Według pięściarza, producenci show mają "węża w kieszeni" i proponują mu zbyt niskie honorarium.

 • Chce dostać więcej za udział w "Tańcu..."

  Amerykański bokser, a ostatnio gwiazdor filmowy, Mike Tyson wyklucza swój udział w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Powód? Bynajmniej nie są to dwie lewe nogi. Według Tysona, producenci show mają węża w kieszeni i proponują mu zbyt niskie honorarium.

 • Coraz chętniej grają legalnie

  W ciągu ostatnich czterech lat pięciokrotnie wzrosła liczba przedsiębiorców, którzy płacą za prawa autorskie do muzyki odtwarzanej w ich lokalach - wynika z raportu Związku Producentów Audio Video (ZPAV) przedstawionego na poniedziałkowej (6 kwietnia) konferencji prasowej.

 • Beata Szydło szczęśliwa! Ludzie przysyłają jej za darmo broszki!

  ..., więc pewnie ciężko już jej zliczyć, ile błyskotek posiada.  Na szczęście okazuje się, że za większość z nich wcale nie płacą podatnicy. Ponoć do Kancelarii Premiera masowo przychodzą paczki z prezentami.  Producenci błyskotek oraz jej miłośnicy, którzy na własną rękę tworzą tego typu ozdoby, liczą że premier przypadną one do gustu i wystąpi w nich podczas jakiegoś oficjalnego spotkania.  Pani...

 • "Wiśnia" broni wolności słowa

  Michał Wiśniewski na swoim blogu opublikował list wspierający producenta Yaro i jego partnerkę Kasię Klich.

 • Andrzej Grabowski podupadł na zdrowiu? Niepokojące doniesienia

  ..."Świat i Ludzie" jego przyjaciel.   Grabowski od ponad dziesięciu lat mieszka w stolicy, ale wciąż czuje się tu gościem. Producenci z Warszawy płacą najlepiej, dlatego przeniósł się do stolicy, kupił...

 • Praga: Oprotestowany plan filmu z Hopkinsem

  Anthony Hopkins ("Milczenie owiec", "Tytus Andronikus" , "Hannibal") pracuje obecnie na planie filmu "Black Ship". Projekt określany jest jako pełna akcji komedia z elementami horroru. Gwiazdorowi partneruje amerykański komik Chris Rock ("Zabójcza broń 4", "Siostra Betty" ).

Dyskusje na temat: producenci płacą