• Informacje na temat:

  producenci serialu

Artykuły na temat: producenci serialu
 • ​"Ojciec Mateusz": Twórcy i producenci odchodzą z serialu

  Katarzyna Anczarska i Krzysztof Grabowski odeszli z firmy ATM Grupa. Twórcy "Ojca Mateusza" nie będą już pracować przy tworzeniu nowych odcinków. O zmianach w serialu poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Patrick Dempsey odchodzi z serialu "Chirurdzy"

  "To koniec epoki", "moje serce jest złamane", "umieram razem z nim" - tak fani kultowego serialu "Chirurdzy" zareagowali na wiadomość, że postać przystojnego doktora Dereka Shepherda zostaje uśmiercona. W wyemitowanym wczoraj w USA odcinku serii aktor Patrick Dempsey pojawił się po raz ostatni. Jak podaje magazyn "Hollywood Life" powodem odejścia gwiazdora jest konflikt z producentką.

 • "Siódme niebo": Mroczne sekrety serialu

  Pomysłodawczynią "Siódmego nieba" jest Brenda Hampton, odpowiedzialna wcześniej za sukces serialu "Szaleję za tobą". Historia pastora Erica Camdena i jego rodziny tak spodobała się Aaronowi Spellingowi, że postanowił zainwestować w produkcję. Miała ona być odpowiedzią na sitcomy o dysfunkcyjnych amerykańskich rodzinach. Camdenowie mieli być postaciami niemal krystalicznymi. Jednak serial serialem...

 • Magdalena Schejbal o serialu "Gra o tron"

  Magdalena Schejbal jest wielką fanką serialu HBO "Gra o tron". Przyznaje, że zazdrości występującym w nim aktorom tak fascynującej przygody. Twórców serialu ceni natomiast za odwagę i brak kompleksów. Chciałaby też, aby tego typu serial powstał w Polsce, choć wątpi, by mogło to wkrótce nastąpić.

 • "M jak miłość": Kasia Cichopek ma zakaz od producentów serialu!

  Producenci serialu zastrzegli w kontrakcie Katarzyny Cichopek, że nie zmieni ona swojego wizerunku, konkretnie koloru włosów, charakterystycznego dla jej bohaterki: "Od osiemnastu lat jestem(...) z kolorami włosów (...) to jest też mój znak rozpoznawczy - powiedziała Cichopek w wywiadzie dla Party.pl. Katarzyna Cichopek wciela się w Kingę od pierwszych odcinków serialu. Zaczynała jako 17

 • Wpadka producentów serialu "Walking Dead"

  Stacja AMC przeprasza swoich widzów za wpadkę. W niedzielę, 30 listopada, AMC umieściła na swoim profilu internetowym zdjęcie z odcinka serialu "The Walking Dead", który został wyemitowany we wschodniej części USA.

 • Dominika Ostałowska załamana! "Producenci ograniczyli jej rolę w serialu"

  Kiedy przed laty Krystian dołączył do obsady „M jak miłość”, plotkowano, że uczucia, jakimi jego bohater darzy postać graną przez Dominikę, znalazły ujście także poza planem.  Mówiono, że para ma ze sobą romans, ale prawda jest taka, że Ostałowską (45) i Wieczorka (41) połączyła po prostu szczera przyjaźń. Kiedy producenci nagle zdecydowali, że rola Dominiki zostanie ograniczona do minimum, ta...

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Netflix: Zapowiedź serialu "To nie jest OK"

  ..."To nie jest OK" to satyryczna opowieść o nastolatce, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce. Twórcami serialu są reżyser i producent wykonawczy "The End of the F***ing World" Jonathan Entwistle oraz producenci "Stranger Things". Serial powstał na podstawie komiksu Charlesa Forsmana. Premiera serii zaplanowana...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

Zdjęcia na temat: producenci serialu
Wideo na temat: producenci serialu
 • Weronika Książkiewicz o roli we włoskim serialu

  Weronika Książkiewicz zagrała płatną zabójczynię we włoskim serialu kryminalnym. Twierdzi, że rola Nikity była dla niej wielką przygodą, ale i ciężką pracą. Liczy też, że jej postać pojawi się jeszcze w jednym z odcinków, czego nie wykluczają włoscy producenci.

 • "Pułapka": Teaser serialu

  „Pułapka” to autorska sześcioodcinkowa produkcja TVN, realizowana na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem serialu został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany(...) serialu są Tomasz Karpiński oraz Katarzyna Bielecka.

 • "Criminal": Zwiastun serialu

  . Fabuła serialu osnuta jest wokół wydarzeń, jakie mają miejsce w policyjnym pokoju przesłuchań - to swoista gra w kotka i myszkę pomiędzy detektywem i podejrzanym. Producentem serii jest George Kay

Dyskusje na temat: producenci serialu