• Informacje na temat:

  producenci wpadli

Artykuły na temat: producenci wpadli
 • "Barwy szczęścia": Chowański zostanie... producentem filmowym?

  Artur (Jacek Rozenek) zgodzi się wyłożyć pieniądze na film o swej zmarłej żonie. Postawi jednak Pawłowi (Mateusz Rzeźniczak) twarde warunki - zażąda, by to do niego należała ostateczna decyzja o kształcie filmu oraz o sposobie jego promocji i dystrybucji...

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • "Barwy szczęścia": Justin i Patryk będą mieli własne reality show! Zostaną producentami!

  .... Kilka dni później świeżo upieczeni producenci zaprezentują zarys scenariusza swego show Umińskiej. Dziennikarka przekona Sadowskiego (Michał Rolnicki), że powinni podpisać z chłopakami umowę...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "Barwy szczęścia": Carina wpadnie w sidła... gwałciciela?

  Ernest (Krystian Kukułka) zaproponuje Carinie (Divine Kitenge-Martyńska) udział w teledysku. - Zaprowadzę cię na szczyt. Będziesz gwiazdą! - powie jej i zaprosi do studia nagraniowego, gdzie - zamiast ekipy mającej realizować clip - czekać będzie na nich szampan. Ciemnoskóra kelnerka przestraszy się, że wpadła w sidła... gwałciciela!

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • ​Wpadli w poważne tarapaty!

  ...", Agnieszka nie musiała martwić się o finanse, bo jej narzeczony zarabiał wystarczająco dużo, by utrzymać ich wspólny dom. Niestety - producenci "Misji Afganistan" zdecydowali, że nie powstanie kolejny sezon...

 • Recenzja Ewelina Lisowska "Nowe horyzonty": A już tam "nowe"...

  Druga płyta Eweliny Lisowskiej prowokuje u mnie to samo pytanie, co pierwsza. Po co z alter-/hardcore'owego skarbu robić na siłę gwiazdkę pop? Drugie pytanie: czy to się udaje?

 • "Castle": Jewel Staite wpadnie z wizytą

  Nowi producenci wykonawczy serialu, Terence Paul Winter i Alexi Hawley, ogłosili, że w 20. odcinku ósmej serii serialu "Castle" (emisja 2 maja) wystąpi gościnie Jewel Staite, czyli Kaylee z "Firefly". To właśnie na planie kultowej produkcji Jossa Whedona po raz pierwszy Staite wystąpiła z Nathanem Fillionem. Zresztą aktorka nie jest pierwszą przyjaciółką Filliona, która zagra w jednym...

 • Jack White w Krakowie: Wszystkie wcielenia Amerykanina

  W środę, 12 listopada, dwa kameralne koncerty, jeden po drugim, da w Krakowie, w starej zajezdni tramwajowej, amerykański muzyk Jack White. Biletów na to wydarzenie już dawno nie ma, ale i tak warto zapoznać się z twórczością tego znakomitego rockmana.

Zdjęcia na temat: producenci wpadli
 • Eureka
Dyskusje na temat: producenci wpadli
 • Re: "Dr House" stracił milion widzów

  no i cudnie, że oglądalność 7. sezonu spadła, bo ten sezon nie zasługuje na nic więcej jak spadek oglądalności i pójście precz w niepamięć :D Producenci "House'a" musieli zaryć w dno, żeby znów zacząć się starać - czego efektem jest znacznie lepszy 8. sezon. Szkoda tylko, że tak późno na to wpadli, bo takich wyników jak w pierwszych sezonach już nigdy nie osiągną.