• Informacje na temat:

  producenci wysłali

Artykuły na temat: producenci wysłali
 • Ewelinę wysłali w nieznane, bo aktorka w ciąży!

  Gdy Magdalena Górska szukała sukienki na swój własny ślub, jej bohaterka z "Pierwszej miłości" też była w ferworze przedślubnych przygotowań. Prawdziwe wesele skończyło się happy endem, ale serialowa Ewelina uciekła sprzed ołtarza, unieszczęśliwiając Bartka (Rafał Kwietniewski). Czy ta historia ma szanse na szczęśliwe zakończenie?

 • Tak mama Ke$hy straszyła Dr. Luke'a

  Amerykańskie media dotarły do e-maili, które wysłała mama piosenkarki Ke$hy do prawnika producenta Dr. Luke'a.

 • "Mentalista": Godne pożegnania

  Jak się okazuje, koniec nie zawsze przychodzi znienacka. Czasami bywa tak, że szefowie stacji i producenci dochodzą do wniosku, że najwyższa pora wysłać niektóre propozycje programowe na zasłużony odpoczynek.

 • Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego w filmie "System"

  Kariera w Hollywood to marzenie każdego aktora. Już 24 kwietnia na ekrany kin wejdzie amerykańska produkcja "System". Obok takich gwiazd jak Tom Hardy czy Gary Oldman zobaczymy na ekranie Agnieszkę Grochowską. Producentem filmu jest Ridley Scott.

 • Jan Nowicki chciałby pójść na ślub Haliny Mlynkovej!

  Zanim była wokalistka "Brathanków" poznała obecnego narzeczonego, przez kilka lat była żoną Łukasza Nowickiego. W 2012 roku para nieoczekiwanie postanowiła się jednak rozstać. Jakiś czas później Halina Mlynkova (38 l.) zakochała się w czeskim producencie Leszku Wronce (55 l.) i niebawem zostanie jego żoną. Ślub pary zaplanowany jest na 14 lutego. Z doniesień medialnych wynika, że pojawi się...

 • Donatan krytykuje udział niepełnosprawnych muzyków w konkursie Eurowizji

  Reprezentant Polski na Eurowizji w 2014 roku skomentował doniesienia o zakwalifikowaniu się fińskich muzyków z zespołem Downa do konkursu w 2015 roku.

 • Agnieszka Kotulanka umrze na oczach widzów!

  Scenarzyści i producenci "Klanu" postanowili dłużej nie czekać aż Agnieszka Kotulanka (58 l.) upora się z chorobą. Serialowa Krystyna Lubicz znika z serialu na zawsze!

 • Siwiec z Amaro na luksusowym jachcie

  Natalia Siwiec i Wojciech Modest Amaro spędzili niedawno wspólne popołudnie na luksusowym jachcie. Co ich łączy?

 • Joe Dempsie: Skoki spadochronowe, wino i "Gra o tron"

  ...". Producenci przesłali mi trzy, może cztery pierwsze odcinki. Przeczytałem całość w jeden dzień, a nie zdarza mi się to często. Matthew Parkhill [twórca serialu - przyp. red.] to świetny pisarz, który potrafi...

 • Zagraj na Electronic Beats Festival

  Metronomy, Gilles Peterson, Highasakite, Motor City Drum Ensamble, Adi Ulmansky i... może ty? Electronic Beats zaprasza do udziału w konkursie, którego zwycięzca zagra 27 lutego, na kolejnej polskiej edycji kultowego festiwalu.

Zdjęcia na temat: producenci wysłali
Wideo na temat: producenci wysłali
 • "Supergirl"

  "Supergirl" zadebiutuje na małym ekranie 26 października. Fabuła serii osnuta jest wokół losów kuzynki Supermana, Kary Zor-El, która w wieku 9 lat zostaje wysłana na Ziemię, aby uniknąć śmierci. Kiedy w niebezpieczeństwie znajdzie się najbliższa jej osoba, dziewczyna zdecyduje się skorzystać w końcu ze swoich zdolności. Dlaczego czekamy? Producentem serialu jest Greg Berlanti, człowiek odpowiedzialny za sukces serii takich jak "Arrow" czy "The Flash". Czyżby udało się zrealizować ciekawą...

 • Sukces! Agnieszka Grochowska wystąpi w hollywoodzkim filmie

  Agnieszka Grochowska wystąpi w hollywoodzkim filmie „Child 44” wyprodukowanym przez Ridleya Scotta. Aktorka pojawi się u boku Toma Hardy’ego, Gary’ego Oldmana i Noomi Rapace. Grochowska została wybrana do filmu w drodze castingu. Nagranie, które aktorka wysłała producentom, pokonało kilka tysięcy innych zgłoszeń.