• Informacje na temat:

  producenci znanej

Artykuły na temat: producenci znanej
 • Małgorzata Socha w żałobie na imprezie producenta kosmetyków

  Małgorzata Socha (38 l.), znana m.in. z reklamy mebli, galerii handlowej, dezodorantu i odzieży, pojawiła na imprezie producenta kosmetyków. Aktorka w połowie czerwca pożegnała ojca, który w ostatnich latach zmagał się z Alzheimerem. Swój smutek na imprezie zaakcentowała czarnym strojem.

 • Ke$ha oskarża producenta o wykorzystywanie

  O "seksualne, fizyczne, werbalne i emocjonalne" wykorzystywanie popularna wokalistka Ke$ha oskarżyła znanego producenta Dr. Luke'a. To dalszy ciąg sprawy znanej od początku roku.

 • Agnieszka Fatyga i Bohdan Gadomski: Ujawnił, co działo się w domu znanej aktorki

  Choć początkowo mówiło się, że w kapryśną diwę z Lewina wcieli się piosenkarka Margaret, producenci w końcu postawili na spodziewająca się pierwszego dziecka Michalinę Olszańską. O wyborze przesądzić miał fakt, że lepiej od konkurentek prezentowała się w słynnym białym futrze, z którym gwiazda praktycznie się nie rozstawała. Radości z takiej decyzji nie kryje znany łódzki dziennikarz Bohdan...

 • Przystanek Woodstock 2015: Znamy nowe gwiazdy

  Znamy już nowe gwiazdy, które wystąpią na Dużej i Małej Scenie 21. Przystanku Woodstock. Będą to: Congo Natty z Wielkiej Brytanii, Scarecrow z Francji i Canailles z Kanady.

 • "Wataha": Znamy datę premiery!

  ​Drugi sezon serialu "Wataha" z Leszkiem Lichotą i Aleksandrą Popławską w rolach głównych będzie miał premierę 15 października. Wśród aktorów na ekranie będzie można zobaczyć również Andrzeja Zielińskiego, Grzegorza Damięckiego, Marka Kalitę, Jarosława Boberka, Piotra Żurawskiego, a także ukraińską aktorkę Annę Donchenko.

 • "Gwiezdne wojny 7": Znamy tytuł!

  Poznaliśmy tytuł nowych "Gwiezdnych wojen". Obraz JJ Abramsa, trafi na ekrany 18 grudnia 2015 jako "Star Wars: Episode VII - The Force Awakens ".

 • "Odpowiednik": Znamy datę premiery 2. sezonu

  Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu "Odpowiednik" odbędzie się w HBO GO w poniedziałek, 10 grudnia. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na luty 2019 roku. Sezon będzie liczył 10 odcinków.

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • "Przyjaciółki": Znamy datę premiery 12. sezonu!

  Co wydarzy się w nadchodzącym sezonie?

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

Zdjęcia na temat: producenci znanej
Wideo na temat: producenci znanej
 • "Belfer": Nikt z nas nie znał finału

  Kto zabił? Na to pytanie znali odpowiedź tylko scenarzyści, reżyser i producenci. Jak ta "niewiadoma" wpłynęła na pracę na planie? Opowiada Maciej Stuhr.

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2512. odcinka

  Koniec studenckiej przyjaźni? Bruno i Jarek kłócą się przy każdej możliwej okazji. Norbert bezskutecznie próbuje mediować pomiędzy kolegami. Czy to koniec przyjaźni? Sandra i Michel idą na spotkanie ze znanym producentem muzycznym – czy dostaną szansę na karierę w show-biznesie

 • Relacja z planu serialu HBO "Pakt"

  Głównym bohaterem serialu jest Piotr (Marcin Dorociński) - znany dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa. Reżyserem serialu jest Marek Lechki (Erratum, Bez tajemnic). Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producent nadzorujący HBO Europe - Johnathan Young. Produkcja powstała na bazie norweskiego serialu "Mammon".