• Informacje na temat:

  producent festiwalu

Artykuły na temat: producent festiwalu
 • Ania Dąbrowska: Za kulisami na festiwalu w Opolu spotkała ją nieprzyjemność?

  Co się stało za kulisami festiwalu w Opolu, że Ania Dąbrowska (35 l.) została wytrącona z równowagi?!

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • "Ranczo": 2. edycja elbląskiego Festiwalu Seriali Telewizyjnych odwołana! Dlaczego?

  Mieszkańcy Elbląga mieli wielki apetyt na to, by ich miasto stało się stolicą polskich seriali i co roku w czerwcu gościło gwiazdy, reżyserów, scenarzystów i producentów telewizyjnych hitów. W 2015(...) niezapomnianą Małgosią Jantar z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", i Tamarą Arciuch, czyli Anną Gruszyńską z "M jak miłość". Bezapelacyjnym zwycięzcą festiwalu okazało się "Ranczo", którego twórcy zgarnęli aż...

 • Producent Larsa von Triera na festiwalu Regiofun

  Rusza piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach, przez sześć dni będzie można obejrzeć prawie 80 filmów. Na przeglądzie pojawią się m.in. duński producent Peter Aalbaek Jensen oraz aktorka z Indii Tisca Chopra.

 • "Rectify" - nowy serial producentów "Breaking Bad" - już w Polsce!

  Festiwalu Filmowym Sundance w styczniu tego roku. "Newsweek" nazwał odcinek pilotażowy "jednym z najlepszych scenariuszy ostatnich dziesięciu lat". Prasa chwaliła też oryginalny sposób narracji w serialu...

 • 34 filmy na festiwalu "Człowiek w Zagrożeniu"

  34 filmy dokumentalne rywalizować będą o Grand Prix 24. Ogólnopolskiego Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu", który rozpoczyna się w środę, 19 listopada, w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Pokazane zostaną zarówno obrazy twórców znanych jak i początkujących filmowców, często amatorów.

 • Edyta Górniak: Złe wspomnienia wróciły!

  Na festiwalu w Opolu obudziły się demony z przeszłości Edyty Górniak (45 l.)...

 • Robert Więckiewicz nagrodzony na festiwalu w Tokio

  Robert Więckiewicz otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio. Wyróżniono go za postać Jurusia w filmie Wojciecha Smarzowskigo "Pod Mocnym Aniołem" na podstawie powieści Jerzego Pilcha.

 • "Przystanek Alaska": Kultowy serial powróci na ekrany?

  Podczas festiwalu telewizyjnego ATX, który odbył się w Austin w Stanach Zjednoczonych w dniach 7-10 czerwca 2017, twórca serialu "Przystanek Alaska", Joshua Brand, stwierdził, że produkcja może powrócić na ekrany.

 • Olbrychski w jury festiwalu w Cannes

  Daniel Olbrychski znajdzie się w składzie canneńskiego jury. Razem z czterema innymi przedstawicielami świata filmu będzie oceniał obrazy krótkometrażowe. Festiwal Filmowy w Cannes rusza 13 maja.

Wideo na temat: producent festiwalu
 • Sasha Strunin wraca do show-biznesu

  10 listopada Sasha Strunin zaprezentuje materiał z płyty „Woman in black” na koncercie podczas Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”. Drugi solowy krążek artystki powstał we współpracy z Garym Guthmanem, słynnym amerykańskim muzykiem i producentem. Utrzymany jest w stylistyce, którą wokalistka określa mianem jazz noir, a inspiracji dostarczyły filmy kryminalne z lat 40.

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...