• Informacje na temat:

  producent filmu

Artykuły na temat: producent filmu
 • "Narc": Eminem jako producent wykonawczy i kierownik muzyczny nowego serialu

  Za niedługo utworów Eminema nie będziemy mogli usłyszeć tylko w radiu czy na ścieżce dźwiękowej z filmu. Znany raper zaangażuje się wkrótce w prace nad serialem kryminalnym "Narc", którego będzie producentem wykonawczym oraz kierownikiem muzycznym.

 • Producent "Pokłosia" wygrywa z PISF

  W poniedziałek, 15 grudnia, Sąd Okręgowy w Warszawie przyznał rację producentowi filmu "Pokłosie" i nakazał Polskiemu Instytutowi Sztuki Filmowej wypłatę ostatniej raty dofinansowania filmu - poinformował Apple Film Production.

 • Nie powstanie film o Ani Przybylskiej

  Zapowiadany przez reżysera Radosława Piwowarskiego (70 l.) film biograficzny "Gwiazda" nie powstanie. - Producent zrezygnował z przyznanego dofinansowania z powodu trudności z uzyskaniem praw niezbędnych do realizacji filmu - powiedziała "Dobremu Tygodniowi" Kalina Cybulska z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. To rzadki przypadek. Wydawało się, że twórca, który odkrył Anię dla kina, będzie...

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • Producenci zrezygnowali z Dody! "Chciała promować siebie, nie film"

  Miał być powrót Dody, a tymczasem jest kolejna porażka. Tadeusz Lampka, producent komedii "Wkręceni", dał Rabczewskiej szansę zaśpiewania piosenki promującej dzieło. Jego wcześniejsze kinowe hity(...). Tym razem Lampka postawił na Dodę, dla której skomponowano tytułową piosenkę "Wkręceni". Jednak - jak dowiedział się magazyn "Na Żywo", w ostatniej chwili przed premierą filmu, która odbędzie się...

 • Producent Larsa von Triera na festiwalu Regiofun

  Rusza piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach, przez sześć dni będzie można obejrzeć prawie 80 filmów. Na przeglądzie pojawią się m.in. duński producent Peter Aalbaek Jensen oraz aktorka z Indii Tisca Chopra.

 • "Barwy szczęścia": Chowański zostanie... producentem filmowym?

  Artur (Jacek Rozenek) zgodzi się wyłożyć pieniądze na film o swej zmarłej żonie. Postawi jednak Pawłowi (Mateusz Rzeźniczak) twarde warunki - zażąda, by to do niego należała ostateczna decyzja o kształcie filmu oraz o sposobie jego promocji i dystrybucji...

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • "Barwy szczęścia": Paweł nakręci film o... Marcie?

  W 1762. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w czwartek 14 grudnia o godzinie 20.05) Paweł spotka się z Mikołajem, by omówić szczegóły filmu inspirowanego historią Klary (Olga Jankowska), który(...) nagrody, jak film o Szumanie, byłoby dużo lepiej dla "Zaginionej". Miałbyś uznanie jako producent, wszyscy by chcieli dla ciebie pracować... - zacznie przekonywać Mikołaja. - Uwierz mi, film...

 • Amerykański producent filmowy, szef wytwórni filmowej Paramount Pictures w latach 70., Frank Yablans zmarł w czwartek, 27 grudnia, z przyczyn naturalnych w swoim domu w Los Angeles - poinformował jego syn Eddy. Miał 79 lat.

Zdjęcia na temat: producent filmu
Wideo na temat: producent filmu
 • Piotr Woźniak-Starak opowiedział o żonie i najnowszym filmie

  Piotr Woźniak-Starak (36 l.) rozmawiał z Jastrzębską o filmie „Sztuka kochania”, którego jest producentem. Wyjawił, że to jego ukochana namówiła go do sięgnięcia po książkę Wisłockiej i tym samym nakręciła go na całą historię. Przy okazji wyjawił, jaka Agnieszka Starak-Woźniak (38 l.) jest naprawdę. Zdradził, że jest silna i dzięki niej „wie coś o kobietach, które są walczące i wiedzą, czego

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1828.

  Dąbrowskiemu, kiedy odkrył, że Paweł usunął jego postać w najnowszej wersji scenariusza filmu o Marcie. Producent decyduje się zawiesić projekt także z powodu medialnej burzy wokół procesu Krzepińskiego.

 • "Westworld": Zwiastun drugiego sezonu

  Serial powstał w oparciu o film "Westworld" ("Świat Dzikiego Zachodu") z 1973 roku wyreżyserowany przez Michaela Crichtona (pisarza odpowiedzialnego między innymi za powieści "Kongo", "Zaginiony świat", "Park Jurajski", a także pomysłodawcę "Ostrego dyżuru"). Producentami wykonawczymi serii są Jonathan Nolan i Lisa Joy. Premiera serii drugiej została zaplanowana na 23 kwietnia 2018 roku.

Dyskusje na temat: producent filmu
 • Re: ​"Na Wspólnej“: Olszewska wreszcie załatwi Żbika!

  Producent filmu musi zgłosić sprawę do Prokuratury bo Olszewska posiada wiedzę o popełnieniu przestępstwa i nie zgłosiła sprawy do prokuratury a jedynie zabezpieczyła własny interes pozbywając się wspólnika poprzez zmuszenie (nakłonienie go) do zawarcia umowy zrzeczenia praw w spółce. Czekam jeśli producent tego nie zrobi to sam zgłoszę sprawę po publikacji odcinka.

 • Re: Gwiazdy na premierze filmu o grzesznej miłości

  Czy nie ma lepszych tematów ? Co za czasy !!!!! Oby film okazał się kompletną klapą i producent zabrał się za ciekawszą tematykę, chyba że mamy tak debilne społeczeństwo, które będzie podniecać się zboczeniami.

 • Re: "Alf": Kosmiczny przyjaciel

  Producent filmu kazał aktorom pracować. Zgroza !!! Takie bestialstwo w XX wieku ?

 • Re: Zżarła ją trema!

  Nie Joanna Moro tylko producent filmu i pomysłodawca. Pani Moro odegrała główną rolę i nie rozumie ,ze granie już się zakończyło.

 • Re: Dopóki śmierć ich nie rozłączy...

  w końcu ta małpa Włodara zniknie z filmu może i z zycia Anety i ojciec wróci do dzieci. Scenarzyści i producent przejrzeli na oczy

 • Re: Zżarła ją trema!

  o Annie German przypomniał producent filmu i jego pomysłodawca. Moro jest aktorką która odegrała rolę i z niej nie wyszła. Pani Moro tego nie rozumie nieudolnie naśladując ją nawet w akcencie.

 • Re: Ciąża.. brzemienna w skutkach

  to jak to ??? producent, czy reżyser- w każdym razie ktoś władny w obsadzie serialu/filmu , nie rozmawia z zainteresowaną ? podejmuje decyzję na podstawie plotki !!! łajdacki , parszywy kraj ! że dziki - to wiadomo , bo rychu nadal działa !!!!

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Przystojny, wysoki, uroczy, czarujący, szarmancki, kulturalny, utalentowany, sympatyczny, megaseksowny, charyzmatyczny, o pięknym, magnetycznym, aksamitnym głosie...................... Pani Producent filmu Och, Karol, ilu jeszcze określeń trzeba użyć, by przekonać Panią, że nikt inny, tylko Filip nadaje się do tej roli! OCH, FILIP

 • Re: „Gdzie pachną stokrotki” – tytuł orygina...

  O TYTULE FILMU DECYDUJE NAJCZĘŚCIEJ PRODUCENT (CZASAMI DYSTRYBUTOR - ALE NIE PRZY HITACH)- DOSTAJE ON KILKA PROPOZYCJI - ALBO AKCEPTUJE ALBO ODRZUCA. PRAWDĄ JEST NATOMIAST, ŻE CZASAMI Z TYMI TYTUŁAMI LUDZI PONOSI, ALE SĄ PRZYKŁADY POZYTYWNE - JAK TERMINATOR, KTÓRY W ORYGINALNEJ WERSJI NOSI NAZWĘ: MECHANICZNY/ELEKTRONICZNY MORDERCA. CHYBA NIE TRZEBA PRZEKONYWAĆ, ŻE TA I NAZWA JEST O NIEBO LEPSZA