• Informacje na temat:

  producent maszyn

Artykuły na temat: producent maszyn
 • "Humans": Powtórka 1. sezonu od 3 listopada

  Już od 3 listopada na antenę powróci 1. sezon serialu „Humans” – mrocznego thrillera science-fiction. Jego akcja rozgrywa się w rzeczywistości równoległej, w której każda rodzina może sprawić sobie służącego-robota, wyglądającego i zachowującego się jak człowiek. Zatarcie granic między maszynami a ludźmi rodzi poważne dylematy natury etycznej. Czy obcowanie z robotami do złudzenia...

 • Sebastian Mila w "Świecie według Kiepskich"!

  5 stycznia we wrocławskim studiu ATM Grupy rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków "Świata według Kiepskich". W nowym sezonie sitcomu pojawi się, głównie za sprawą efektów komputerowych, Krzysztof Ibisz, a gościem specjalnym będzie Sebastian Mila!

 • "Humans": Polska premiera już w styczniu

  Akcja serialu rozgrywa się w rzeczywistości równoległej, w której każdy może sprawić sobie Syntha – służącego-robota do złudzenia przypominającego żywą istotę. Produkcja pokazuje, do czego może doprowadzić zatarcie granic pomiędzy maszynami a ludźmi. Do obsady serialu dołączyła m.in. Carrie-Anne Moss ("Matrix", "Jessica Jones"), która wcieli się w postać Dr Atheny Morrow, specjalistki od...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • "Humans":Dramat sci-fi powraca

  Akcja serialu rozgrywa się w rzeczywistości równoległej, w której każdy może sprawić sobie Syntha – służącego-robota do złudzenia przypominającego żywą istotę. Produkcja pokazuje, do czego może doprowadzić zatarcie granic pomiędzy maszynami a ludźmi. Do obsady serialu dołączyła m.in. Carrie-Anne Moss („Matrix”, „Jessica Jones”), która wcieli się w postać Dr Atheny Morrow, specjalistki od...

 • "Furia": Brad Pitt weteranem II wojny światowej

  24 października na ekranach kin zadebiutuje wojenny film "Furia" z Bradem Pittem w roli dowódcy czołgu, którego załoga musi zmierzyć się ze świetnie wyszkolonym oddziałem niemieckich żołnierzy.

 • "Impersonalni": Wielki Brat patrzy

  Uznany scenarzysta, producent i reżyser J.J. Abrams, twórca serialu "Fringe: Na granicy światów" oraz producent i scenarzysta Jonathan Nolan, współautor superprodukcji "Mroczny Rycerz" i "Mroczny Rycerz powstaje" przedstawiają dramat kryminalny, jakiego jeszcze nie było. "Impersonalni" to trzymająca w napięciu opowieść, w której nie brakuje policjantów, przestępców, korupcji oraz...

 • "Furia" : Czterej pancerni i Pitt

  Brad Pitt robi na ekranie, co może, żeby jego nowe przedsięwzięcie - wojenna "Furia" odniosła sukces. Problem w tym, że niespecjalnie mu ktoś pomaga, a już najmniej reżyser i scenarzysta David Ayer.

 • "Nikita" trafiła do Polski

  Tajna organizacja zmienia piękną dziewczynę w maszynę do zabijania. Ale nie do końca... Ludzie, którzy chcieli sterować Nikitą, muszą mieć się na baczności.

 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  Lari Lu, czyli Anna Józefina Lubieniecka, po odejściu z Varius Manx postanowiła zamknąć stary rozdział i rozpocząć solową karierę. Zrobiła to w sposób najlepszy z możliwych, wydając jedną z ciekawszych polskich płyt w 2014 roku. O tym jak powstawała ta płyta, dlaczego wokalistka śpiewa po polsku oraz czy nie kusiło jej, by po odejściu z zespołu Roberta Jansona wziąć udział w talent show, opowiada w naszym wywiadzie.

Zdjęcia na temat: producent maszyn
Wideo na temat: producent maszyn
 • "Impersonalni", sezon 2. - oficjalny zwiastun DVD

  Bez względu na to czy jesteś ofiarą czy sprawcą, znajdziemy Cię, kiedy Twój numer się pojawi. W kolejnym, trzymającym w napięciu sezonie, „Maszyna” kontynuuje swoją pracę pod okiem genialnego(...)) oraz producenta J.J. Abramsa z Bad Robot Productions (Fringe: Na granicy światów, Zagubieni, Revolution) możemy oglądać 22 nowe, olśniewające odcinki drugiego sezonu!