• Informacje na temat:

  producent płytowy

Artykuły na temat: producent płytowy
 • Życie po "Dr. Housie": Co będzie robił Hugh Laurie?

  Od momentu, kiedy w marcu tego roku producenci serialu "Dr House" poinformowali, że ósmy sezon będzie ostatnim, odtwórcy głównej roli Hugh Laurie najczęściej był pytany o to, co będzie robił po skończeniu produkcji serialu.

 • John Porter: Fanatyk płytowy to ginący gatunek (wywiad)

  Czy muzyka straciła swoją magię? Czy ludzie stają się cyborgami? Wreszcie - co z tym rock and rollem? Między innymi o tym rozmawialiśmy z Johnem Porterem, który właśnie wydaje nowy album.

 • Rodowicz narzeka, że nie ma na to pieniędzy!

  .... "Nie finansują one wszystkich kosztów nagrania płyty, czyli producenta, studia. Biorą na siebie tylko promocję płyty" - dodaje Maryla. Gwiazda po cichu liczy, że uda jej się jednak znaleźć pieniądze...

 • Disclosure, The Vaccines, Kaytranada i Nervy. Nowi artyści na Open'erze!

  Elektroniczny duet ze specjalnym koncertem, rockowy kwartet z Londynu, niezwykle kreatywny producent i wyjątkowy projekt na polskiej scenie - oto nowi wykonawcy na Open'erze!

 • Edyta Górniak znów wyjedzie z Polski?

  ...będzie trasa koncertowa. Występy w Nowym Jorku oraz festiwal w Chicago. Normalne, biletowane koncerty, na których będą Amerykanie. Pojawi się również kilku producentów muzycznych z amerykańskich wytwórni płytowych" - opowiada Rewii bliski znajomy gwiazdy.  "Jeśli głos pani Edyty spodoba się za oceanem, to kto wie, może będzie ona wracać tam regularnie i spełni wreszcie marzenia... Wszystko jest...

 • "The Voice Kids" w Polsce? TVP nie jest zainteresowana

  Producent Rinke Rooyens ujawnił w TOK FM, że próbował namówić TVP na stworzenie polskiej wersji popularnego talent-show "The Voice Kids". Rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki stwierdza, że stacja nie jest zainteresowana formatem.

 • Voice..." i wygrała, musiałaby podpisać umowę z wytwórnią, którą narzuca producent. Dziś promowana jest na gwiazdę za sprawą singla "Naucz mnie", który zobaczyło już ponad 26 milionów użytkowników...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Maryla Rodowicz: O tym romansie mało kto wiedział. Zakończył się fatalnie

  ...kariera Maryli nabrała tempa. Kiedy w 1969 roku na festiwalu w Sopocie śpiewała "Mówiły mu", spodobała się angielskiemu producentowi płytowemu Robertowi Kingstonowi, który zasiadał w jury...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.