• Informacje na temat:

  producent preparatów

Artykuły na temat: producent preparatów
 • Koktajl Party u Doktor Marty Tazbir

  ...macierzyste, dzięki czemu jest najbezpieczniejszą i najbardziej skuteczną terapią regeneracyjną na rynku. Obecna była również marka Restylane , producent wypełniaczy i preparatów do długotrwałego(...) w zabiegach autologicznej odnowy komórkowej, a partnerem wieczoru były najlepsze marki tego segmentu. Naturalne metody antyage, ulubione zabiegi Pani Grażyny Wolszczak. Regenera Activa , producent...

 • Gessler zarobi 500 tys. złotych

  Magdalena Gessler, gwiazda programu TVN "Kuchenne rewolucje", zarabia również na reklamach. Jak donosi magazyn "Party" znana restauratorka za bycie twarzą preparatu na wzdęcia otrzyma pół miliona złotych.

 • Beata Tadla padła ofiarą oszustów! "To są obrzydliwe metody"

  ...musi wziąć się w garść. A w tej sytuacji pozostało jej tylko jedno: jak najszybciej obnażyć nieuczciwość producenta, publikując w internecie mocny komentarz. "Nie reklamuję żadnego produktu na(...) został bezprawnie wykorzystany. Kilka lat temu Natalia Siwiec (33 l.) przekonała się, jak łatwo stać się ofiarą nieuczciwych producentów kosmetyków - ktoś wykorzystał jej wizerunek, by zareklamować...

 • Whitaker i przemysł dietetyczny

  HBO dało zielone światło dla produkcji nowego serial u we współpracy z laureatem Oscara - Forestem Whitakerem ("Ostatni król Szkocji"). "Fat Sells" opowie o wartym 46 miliardów dolarów przemyśle ziołowych preparatów wspomagających odchudzanie.

 • ...nadzwyczaj niepożądanym. Należy koniecznie uzupełniać jego niedobór poprzez stosowanie preparatów kosmetycznych zawierających kolagen rozpuszczalny , który spełnia rolę naturalnego czynnika(...) sklepie Producenta Kosmetyków - BINGOSPA:  www.bingospa.eu.

 • Jennifer Aniston kończy 45 lat

  Jennifer Aniston rolą w serialu "Przyjaciele" zaskarbiła sobie sympatię widzów na całym świecie oraz... wylansowała jedno z najczęściej kopiowanych uczesań lat 90. Fryzurę "na Rachel" obchodząca we wtorek, 11 lutego, 45. urodziny gwiazda uważa jednak za wyjątkowo nietwarzową.

 • ...czas, który Małgosia może wykorzystać na najważniejsze dla siebie sprawy. Przykładów nie trzeba daleko szukać. Podczas sprzątania korzysta z preparatów, które jednocześnie myją, pielęgnują(...) jego kompleksowość i wygodę stosowania. Perlux zastępuje jej wiele preparatów: proszek, żel, odplamiacz i odkamieniacz. O tych produktach Małgorzata Rozenek zapomniała, z chwilą gdy zaczęła stosować...

 • Zagadka Witkacego, tajemnica Scorsese

  Biograficzna "Mistyfikacja" Jacka Koprowicza, poddająca w wątpliwość samobójstwo Witkacego (Jerzy Stuhr) i thriller Martina Scorsese "Wyspa tajemnic" z Leonardo DiCaprio to najciekawiej zapowiadające się premiery tygodnia.

 • "M jak miłość": Ten świat za błahy i pusty

  Ilona Łepkowska, królowa polskich seriali, była scenarzystka i producentka "M jak miłość", napisała książkę! Do księgarni właśnie trafiła jej pierwsza powieść "Pani mnie z kimś pomyliła", w której dość surowo, ale w lekkiej, dowcipnej formie, ocenia polski show biznes. Książka w dużym stopniu opiera się na prawdziwych wydarzeniach. Są w niej nawiązania do życia autorki i "M jak miłość".

 • Jodie Foster: Odważna

  Jodie Foster miała zaledwie 3 lata, gdy pierwszy raz stanęła przed kamerą. I pomimo różnych zawirowań w jej życiu zawodowym i osobistym, wciąż jest jedną z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd.