• Informacje na temat:

  producent telefonów

Artykuły na temat: producent telefonów
 • Łukasz Nowicki w końcu jest szczęśliwy. Jeden telefon zmienił jego życie!

  ...niego. Dopiero gdy w lutym 2015 roku pani Halina poślubiła czeskiego producenta muzycznego Leszka Wronkę (58 l.), dał za wygraną.  Uznał, że najlepszym lekarstwem na złamane serce jest... nowa miłość, ale...

 • "House of Cards": Nie chodzi w ogóle o politykę

  "Praca przy 'House of Cards' jest najlepszym doświadczeniem w całym moim życiu zawodowym. Będzie mi bardzo miło ciągnąć to tak długo, jak będzie potrzeba" - mówi w rozmowie z RMF FM Michael Dobbs, twórca książkowego pierwowzoru historii Franka Underwooda i producent wykonawczy bijącego rekordy popularności serialu z Kevinem Spacey w roli głównej.

 • "M jak miłość": Kinga pójdzie na randkę z producentem win?

  Przystojny producent win zaprosi Kingę (Katarzyna Cichopek-Hakiel) na randkę. Zaproponuje, by wybrała się z nim na premierę do opery. Zduńska odmówi, ale gdy mąż zadzwoni do niej z informacją, że musi zostać w pracy do późna, zacznie się zastanawiać, czy nie przyjąć propozycji swego nowego znajomego...

 • "Epicentrum" na Blu-ray i DVD

  "Epicentrum", trzymający w napięciu film katastroficzny, zadebiutował 5 grudnia na płytach Blu-ray i DVD. "Mam nadzieję, że kiedy widzowie obejrzą ten film, będą pod wrażeniem potęgi Matki Natury" - mówi reżyser Steven Quayle.

 • "Za głosem serca": Gdy telefon milczy...

  Nie należą do grona gwiazd, którym kontrakty zapewniają gażę: nawet gdy nie pracują. Kiedy więc nie ma roli, szukają innego sposobu, by zarobić na życie i rachunki.

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

 • „Lekarze”: Największe zmory producentów

  Przedstawiamy wam drugą część wywiadu ze znaną producentką, Dorotą Chamczyk, która stoi za sukcesem takich seriali jak "Magda M.", "Teraz albo nigdy", "Na Wspólnej", a ostatnio, "Lekarzy".

 • Grzegorz Wons w "Klanie"

  Do stałej obsady serialowej sagi o rodzie Lubiczów dołączył Grzegorz Wons. Aktora już niebawem zobaczymy w roli szarmanckiego Leopolda Kwapisza.

 • Borys Szyc został... producentem filmowym!

  ...postanowił zostać producentem filmowym. Kilka dni temu zakończyły się zdjęcia do pierwszego filmu współfinansowanego przez aktora. "Dżej Dżej" ma być opowieścią o mężczyźnie, który zakochał się...

 • Najlepszą przyjaciółkę ma się tylko jedną

  Czy przyjaciółka pomoże Rosie dostrzec, że między nią a Samem rodzi się niezwykłe uczucie? Od 5 grudnia romans "Love, Rosie" w kinach w całej Polsce.

Wideo na temat: producent telefonów
 • Mateusz Sobecko dzięki "You can dance" dostał pracę w telewizji

  Mateusz Sobecko zadebiutował w roli prowadzącego taneczne show „You Can Shake” emitowanego na platformie Player.pl. Tancerz nie ukrywa, że w pierwszej chwili telefon od producentów programu uznał za żart. Gdy jednak zrozumiał, że propozycja jest poważna, decyzję podjął w dwie minuty. Zwycięzca 8. edycji „You Can Dance” stwierdził bowiem, że jest to dla niego nowe, potencjalnie ciekawe wyzwanie.

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 5. odcinka

  nimi do spięcia. Za plecami Zofii, Oskar rozmawia z producentem serialu. Olga zaprasza Basię i Wiktora na kolację. Wieczór przebiega dość sztywno i niezręcznie. Michał jest zazdrosny o Basię. Basia upija