• Informacje na temat:

  producent wody

Artykuły na temat: producent wody
 • "Głęboka woda": Będzie 3. sezon?

  Jak informuje portal Wirtualnemedia TVP jest zainteresowana kontynuowaniem serialu "Głęboka woda". Producent serialu, Media Brigade, poszukuje w tym momencie środków pozywających na rozpoczęcie zdjęć(...) wyników oglądalności. W obsadzie "Głębokiej wody" znaleźli się Marcin Dorociński, Katarzyna Maciąg, Małgorzata Buczkowska, Rafał Maćkowiak, Marta Klubowicz, Gabriela Muskała, Agnieszka Podsiadlik, Piotr...

 • "Celebrity Splash": Gwiazdy będą skakać w Poznaniu

  7 marca po raz pierwszy zobaczymy, jak celebryci skaczą do wody. Tego dnia premierowy odcinek programu rozrywkowego "Celebrity Splash" pokaże telewizja Polsat. Cały show będzie nagrywany w Termach Maltańskich w Poznaniu - największym kompleksie basenów, spa i fitness w Polsce.

 • "Głęboka woda" wraca do TVP!

  Telewizja Polska chce zrealizować trzeci sezon "Głębokiej wody", serialu opowiadającego o pracownikach wrocławskiej opieki społecznej - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

 • Na co finaliści "Celebrity Splash!" wydadzą 50 tys. zł?

  Już w sobotę wielki finał pierwszej edycji "Celebrity Splash!". Z 24 gwiazd które próbowały swoich sił w skokach do wody w finale zobaczymy czterech najlepszych i najpopularniejszych uczestników wybranych przez widzów i jurorów: paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego wokalistkę Saszan oraz aktorki Julię Wróblewską i Misheel Jargalsaikhan.

 • Zatruta woda

  Aspirant Nocul trafia do szpitala po zatruciu wodą. Okazuje się, że napój z miejscowego sklepu został skażony arsenem. Funkcjonariusze odwiedzają producenta,...

 • Twórcy "Piratów z Karaibów" szukają aktora

  Producenci piątej części przebojowych "Piratów z Karaibów" szukają młodego aktora, który zagrałby jedną z głównych ról w filmie. Kto zostanie przeciwnikiem kapitana Jacka Sparrowa?

 • Przerwał koncert, bo nie dostał wody

  Producent muzyczny Robert M z wulgaryzmami na ustach zszedł ze sceny, ponieważ nie dostał wody, której chciał się napić w trakcie koncertu.

 • Kaya Scodelairo nową gwiazdą "Piratów z Karaibów"

  Brytyjska aktorka Kaya Scodelairo zagra główną kobieca postać w piątej części "Piratów z Karaibów" - producent serii, Jerry Brickheimer, poinformował na Twitterze. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w lutym w Australii.

 • Głogowska ma żal do producentów "Tańca z gwiazdami"

  Tancerka zyskała sławę dzięki programowi "Taniec z gwiazdami" - na planie show znalazła także swoją miłość, Piotra Gąsowskiego. Dochodowa produkcja nie będzie jednak kontynuowana. Co to oznacza dla Ani?

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

Zdjęcia na temat: producent wody
Wideo na temat: producent wody
 • Adam Kraśko boi się wody. Nie chce skakać!

  Obecność Adama Kraśki w programie "Celebrity Splash" jest sporym zaskoczeniem nie tylko dla widzów, ale i innych uczestników. Problem mają z nim także producenci - rolnik boi się bowiem skakać do wody!

 • Pojedynek żywiołów w "The Voice of Poland"

  Przed nami kolejny odcinek muzycznych bitew w ósmej edycji „The Voice of Poland”. Tym razem zobaczymy pojedynek dwóch żywiołów – ognia i wody. Na ringu wystąpi muzyczna petarda – Jelena Matula, która(...) Szpaka. Naprzeciwko Jeleny stanie Abraham Kenner III – pochodzący z Ohio przyszły lekarz, doświadczony muzyk sesyjny i producent muzyczny. Jak sam przyznaje, dla muzyki jest w stanie poświęcić wszystko