• Informacje na temat:

  produkcja filmów

Artykuły na temat: produkcja filmów
 • Netflix: Powstanie więcej interaktywnych filmów i seriali

  Todd Yellin, wice-kierownik Netflixa ds. produktu, zapowiedział na konferencji FICCI-Frames w Mombaju, że powstanie więcej seriali i filmów interaktywnych, których producentem będzie streamingowy gigant.

 • Ostatni film Stanisława Mikulskiego

  Stanisław Mikulski zagrał w ponad 60 produkcjach filmowych i telewizyjnych, zdobywając ogromną popularność wśród widzów w Polsce i za granicą. Ostatnim filmem, w którym wystąpił, jest poświęcony mu cykl filmów dokumentalnych "Ikony srebrnego ekranu".

 • "Barwy szczęścia": Walawski zablokuje produkcję filmu Pawła o Marcie?

  Mecenas Paszkowska (Olga Bończyk) niespodziewanie odwiedzi Agatę (Natalia Zambrzycka) i poinformuje ją, że Walawski (Piotr Jankowski) zgłosił się do niej z prośbą, by pomogła mu zablokować dystrybucję filmu o Marcie (Katarzyna Zielińska). - Chce podać cię, jako producentkę, do sądu - zdradzi Pyrce prawniczka.

 • "Ida" największym sukcesem Łódź Film Commission

  "Ida" jest największym sukcesem Łódź Film Commission - instytucji, która w 2014 roku wsparła produkcję ok. 20 projektów filmowych: filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, programów telewizyjnych i projektów audiowizualnych. "Ida" otrzymała z ŁFC 120 tys. zł dotacji.

 • Jan Wieczorkowski w kontrowersyjnej produkcji. Będzie skandal?

  Rola w historycznym filmie „Dywizjon 303” miała umocnić jego karierę. Jednak po wycofaniu się dystrybutora ucierpiał wizerunek oczekiwanej produkcji.

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

 • "Rozbite marzenia. 1918-1939": Międzynarodowa produkcja w styczniu w Dwójce

  7 stycznia widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć jeden z najważniejszych seriali europejskich ostatnich lat. "Rozbite marzenia. 1918-1939" to historia odradzającej się po I Wojnie Światowej Europy, widziana z perspektywy autentycznych postaci. W produkcję zaangażowało się kilkanaście europejskich telewizji publicznych, w tym Telewizja Polska. W rolę Poli Negri wcieliła się Michalina Olszańska, a jej matkę zagrała Małgorzata Zajączkowska.

 • Festiwal filmów kultowych w Katowicach

  Ok. 40 filmów - od kasowych klasyków po filmy niszowe - będzie można obejrzeć podczas rozpoczynającego się w piątek, 15 maja, w Katowicach 18. Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe.

 • Oliwia Bieniuk zagrała w filmie. Prosi o pomoc

  ...16-latka zaangażowała się w projekt dotyczący handlu ludźmi, który został zgłoszony do plebiscytu internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu Krakowskiego Festiwalu Filmowego. "Film produkcji IX LO w Gdyni - Zespół 'The Glimmer Project' pod tytułem 'Glimmer', w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX...

 • Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!" rozpoczęty

  Koncertem największych przebojów z cyklu filmowego o Panu Kleksie rozpoczął się w niedzielę, 30 grudnia, w Poznaniu Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Widzowie przez tydzień zobaczą ponad sto pełno- i krótkometrażowych produkcji nakręconych dla dzieci i młodzieży.

Zdjęcia na temat: produkcja filmów
Wideo na temat: produkcja filmów
 • Była Majdana szczęśliwa. Dostała rolę w hollywoodzkiej produkcji

  Anna Prus zagra jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji „Operation Redemption”. Jej partnerem będzie znany francuski aktor Saïd Taghmaoui. Aktorka pracuje obecnie z native speakerem nad amerykańskim akcentem, wkrótce rozpocznie też treningi sztuk walki. Premiera filmu zapowiadana jest na maj 2017 roku.

 • Agata Buzek w hollywoodzkiej produkcji!

  Córka byłego premiera zagrała główną rolę w filmie "Hummingbird". Partneruje jej sam Jason Statham. Premiera już w maju.

 • Anna Samusionek o filmie "Smoleńsk"

  Mam nadzieję, że „Smoleńsk” będzie dobrym filmem od strony artystycznej – podkreśla Anna Samusionek. Twierdzi, że nie zagrała w filmie Antoniego Krauze, ponieważ podziela opinię części społeczeństwa co do zamachu w Smoleńsku. Dla niej udział w produkcji był tylko kolejnym zadaniem aktorskim. Gwiazda „Na Wspólnej” cieszy się też z możliwości współpracy z Antonim Krauze.

Dyskusje na temat: produkcja filmów
 • Re: "Barwy szczęścia": Pod znakiem amora

  Tytuł filmu , i produkcja Polska wykluczają sens scen erotycznych w filmie . to nie jest amerykańska wytwórnia filmów Porno. a Polskie kobiety też do takich scen nie kwalifikują się z powodu tremy nagości przed kamerą ,braku zainteresowania seksem i braku kondycji fizycznej

 • Re: "Wiedźmin": Historia wielkiego rozczarowania

  Porażką to były oczekiwania wieli takich jak ty. Najbardziej śmieszą porównania choćby z Władcą Pierścieni. Ludzie przecież ta nasza produkcja to nawet 10% budżetu "WP" nie miała a i tak klimat zbudowano i można było ujrzeć śmietankę naszych aktorów ze słynnych filmów kostiumowych. Ja tam dobrze wspominam Wiedźmina, niektórzy po prostu za dużo wymagają.

 • Re: "Diagnoza": Maciej Stuhr gra w serialu, by zrobić przyjemność... żonie

  gdzie zagra ten (całkiem zdolny) aktor, tam na 100% będzie klapa finansowa. Ludzie odrzucają go jako człowieka... Ja nie oglądam filmów z nim nie w ramach jakiegoś bojkotu. Po prostu nie chcę oglądać tego typa. Nie z powodu kiepskiego rzemiosła... - to nie to. Odrzucam go, jako człowieka. Nic na to nie poradze i nawet nie będę próbował zagłuszać moich odczuć. Produkcja z tym panem w jednej z ról

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Meryem Uzerli - sukces w cieniu dramatu

  Super! wspaniała produkcja i ONA Roksalana wyjątkowo piękna kobieta zresztą wszystkie te sułtanki są przepiękne!!! Sulejman również! ale gra tych aktorów niewiarygodna niesamowicie grają emocjami mimiką wyrazem twarzy oczu...tak to jest TO mam już dość amerykańskich filmów!

 • Re: AMC: Seriale nie dla idiotów!

  Nie wiem dlaczego akurat o tych serialach napisano, że są "nie dla idiotów". Z tej trójki znam tylko jeden ("Walking dead") i bynajmniej nie jest to produkcja dla wymagającego widza - fabuła raz to jest żywcem zerżnięta z innych filmów (Pierwszy odcinek niemiłosiernie kopiuje "28 dni później"), albo opiera się na absurdalnych zbiegach okoliczności (Bohater przemierzywszy wiele kilometrów

 • Re: Co i kto w serialach piszczy?

  się świetnie sprawdziło w przypadku Star Treka -zaczeło sie od jednego serialu ,potem pokazany tam świat wykorzystano w 'Następnym pokoleniu' i kilku kolejny serialach, nakręcono z 10 filmów(...)" .Tylko do tego potrzebni są profesjonaliści i dobra obsada aktorska , a jeśli chodzi o Star Treka to nie rodzima produkcja ....

 • Re: Co i kto w serialach piszczy?

  się świetnie sprawdziło w przypadku Star Treka -zaczeło sie od jednego serialu ,potem pokazany tam świat wykorzystano w 'Następnym pokoleniu' i kilku kolejny serialach, nakręcono z 10 filmów(...)" .Tylko do tego potrzebni są profesjonaliści i dobra obsada aktorska , a jeśli chodzi o Star Treka to nie rodzima produkcja .... Ale w Twoim poście nigdzie nie jest nadmienione że chodzi o rodzime