• Informacje na temat:

  produkcja przyciąga

Artykuły na temat: produkcja przyciąga
 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  ..., która angażuje widzów już od pierwszego odcinka. Produkcja przyciąga jednak nie tylko intrygującą zagadką. W centrum znajduje się przede wszystkim ona - Chyłka, bezkompromisowa...

 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  "Mam słabość do samotnych bohaterów. Męskich i tajemniczych" - mówi Liam Neeson i otwarcie przyznaje się do zaczytywania skandynawskimi kryminałami. 3 października nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów aktora zobaczymy w thrillerze "Krocząc wśród cieni"; w historii, która mimo amerykańskiego rodowodu, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników mrocznej prozy z regionów Szwecji i Norwegii.

 • "Korona królów": Wzrasta widownia telenoweli

  Najnowsza produkcja TVP1 zanotowała kolejne dobre wyniki oglądalności. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement serial przyciąga obecnie przed ekrany średnio 2,52 mln widzów (przedtem 2,22 mln).

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • "Blondynka": Premiera sezonu z Natalią Rybicką w roli głównej

  Serial "Blondynka" od czterech sezonów cieszy się niesłabnącą sympatią widzów i przyciąga przed telewizory wielomilionową publiczność. W siedzibie TVP odbyła się prezentacja premierowego odcinka piątej serii. Tym razem w roli młodej pani weterynarz - Sylwii Kobus wystąpi Natalia Rybicka, znana z takich produkcji serialowych, jak "Więzy krwi", czy "Samo życie".

 • Brytyjczycy chwalą "Bogów"

  "Bogowie" to kolejna produkcja, która promuje polskie kino za granicą. Film o prof. Zbigniewie Relidze spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem brytyjskich mediów oraz publiczności. Obraz Łukasza Palkowskiego zbiera pozytywne recenzje wśród krytyków, a po weekendzie otwarcia znalazł się w pierwszej trójce filmów w Wielkiej Brytanii i Irlandii z największą ilością widzów przypadających na jedną

 • "Korona królów": Telenowela TVP okazała się hitem

  ..."Korona królów" pozostaje jednym z serialowych hitów TVP. W styczniu produkcja zgromadziła przed telewizorami średnio 2,66 mln widzów. Największą popularnością "Korona..." cieszy się wśród starszych odbiorców.

 • Piękna i bestia w "Avengers: Czas Ultrona"

  Mylił się ten, kto sądził, że produkcje z serii Avengers to czysta akcja - jest w nich także romans, i to bardzo niezwykły. W filmie "Avengers: Czas Ultrona" Natasza, czyli Czarna Wdowa (Scarlett Johansson) i dr Bruce Banner (Mark Ruffalo) wyraźnie mają się ku sobie. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że alter ego doktora Bannera to Hulk - rozszalałe zielone monstrum...

 • "Pierwsza miłość": Co w nowym sezonie?

  Nowe odcinki "Pierwszej miłości" widzowie będą mogli zobaczyć już 4 września. - Każda duża antena ma w swojej ofercie taki program, który od lat o tej samej porze przyciąga widzów przed ekrany telewizorów - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Monika Galliot Salińska, producentka serialu.

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.