• Informacje na temat:

  produkcja spodoba

Artykuły na temat: produkcja spodoba
 • "M jak miłość": Nowy Łukasz nie spodobał się widzom?!

  ...- w postać Wojciechowskiego wcielił się bowiem Jakub Józefowicz. Po komentarzach zamieszczanych w sieci można jednak wnioskować, że nie do końca spodobał się w tej roli internautom... Pod zdjęciem...

 • Nowe seriale wiosną 2015 roku

  Produkcja nowego serialu to ryzyko. Trzeba zaangażować ogromne środki, bez gwarancji, że nowość spodoba się widzom. Telewizyjna Dwójka podejmie to wyzwanie.

 • "Dobry omen": Protest przeciwko produkcji. Antyfani pomylili Netflixa z Amazon Prime

  Chrześcijańskiej grupie, Return to Order, nie spodobał się nowy serial Amazon Prime. Aby wyrazić swoje niezadowolenie jej członkowie napisali petycję o ściągnięcie/skasowanie serialu. Tyle że... skierowali ją do Netflixa.

 • Candy Girl: Romantyczna i spokojna

  Prawdopodobnie na wiosnę 2015 roku nową płytę wyda Candy Girl. Wokalistka zapowiada, że nowy materiał będzie się różnił od dotychczasowych produkcji.

 • ...mit" - napisał Łukasz.  Nie wszystkim spodobało się to, co pisze mężczyzna. Część internautów zarzuciła mu, że kosztem programu chce przysporzyć sobie rozgłosu. Jednak Łukasz wcale nie jest...

 • "Bliskość" Amandy Peet

  Amanda Peet wciela się w jedną z głównych ról w nowym serialu HBO zatytułowanym "Bliskość". Pomysłodawcami komediowej produkcji są Jay i Mark Duplassowie, którzy napisali scenariusz i wyreżyserowali wszystkie odcinki.

 • Ciachorowski w nowej roli. Spodoba się?

  ...m.in. za produkcję serialu "Samo Życie", nadawanego w Telewizji POLSAT przez ostatnie osiem lat. Produkcja jest adaptacją włoskiej opery mydlanej "Vivere". Za adaptację scenariusza odpowiadają: Ewa...

 • "Spectre": Oto tytuł nowego Bonda

  "Spectre" - taki tytuł będzie nosić kolejna produkcja o przygodach Jamesa Bonda. Informację tę ogłosił podczas konferencji prasowej, która odbyła się w podlondyńskim studiu filmowym Pinewood Studios, reżyser filmu Sam Mendes.

 • "Safe": Bardzo dobrze, ale bez fajerwerków

  ...10 maja na platformie Netflix wystartuje nowy serial z Michalem C. Hallem w roli głównej. Jeżeli lubicie brytyjskie produkcje kryminalne i dobrze wspominacie "Broadchurch", "Line of Duty" czy "Happy Valley" to "Safe" z pewnością wam się spodoba.

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

Zdjęcia na temat: produkcja spodoba
Wideo na temat: produkcja spodoba
 • Jaki jest klucz do sukcesu "Szpitala"?

  "Szpital" jest jednym z autorskich pomysłów naszego zespołu. Jesteśmy bardzo z niego dumni. To pierwsza produkcja paradokumentalna opowiadana w zupełnie inny sposób. Cieszymy się, że widzom spodobał się ten pomysł - tłumaczy Krystyna Lasoń, producentka serialu.

 • Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny

  Epicka adaptacja słynnej powieści Tomasza Manna, która przyniosła mu rozgłos i literacką nagrodę Nobla. Ta wystawna produkcja, opowiadająca o czasach świetności, a potem upadku kupieckiej rodziny z Lubeki, odniosła ogromny sukces w niemieckich kinach, gdzie zobaczyło ją ponad milion widzów. Heinrich Breloer maluje z kinowym rozmachem portret rozkwitu oraz upadku kupieckiego klanu w arystokratyczno-burżuazyjnym środowisku Lubeki. Ukazuje zmagania konsula Jeana, jego córki Tony, oraz synów...

 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny": Pierwszy dzień na planie

  Jesteśmy po pierwszym tygodniu emisji naszej najnowszej produkcji. Wygląda na to, że Edward Kubis (Marek Włodarczyk) spodobał się widzom. A jak wyglądał pierwszy dzień na planie „Wydziału Kryminalnego”? Obejrzyjcie wideo, a kolejne odcinki od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00 w Czwórce.

 • Toy Story 3D

  "Toy Story", niezapomniany przebój ze studia Pixar, wraca na ekrany kin 5 lutego 2010 roku i to w wersji 3D. - Myślę, że najważniejsze w naszych filmach było rozwinięcie obecnego w umyśle każdego chyba dzieciaka przekonania, że gdy nie ma nas w pokoju, nasze zabawki zaczynają działać i mówić - wspominał scenarzysta Andrew Stanton. "Ojciec" zaś "Toy Story", laureat dwóch Oscarów John Lasseter podkreślał, że pomysł, by opracować klasyczne już filmy jako trójwymiarowe dał nowy impuls twórcom,...

Dyskusje na temat: produkcja spodoba