• Informacje na temat:

  produkcja stacji

Artykuły na temat: produkcja stacji
 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  Wiosenna oferta programowa stacji będzie obfitowała w seriale. Co jeszcze zobaczymy w TVN?

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • "Ocaleni": Stacja CBS zamawia drugi sezon

  Produkcja stacji zadebiutowała latem bieżącego roku. Choć wyniki oglądalności nie były zadowalające, to jednak CBS dało zielone światło na realizację kolejnej serii.

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W pierwszym polskim serialu stacji AXN "Zbrodnia" gra "babskiego boksera". Dostał tę rolę, bo na castingu rozśmieszył komisję.

 • "Masters of Sex": Stacja Showtime kasuje serial

  Stacja Showtime nie zdecydowała się na zamówienie kolejnego sezonu serialu "Masters of Sex". Doceniana przez krytyków i widzów produkcja zakończy się więc na czwartej serii.

 • Prokop zdetronizuje Wojewódzkiego?

  Krążą plotki, że na wiosnę Marcin Prokop poprowadzi nowy autorski program. W związku z tym powody do niepokoju ma podobno dotychczasowy król stacji, Kuba Wojewódzki.

 • Stacja NBC przygotowuje nową wersję "Nancy Drew"

  Scenarzyści Joan Rater, Tony Phelan oraz producent Dan Jinks realizują kolejną wersję swojego pomysłu dla stacji NBC. Tym razem twórcy przedstawią losy autorki młodzieżowych powieści detektywistycznych, która zostaje wplątana w morderstwo. O pomoc w rozwiązaniu zagadki tajemniczego morderstwa zwraca się do dwójki przyjaciół z dzieciństwa. Obecna wersja serialu brzmi nieco lepiej niż produkcja...

 • David Lynch potwierdza powrót do "Miasteczka Twin Peaks"

  David Lynch poinformował na Twitterze, że osiągnął porozumienie ze stacją Showtime ("Homeland", "Masters of Sex", "Ray Donovan") w sprawie powrotu do "Miasteczka Twin Peaks". Artysta wyreżyseruje wszystkie odcinki show!

 • "Deep State": Rozpoczęto produkcję drugiego sezonu [zdjęcia, obsada]

  FOX rozpoczął pracę nad kontynuacją serialu szpiegowskiego "Deep State". Drugi sezon zadebiutuje na antenie stacji w 2019 roku.

 • "Przypadki Cezarego P.": Ślesicki reżyseruje Pazurę

  "Przypadki Cezarego P." - tak zatytułowana będzie pierwsza serialowa produkcja Telewizji Puls. W roli głównej zobaczymy Cezarego Pazurę.

Zdjęcia na temat: produkcja stacji
Wideo na temat: produkcja stacji
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun

  Serial "Powiedz TAK" na antenie Polsatu zadebiutuje wiosną 2016 roku. To najnowsza produkcja stacji. "Powiedz TAK" przedstawia losy Basi, która wraz z przyjaciółmi zakłada firmą zajmująca się organizacją wesel. W każdym odcinku widzowie poznają historię innej pary narzeczonych.

 • "Colony"

  "Colony". Najnowsza produkcja science fiction stacji USA Network. Los Angeles okupowane przez obcych? A czemu nie! Josh Halloway (Sawyer z "Lost") i Sarah Wayne Callies zagrają główne role w serialu i... spróbują przetrwać.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Uniwersalne przesłanie serialu

  „Dziewczyny ze Lwowa” to nowy serial obyczajowo-komediowy stacji TVP1. Produkcja przedstawia perypetie czterech młodych dziewczyn, które po stracie pracy we Lwowie przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu lepszego życia i nowych perspektyw dla siebie oraz bliskich, których zostawiły na Ukrainie. Aktorki wcielające się w główne role opowiedziały o uniwersalnym przesłaniu serialu. Kto może się

Dyskusje na temat: produkcja stacji
 • Re: "Na dobre i na złe": Czas powitań, czas pożegnań…

  Nie, to produkcja twojej ukochanej reżimowej stacji TVP

 • Re: ​"Wspaniałe stulecie" lepsze niż "MacGyver"!

  bardzo dobra produkcja!. TVP ma kurę znoszącą złote jaja. Gdyby zmienili pasmo emisji na bardziej oglądalne, byłby to hit wśród wszystkich stacji. Zamienić chociażby z klanem.

 • Re: Najbardziej ekscytujące serialowe momenty 2016

  to moja opinia ;) PS Jedyna produkcja godna mej uwagi od stacji Polsat to "Skazane" - nieemitowany już serial kryminalny, który wg. mnie było naprawdę interesujący, z potencjałem na kolejny sezon

 • Re: "Belle epoque": Konstancja zabiła Jana i... serial?

  , ze tego nie widać. Pojawia się nowa, niespotykana od 40 lat produkcja, to trzeba uwalić. rozsławiony "Pakt" w drugim sezonie był o wiele gorszy, a mój ulubieniec- Dorociński- mdły i bez wyrazu, nie mówiąc o problemach ze zrozumieniem tekstu. Jednak niewielu krytykowało ten serial, chociaż oglądalność była znikoma, ale nie było zamówienia z wiadomej stacji, więc sobie odpuszczono większą krytykę

 • Re: AMC: Seriale nie dla idiotów!

  niestety ostatnia produkcja AMC zaczyna podkopywać ugruntowana dotąd pozycję stacji z ambitniejszym repertuarem, The Walking Dead jest nielogiczne i po prostu płytkie, nie wspominając o ślamazarnym(...) hamburgerów, wyłączając myślenie można pooglądać.... ...a Rubicon anulowali :/ Czyżby to była pierwsza jaskółka poddania się trendowi dużych stacji? (oglądalność kosztem fabuły)

 • Re: Serialowa wiosna w Polsacie

  !!!!!!!!!! Szpilek to już nie ma !!! Były jak była Magda Schejbal , teraz to tandeta serialowa , której w każdej stacji multum !!!!! Byle co , byle tylko !!!!!! Żałość i ból !!!! A przede wszystkim SZKODA , po prostu SZKODA fajnie zapowiadającego się serialu !!! Jeśli produkcja , rozumiem skonfliktowana z aktorką nie dojdzie do sensownego consensusu z GWIAZDĄ to przyszłość serialu widzę mizernie !!!!!