• Informacje na temat:

  produkcja zawita

Artykuły na temat: produkcja zawita
 • "Lucyfer": Diabeł zawita na Netflix 8 maja

  Czekaliśmy, czekaliśmy i w końcu się doczekaliśmy! Czwarty sezon "Lucyfera" zadebiutuje w serwisie streamingowym 8 maja.

 • Nieracjonalny Woody Allen

  "Irrational Man" - taki tytuł będzie miał nowy film Woody'ego Allena.

 • ​Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" zawita do Krakowa

  ...wieżowce" Tomasza Wasilewskiego i "Obietnica" Anny Kazejak. Na konkursowej liście jest także międzynarodowa koprodukcja zrealizowana przy udziale Polaków, "Gang Rosenthala". Film wyreżyserował Rumun...

 • Najpierw "Drżące ciało" Almodóvara, teraz "Nowa dziewczyna" Ozona

  Dystrybutor filmu "Nowa dziewczyna" zaprezentował polski zwiastun nowego obrazu Françoisa Ozona - dwukrotnie nominowanego do Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes ("Młoda i piękna", "Basen"), zdobywcy Europejskiej Nagrody Filmowej za Najlepszy Scenariusz ("U niej w domu").

 • ​"Zniewolona": Kolejny sezon zostanie nakręcony w Polsce?

  ..."Zniewolona" emitowana jest w TVP1 od początku lipca. Serial niespodziewanie stał się hitem stacji, a jego popularność rosła z tygodnia na tydzień. Fani mają nadzieję, że powstanie kolejny sezon. Czy jest szansa, że ekipa filmowa "Zniewolonej" zawita do Polski?

 • "Irrational Man" Woody'ego Allena: Jest zwiastun!

  Pojawił się pierwszy zwiastun najnowszego obrazu Woody'ego Allena "Irrational Man". film z głównymi rolami Emmy Stone i Joaquina Phoenixa zaprezentowany zostanie premierowo na majowym festiwalu w Cannes

 • ​"Na dobre i na złe": Jacek Kopczyński dołączył do obsady serialu... po raz trzeci!

  Wkrótce do Leśnej Góry zawita... znachor. W roli Karola, który niekonwencjonalnymi metodami stara się uzdrawiać śmiertelnie chore kobiety, zobaczymy Jacka Kopczyńskiego, czyli mecenasa Adama Wernera z "M jak miłość". Czy aktor, który w przeszłości już dwa razy zagrał w "Na dobre i na złe", tym razem zagości w serialu na dłużej?

 • Przegląd Najnowszych Filmów Polskich we Lwowie

  33 filmy mieli okazję obejrzeć ukraińscy i polscy widzowie podczas zakończonego we Lwowie 3. Przeglądu Najnowszych Filmów Polskich. W wielu z nich, odnoszących się do najnowszej historii Polski, Ukraińcy szukali odniesień do obecnej sytuacji w ich kraju.

 • "Mały Zgon": Nowy projekt Juliusza Machulskiego. Trwają zdjęcia do serialu

  Właśnie ruszyła kolejna seria zdjęć do „Małego Zgonu” – doprawionego czarnym humorem serialu z elementami komedii kryminalnej, który kręci Juliusz Machulski. W tym tygodniu widzowie wreszcie mogą dowiedzieć się, kto zawita do tajemniczej mazurskiej miejscowości Mały Zgon. A wcale nie będzie tam cicho i spokojnie…

 • Jan Hřebejk odwiedzi Polskę

  6 listopada na dwa dni zawita do Polski jeden z najwybitniejszych czeskich twórców nowego pokolenia - Jan Hřebejk.

Zdjęcia na temat: produkcja zawita