• Informacje na temat:

  program joli

Artykuły na temat: program joli
 • Program Joli Pieńkowskiej znika z anteny!

  Dokładnie 31 sierpnia 2014 roku żona miliardera pożegnała się z widzami "Dzień Dobry TVN". Jej występy w tym programie były szeroko komentowane w internecie i trzeba przyznać, że nie wszystkim podobał się sposób, w jaki prowadziła śniadaniówkę. Dość szybko Pieńkowska przeszła jednak do biznesowego kanały TVN, gdzie prowadziła program "Świat". Okazuje się, że szefostwo postanowiło wstrzymać emisję...

 • Michał Wiśniewski debatuje o służbie zdrowia. "To chyba jakieś żarty"

  6 stycznia w telewizji Polsat News wyemitowano program "Tak czy Nie". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na temat kryzysu w służbie zdrowia nie debatowali politycy oraz lekarze, a celebryci - Jarosław Jakimowicz oraz Michał Wiśniewski. Widzowie nie kryli zaskoczenia.

 • Jola Rutowicz wraca do "Big Brothera". Znamy szczegóły!

  Jolanta Rutowicz (34 l.) podjęła bardzo ważną decyzję. Zdecydowała się ponownie spróbować swoich sił w "Big Brotherze". Pewne jest jedno, nie będzie to polska wersja programu...

 • L.U.C.: Byłoby pięknie, gdyby Polacy sobie uświadomili, że jesteśmy wartościowym narodem (wywiad)

  Pod koniec roku ukazała się kolejna płyta rapera i producenta L.U.C. "Refleksje o miłości apdejtowanej selfie", na której rozlicza się on ze swoją przeszłością. W wywiadzie dla Interii L.U.C. opowiedział o swojej najnowszej produkcji, ciężkich chwilach po rozstaniu z żoną oraz o tym, dlaczego nie został jurorem "The Voice of Poland".

 • Jola Rutowicz i jej rajskie życie. Wiemy, czym zajmuje się w Miami!

  Jolanta Rutowicz (34 l.) karierę w show-biznesie rozpoczęła dzięki programowi "Big Brother". Przez kilka lat była gwiazdą w naszym kraju, aż niespodziewanie wyjechała do Miami. Udało nam się dowiedzieć, czym aktualnie się zajmuje i jak zarabia!

 • Elżbieta Romanowska: "Ranczo" to serial, który łączy pokolenia

  Trwają zdjęcia do 9. serii "Rancza". Nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie TVP1 w marcu 2015 roku. W kolejnym sezonie nie zabraknie serialowej Joli, odgrywanej przez Elżbietę Romanowską. Aktorka zdradza, że pojawią się nowe postaci i konflikty, a jej bohaterka będzie musiała odnaleźć się w zupełnie innej roli.

 • "Ranczo": Jola Pietrek rwie się do tańca!

  Romanowska przyjęła propozycję udziału w 5. edycji show. Jej partnerem będzie najprawdopodobniej Robert Kochanek - najwyższy spośród tancerzy, którzy do tej pory pojawili się w programie.

 • Elżbieta Romanowska robi to, co kocha

  Elżbieta Romanowska jest kobietą o pełniejszych kształtach, ale nie ma kompleksów z tego powodu. Bawi nas jako Jola w "Ranczu" oraz Klara w sitcomie "Słodkie życie".

 • Jola Rutowicz chwali się, że została gwiazdą w Stanach!

  Celebryta zyskała popularność dzięki programowi "Big Brother". Jej znakiem rozpoznawczym były długie tipsy, błyszczyk i różowy koń. Jakiś czas temu Jola pojawiła się na Wielkiej Gali Liderów Biznesu, co było sporym zaskoczeniem. Nie wiadomo, kto ja tam zaprosił. Sugerowano, że być może kręci się wokół jakiegoś bogatego biznesmena. Teraz Rutowicz znów zaskoczyła. Okazuje się, że celebrytka...

 • 200 tys. osób ogląda Jolę

  Program Joli Rutowicz i Jarosława Jakimowicza jednak jest w stanie kogoś przyciągnąć. Show ma sporo widzów.

Wideo na temat: program joli
 • Jolanta Pieńkowska poucza swoją następczynię: To jest dla ciebie zupełnie inny świat!

  Jola Pieńkowska chyba nie do końca potrafiła rozstać się z "Dzień Dobry TVN". Na szczęście wciąż może wpadać do studia jako... ekspert! Dzięki temu mogła stanąć oko w oko ze swoją następczynią, Anną Kalczyńską. Na koniec rozmowy Jola nie odmówiła sobie przyjemności, aby udzielić kilku porad koleżance! "To jest dla ciebie zupełnie inny świat. To jest trzygodzinny program, gdzie tak naprawdę nic

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1517.

  . Marta jest poruszona historią Ani i Pawełka - dzieci uratowanych przez Zofię z pożaru. Postanawia pomóc sierotom i włączyć rodzeństwo w program Fundacji im. Marii Pyrki.

 • Avengers: Czas Ultrona

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach drużyny Avengers. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i...