• Informacje na temat:

  program koncertu

Artykuły na temat: program koncertu
 • Sympatyzujący z PiS-em satyryk nie tylko wraca do TVP, gdzie ma dostać własny program satyryczny, ale i na festiwal w Opolu. Przez wiele lat był tam bowiem persona non grata. W wywiadach żalił się(...) domagają się bowiem zorganizowania koncertu z piosenkami zmarłego Wojciecha Młynarskiego. Pomysł taki poparły również gwiazdy, m.in. Ewa Bem, która uważa, że "nieobecność koncertu Wojciecha...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program koncertu 007!

  Przez całe lato fani filmów o Bondzie wybierali swoje ulubione utwory. Te piosenki i tematy znajdą się w programie koncertu "007. The Best of James Bond" na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Przedstawiamy wybraną przez słuchaczy RMF Classic playlistę, która w piątek, 26 września, zabrzmi na bondowskim koncercie w Kraków Arenie.

 • "Na Wspólnej": Narki proponuje Basi program telewizyjny

  ...program telewizyjny - co na to Smolny?! Basia przed swoim domem spotyka Narkiego. Młody mężczyzna zaprasza ją na kawę i proponuje wspólny program telewizyjny! Basia nie wie, co odpowiedzieć - a co...

 • Grzegorz Ciechowski: Pamiątkowe monety oraz specjalny koncert

  W czwartek, 11 grudnia 2014 r., Narodowy Bank Polski wprowadzi do obiegu dwie srebrne dziesięciozłotówki - okrągłą i kwadratową - poświęcone Grzegorzowi Ciechowskiemu, najwybitniejszemu poecie polskiego rocka.

 • Patrycja Markowska i Paweł Deląg: Dawne wspomnienia ożyją w programie telewizyjnym?

  Gdy dostała propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji programu "Ameryka Express", od razu podzieliła się tą informacją z Jackiem Kopczyńskim (48 l.). Para jest ze sobą od kilkunastu lat, razem wychowują 11-letniego syna Filipa. Zgodnie z zasadami programu uczestnik sam wybiera sobie partnera, z którym przeżywa przygody, a piosenkarka zapragnęła mieć u boku ukochanego. Narzeczony Patrycji...

 • Tatiana Okupnik poprowadzi "Koncert Platynowy" podczas Polsat SuperHit Festiwal

  Tatianę Okupnik, której fantastyczne tańce oglądaliśmy w zakończonej w piątek 3. edycji "Dancing with the Stars.Taniec z Gwiazdami", zobaczymy w piątek na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015.

 • Jarek Bieniuk wystąpi w telewizyjnym programie dla dzieci?

  Jarosław Bieniuk (37 l.) wystąpi w programie TVN-u? Tak sugeruje jeden z tabloidów. Podobno były piłkarz dostał ofertę uczestnictwa w show dla dzieci.

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Gwen Stefani: Nie było chętnych na jej koncert!

  ...tego roku. Gwiazda intensywnie promuje swój krążek, pojawiając się w programach telewizyjnych, a przede wszystkim koncertując. Jak się jednak okazuje, nie zawsze znajdują się chętni, by posłuchać...

 • "Violetta": Serial i koncert na DVD

  "Violetta: Koncert" oraz dwie pierwsze części drugiego sezonu serialu "Violetta" zadebiutowały na DVD 28 listopada. Trzecia i czwarta część sezonu drugiego pojawią się na rynku 5 grudnia.

Zdjęcia na temat: program koncertu
Wideo na temat: program koncertu
 • Jacek Kurski o wiosennej ramówce TVP

  Seriale historyczne, nowy program poranny "Dzień dobry, Polsko!" oraz program muzyczny "O!Polskie przeboje", który ma wyłonić wykonawców tegorocznego koncertu Debiuty w Opolu - między innymi te nowości pojawią się w wiosennej ramówce TVP. Co będzie jej najmocniejszym punktem? - To się okaże, ale bardzo ambitną nowością są "Wojenne dziewczyny" - wielkoformatowa produkcja, pełny sezon. Historia

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Adele śpiewa Spice Girls i Nicki Minaj w samochodzie!

  Zobaczcie, jak wyglądała przejażdżka Jamesa Cordena, gospodarza programu nadawanego w CBS "The Late Late Show", i Adele. Wokalistka dała prywatny samochodowy koncert.

 • Metallica Through the Never

  Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice miasta.

Dyskusje na temat: program koncertu
 • Re: "Ranczo": Rodzinna, świąteczna opowieść

  Kreacja z koncertu mnie też zastanowiła, ale przecież aktorka aktualnie bierze udział w 3 edycji tańca z gwiazdami (wirtualny program internetowy), która rozpoczęła się w grudniu. 3-ci odcinek programu wyemitowano 20. XII. (rezultaty i zawodnicy - w sieci), więc coś mi tu nie pasuje.