• Informacje na temat:

  program oparty

Artykuły na temat: program oparty
 • Małgorzata Rozenek ma już dość telewizji i zamieszania wokół jej programu?

  ...z prawdziwą klasą.  Nowy program oparty był na brytyjskim formacie "Ladette to Lady", który przez wiele lat był hitem w Wielkiej Brytanii. Pokazując polską wersję w lutym na prezentacji w TVN, celebrytka nie(...)Wydawało się, że tym razem będzie to strzał w dziesiątkę. Takie wrażenie mogła mieć Małgorzata Rozenek, czytając scenariusz do nowego programu TVN "Project Lady".  Pomysł wyglądał na stworzony...

 • "Superstarcie" na start: Co zaśpiewają gwiazdy?

  W piątek (3 października) rusza nowe show TVP2 - "Superstarcie". Na czym polegać będzie ten muzyczny program z udziałem gwiazd?

 • Stefano Terrazzino odchodzi z "Tańca z gwiazdami"! Zobaczymy go w innym programie

  Jego nie da się nie lubić - mówią gwiazdy, którym partnerował w kolejnych edycjach programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".  Bo Stefano Terrazzino uchodzi za osobę wyjątkowo pozytywnie(...) w programie "Taniec z gwiazdami". Mężczyzna ma jednak inne plany niż taniec. Jakie? Czytaj dalej na następnej stronie Talent sympatycznego ilubianego przez publiczność Włocha do "otwierania ludzi...

 • Marta Manowska: Swatka w "Rolnik szuka żony"

  Świetnie odegrała rolę swatki w programie "Rolnik szuka żony". Marta Manowska opowiada o emocjach, jakie jej towarzyszyły na planie.

 • Nowy program Kammela

  Tomasz Kammel poprowadzi nowy program "Dzieciaki górą". Show odniósł już sukces w Anglii i w Emiratach Arabskich. Już niedługo także polscy widzowie będą mogli emocjonować się zmaganiami dzieci i dorosłych.

 • "SuperSTARcie": Szymon Majewski wraca do TVP!

  W dzisiejszym (24 października) odcinku programu "SuperSTARcie" TVP2 w roli jurora pojawi się nieoczekiwanie dziennikarz i satyryk Szymon Majewski, przez ostatnie lata kojarzony ze stacją TVN.

 • Magda Gessler dziękuje TVN! W końcu znalazła czas dla syna!

  Magda Gessler (65 l.) wzięła udział w nowym programie TVN, w którym wystąpiła wraz z synem Tadeuszem. Gwiazda jest wdzięczna stacji, że dzięki udziałowi w show mogła dłużej pobyć ze swoją pociechą...

 • "Mali giganci": Wojewódzki został dziadkiem?

  Kuba Wojewódzki dziadkiem? Jeden z uczestników programu "Mali giganci" wcale nie był zaskoczony... Drugi odcinek show TVN-u można można oglądać w sobotę, 14 marca, o godz. 20.

 • Jego poprzedni związek narodził się na oczach wszystkich! Góral związał się bowiem z inną uczestniczką programu "Top Model", Olgą Kaczyńską (23 l.). Para już po kilku tygodniach znajomości przebąkiwała nawet coś o ślubie. Niestety, oprócz wspólnych fotek, które szybko zniknęły z ich kont na portalach społecznościowych, nie zostało nic z tej "wielkiej" miłości. Teraz Jarzębiak znalazł sobie nową...

 • "Visitors" Godfreya Reggio w programie T-Mobile Nowe Horyzonty

  Najnowszy film Godfreya Reggio "Visitors" z muzyką Philipa Glassa będzie można zobaczyć premierowo na 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty (23 lipca - 2 sierpnia, Wrocław).

Zdjęcia na temat: program oparty
Wideo na temat: program oparty
 • Finaliści talent shows mają problem z zaistnieniem w mediach

  Uczestnikom programów opartych o formułę talent show coraz trudniej przebić się do radia i telewizji. Finaliści takich programów jak „X Factor” czy „Must Be The Music” mają świadomość, że szansa na wyróżnienie się spośród grona młodych i zdolnych wokalistów jest coraz mniejsza, zwłaszcza, że podobnych formatów przybywa.