• Informacje na temat:

  program opuścił

Artykuły na temat: program opuścił
 • Korolyov opuścił Polskę na dobre?

  ...przeprowadzce do Polski zdobył tytuł młodzieżowego Mistrza Polski i zajął czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski Amatorów w stylu latynoamerykańskim. W show-biznesie zaistniał dzięki programowi...

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • "Warsaw Shore": Ewelina i Paweł wrócili do siebie! Znowu ją pobije?

  Kolejny powrót kontrowersyjnej pary z programu "Warsaw Shore"! Czy Ewelina nie boi się, że Paweł znowu podniesie na nią rękę?

 • Bill Murray żegna Davida Lettermana

  Bill Murray w swoim stylu pożegnał gwiazdę amerykańskiej telewizji - Davida Lettermana. Aktor pojawił się w programie "Late Show", wyskakując z tortu.

 • Roszady w TVP. Po Tomaszu Lisie pracę może stracić kolejna dziennikarka!

  Dziennikarze programów informacyjnych i publicystycznych TVP dawno nie pracowali w takim stresie. Nowe władze telewizji publicznej zapowiedziały duże zmiany...

 • Joe Franklin, pionier talk-show, nie żyje

  Zmarł słynny amerykański radiowiec i pionier w prowadzeniu programów talk-show. Joe Franklin przez ponad 3 dekady robił wywiady z największymi sławami. Na koncie ma rozmowy m.in. z Charlie Chaplinem, Salvadorem Dali, Marilyn Monroe, Lizą Minnelli, Andym Warholem czy Madonną.

 • Pierwsza porażka Pudziana

  Siódmy odcinek "Tańca z gwiazdami" nie okazał się szczęśliwy dla Łukasza Zagrobelnego. Wokalista opuścił program po wykonaniu cha-chy. Najmniej punktów od jury dostał Mariusz Pudzianowski.

 • Uczestnik "Must Be The Music" wyszedł w trakcie ocen jury! (wideo)

  W programie "Tylko Muzyka. Must Be The Music" nieraz zdarzało się, że uczestnicy źle znosili krytykę i obrażali się na jurorów. Jednak takiej sytuacji jeszcze nie było! Zobaczcie nasze wideo. Tego nie pokazali w telewizji.

 • Kamil Stoch przerwał występ w telewizji. Co się stało?

  Kamil Stoch (30 l.) to mistrz olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich, zatem nic dziwnego, że jest autorytetem w swojej dyscyplinie sportu. W takim charakterze został zaproszony do programu telewizyjnego norweskiej stacji. W pewnym momencie prowadzący próbował "wkręcić" polskiego skoczka. Jak zareagował Kamil?

 • Marceau i Dolan w jury festiwalu w Cannes. Będą też polskie akcenty!

  Organizatorzy festiwalu w Cannes ujawnili pełny skład jury, które oceni filmy zgłoszone do konkursu głównego. Zasiądą w nim m.in. aktorka Sophie Marceau i młody kanadyjski reżyser Xavier Dolan.